Stomatolog Jelenia Góra

lek. dent. Paweł Poniatowski

Eskulap
ul. Wojska Polskiego 36
Jelenia Góra

Wczoraj mialam usuwane 2 ósemki, panicznie sie bałam , teraz jestem bardzo szczęśliwa ze trafiłam na pana doktora, wszystko odbyło sie szybko sprawnie i bez bólu, kiedy zeszło znieczulenie nie potrzebowałam tabletki bo nic mi nie bylo a wieczorem juz zapomniałam ze mialam cos wyrywane 😉 z całym szacunkiem polecam pana doktora! Wie jak podejść do pacjenta. Pozdrawiam ! 😀
Opinia dodana przez: Joanna

lek. dent. Łukasz Śmiałowski

Muzealna 9a/6
58-500 Jelenia Góra

Uważam, że dawno nie spotkałam takiego lekarza. Koleżanki z pracy dziwiły sie, ze od dentysty mozna wyjść z usmiechem na twarzy. Polecam p. Łukasz to świetny fachowiec i wspaniały człowiek :)
Opinia dodana przez: Lucyna

Marcin Szylko

Pracownia Psychoterapii i Rozwoju Osobistego
ul. Krótka 24 a, III piętro
58-500 Jelenia Góra

Wydawało się przez 15 lat, miałem dobry serwis stomatologiczny. Regularne wizyty kontrolne co 3 -4 miesiące. Żadnych niepokojących zjawisk "na oko". Parę kanałówek i w 2016 się zaczęło. Po nieudanych próbach umówienia się na szybko z objawami bólu poszedłem do konkurencji. Zdziwiłem się, że wszystkie korzenie po dotyczczasowych kanałówkach nie sa należycie wypełnione. Dwie ekstrakcje, poprawki kanalówek... w sumie 8 zębów do leczenia. Chodziłem do konowała nie do lekarza. Odradzam ...
Opinia dodana przez: Piotr

Maciej Kaczmarek

Zamoyskiego 2
Jelenia Góra

Poprzednio leczyłem się w SBB szkoda słów na ich temat. Pan doktor konkretny zaproponowane leczenie przyniosło efekt. Zdecydowanie polecam!
Opinia dodana przez: Zbigniew

lek. dent. Adam Suszczewski

Jelenia Góra, ul. Groszowa
58-500 Jelenia Góra

Leczę się u dr Suszczewskiego od kilkunastu lat. Profesjonalista. Leczenie bez bólu, bez poprawek. Polecam z czystym sumieniem.
Opinia dodana przez: Anna

dr n. med. Alina Osuch

"Usmiech"Przychodnia Cirurgii Stomatologicznej
Jelenia Gora, ul.Moniuszki 5A
58-506 Jelenia Góra

Szybki, bezbolesny zabieg mimo ostrego stanu zapalnego i kiepskiego stanu uzębienia. Polecam każdemu.
Opinia dodana przez: Adam

Beata Jabłońska

Ul. Okrzei 5
Sobieskiego 4
58-500 Jelenia Góra

Dr Jabłońska to mój najbardziej zaufany lekarz od kilkunastu lat. Pani doktor jest bardzo kompetentna, a przy tym delikatna i przemiła. Córeczka nie może doczekać się wizyty. Czeka się długo, ale swoich stałych pacjentów pani doktor zawsze wplecie do terminarza, jeżeli zaistnieje nagła potrzeba.
Opinia dodana przez: Agnieszka

lek. dent. Szymon Berczyński

Przychodnia Zabobrze
ul. Ogińskiego 1b
Jelenia Góra

polecam. pełen profesionalizm. Jestem bardzo zadowolna z wyników samego zabiegu jak i z jego przebiegu.

lek. dent. Małgorzata Świniarska-Ożóg

J.Kiepury 34
Jelenia Góra

Polecam panią doktor dla tych którzy boją się .Strach tu znika jak i ból bo dr ma aparat do znieczulenia i nie pobiera za nie opłaty.Więc cyk i ból znikł. Gorąco polecam !!!A najlepsza rekomendacją jest dziecko które wyszło z gabinetu uśmiechnięte i żegna się do zobaczenia !!!. Chyba nic więcej nie trzeba mówić!!!
Opinia dodana przez: Gosia

lek. dent. Jolanta Kochańska-Dubas

A - DENT
Wyczółkowskiego 2
58-500 Jelenia Góra

Nie mam pojęcia jak można tej pani wystawić pozytywną opinię? Ja byłam u niej 2-krotnie: brak profesjonalizmu kompletny (w czasie wykonywania zabiegu gra na komputerze w pasjansa!!! plotkuje ze swoją pomocą dent., nie ubiera rękawiczek!) Samo leczenie również pozostawia wiele do życzenia, moim zdaniem robi po łebkach i byle jak. Jeszcze mogłabym parę rzeczy dodać, ale szkoda mi na nią czasu. Generalnie -najgorsza dentystka w moim doświadczeniu z dentystami.
Opinia dodana przez: Dominika

Stomatolodzy w Jeleniej Górze