Ginekolog Położnik Jelenia Góra

Jelenia Góra

Gdybym mogła, to dałabym 6+ :) Najlepsza z najlepszych!! :) Moją pierwszą ciążę (zagrożoną) p. Bożena poprowadziła wspaniale. Polecam, polecam, polecam!!!

Jelenia Góra

Po czterech latach leczenia niepłodności u wielu lekarzy trafiłam do Pani doktor i dzięki temu dziś jestem matką. Szybka trafna diagnoza, następnie operacja, leczenie i udało się...Bardzo polecam Panią doktor kobietom, które mają problem z niepłodnością.

lekarz Ewa Juncewicz

USG, Ginekolog położnik

Jelenia Góra

naprawde lekarz godny polecenia! pomaga w trudnych sytuacjach, nie odsyla do kogos innego jak jest problem. kochana kobieta naprawde!

Opinia dodana przez: Ewa

Mochnackiego 3 (Cieplice)
58-560 Jelenia Góra

Świetny specjalista, kompetentny i rzeczowy. Zdrowie pacjentek stawia na pierwszym miejscu, polecam każdej kobiecie

dr n. med. Karol Bielasik

USG ginekologiczne, Ginekolog położnik

usg genetyczne
sudecka 31 oficyna
Jelenia Góra

U doktora Bielasika korzystałam z badań prenatalnych i mówiąc szczerze byłam bardzo zadowolona. Poświęca dużo czasu pacjentką, dobrze tłumaczy i fachowo podchodzi do każdej z nas z osobna, dodatkowo jest uprzejmy i miły. Naprawdę godny polecenia ! :-)

Opinia dodana przez: Kamila

Studencka 11 / 1
Jelenia Góra

Świetny lekarz naprawdę na każdej wizycie porannej pyta pacjentkę jak przebiegła noc czy nic nie pobolewało podczas badania nie czuć wogule skrępowania i stresu podchodzi do pacjentki z sercem jest wyrozumiały delikatny w razie jakiś nie jasności wytłumaczy jak będzie przebiegało badanie drugi raz trafiłam na oddział Pana doktora i nigdy nie usłyszałam nic to mogłoby mnie za niepokoić w zachowaniu Pana doktora porostu uważam Pana doktora za swojego przyjaciela któremu mogę powiedzieć co mnie nie pokoji polecam!!!

Opinia dodana przez: Ewa 26

Miłosza 26
58-560 Jelenia Góra

Pan Doktor to wspaniały, kompetentny, rzeczowy i konkretny człowiek.Ja dzięki niemu zaszłam w ciąże którą prowadzi...kiedy trafiłam do szpitala objął opieką i interesował sie na każdym kroku, każdy lekarz powinien taki właśnie być!!!Bardzo ale to bardzo polecam Doktora Kunkiewicza.

Karkonoskie Centrum Medyczne

58-500 Jelenia Góra

Zostalam fachowo przyjeta i na kazde moje pytanie uzyskalam przejrzysta odpowiedz.Z czystym sumieniem moge polecic Pania doktor,nawet mojej corce ja polecilam.

Opinia dodana przez: Zofia

Gabinet Chirurgii i USG
Teatralna 1. po.109
58-500 Jelenia Góra

Doktor Halinka to złota kobieta. Prowadziła dwie moje ciąże i odbierała poród. Mam szczęście że spotkałam ją na swojej drodze. Prawdziwy lekarz z powołania.

Opinia dodana przez: Ola

Armii Krajowej 17a lok. 4
58-500 Jelenia Góra

Byłam u doktora pierwszy raz i jestem zadowolona. Przede wszystkim czuję, że ma duże kompetencje i "zna się na rzeczy". Przyszłam z problemem, który doktor na spokojnie mi wytłumaczył. Nie spieszy się, poświęca pacjentce całą uwagę i jest konkretny. Niczego więcej od lekarza nie wymagam. Pozdrawiam!

Opinia dodana przez: Ania