lek. dent. Adam Suszczewski

Leczę się u dr Suszczewskiego od kilkunastu lat. Profesjonalista. Leczenie bez bólu, bez poprawek. Polecam z czystym sumieniem.

Polecam wszystkim Pana Adama jest super fachowcem i profesjonalistą w 100 % dokładnie wytlumaczy przebieg leczenia, jest bardzo delikatny i dokładny, a przy tym nie drogi, poświęca swój czas pacjentowi, miły, uprzejmy. Polecam wszystkim Pana doktora z czystym sercem. Ma także super podejście do dzieci, co rzadko się zdarza. Polecam! !!!!

Pan Adam to bardzo miły, uprzejmy,życzliwy i wyrozumiały czlowiek.Jeszcze nigdy nie spotkałam się z tak wspaniałym stomatologiem, który wszystko dokładnie tłumaczy w jaki sposób będzie leczony ząb. Ma wspaniałe podejście do pacjenta.Do Pana Adama zaczęłam chodzić od sierpnia br.i jestem bardzo zadowolona,gdyby nie Pan Adam dzis byłabym bez zębów, gdyż nikt nie chciał podjąć sie leczenia, Pan Adam zrobił to bez żadnego problemu.Nic nie robi na szybcika, wręcz przeciwnie poświęca swój czas i wszystko dokładnie robi jego pracy nie trzeba poprawiać.Profesjonalista i fachowiec w 100, a nawet w 200%. Zasługuje na co najmniej 10 /10 gwiazdek a nie 5/5. Polecam wszystkim z czystym sercem Pana Adama nawet tym którzy boja się dentysty. Ja też się bałam, ale teraz bez żadnego strachu wizyty stały się przyjemnością.Polecam!!!!!

Polecam wszystkim Pana Adama, jest bardzo milym, uprzejmym, życzliwym i wyrozumiałym czlowiekiem. Wszystko dokładnie tłumaczy w jaki sposób będzie leczony ząb. Chodzę do niego od niedawna i jestem bardzo zadowolona, po raz pierwszy bez żadnego strachu idę do stomatologa.Jest bardzo delikatny,z czystym sercem polecam wszystkim Pana Adama nawet tym którzy boją sie wizyt u stomatologa.

Świetny fachowiec, dobrze tłumaczy. Polecam !!!

Świetny fachowiec, dobrze tłumaczy. Polecam !!!

Fachowiec w 100%, lekarz godny polecenia.

Fachowiec w 100%, lekarz godny polecenia.

pelen profesjonakizm; dobry kontakt z dziećmi;

pelen profesjonakizm; dobry kontakt z dziećmi;

Pełen profesjonalizm! To jedyny stomatolog w Jeleniej Górze, którego pracy nie trzeba „poprawiać”! Chodzę d niego od wielu lat i jeszcze nigdy nie miałem mu NIC do zarzucenia. Polecam z czystym sercem.

Jako człowiek-miły,uczynny,cierpliwy,życzliwy,wyrozumiały... Jako lekarz-profesjonalista!!!

Jako człowiek-miły,uczynny,cierpliwy,życzliwy,wyrozumiały...
Jako lekarz-profesjonalista!!!

Świetny stomatolog i wspaniały człowiek. Profesjonalista w każdym calu.

Świetny stomatolog i wspaniały człowiek. Profesjonalista w każdym calu.