Stomatolog Jelenia Góra

Stomatolog Jelenia Góra lek. dent. Paweł Poniatowski

Eskulap
ul. Wojska Polskiego 36
Jelenia Góra

Wczoraj mialam usuwane 2 ósemki, panicznie sie bałam , teraz jestem bardzo szczęśliwa ze trafiłam na pana doktora, wszystko odbyło sie szybko sprawnie i bez bólu, kiedy zeszło znieczulenie nie potrzebowałam tabletki bo nic mi nie bylo a wieczorem juz zapomniałam ze mialam cos wyrywane 😉 z całym szacunkiem polecam pana doktora! Wie jak podejść do pacjenta. Pozdrawiam ! 😀

Opinia dodana przez: Joanna

Jelenia Góra, ul. Groszowa
58-500 Jelenia Góra

Pan Adam to bardzo miły, uprzejmy,życzliwy i wyrozumiały czlowiek.Jeszcze nigdy nie spotkałam się z tak wspaniałym stomatologiem, który wszystko dokładnie tłumaczy w jaki sposób będzie leczony ząb. Ma wspaniałe podejście do pacjenta.Do Pana Adama zaczęłam chodzić od sierpnia br.i jestem bardzo zadowolona,gdyby nie Pan Adam dzis byłabym bez zębów, gdyż nikt nie chciał podjąć sie leczenia, Pan Adam zrobił to bez żadnego problemu.Nic nie robi na szybcika, wręcz przeciwnie poświęca swój czas i wszystko dokładnie robi jego pracy nie trzeba poprawiać.Profesjonalista i fachowiec w 100, a nawet w 200%. Zasługuje na co najmniej 10 /10 gwiazdek a nie 5/5. Polecam wszystkim z czystym sercem Pana Adama nawet tym którzy boja się dentysty. Ja też się bałam, ale teraz bez żadnego strachu wizyty stały się przyjemnością.Polecam!!!!!

"Usmiech"Przychodnia Cirurgii Stomatologicznej
Jelenia Gora, ul.Moniuszki 5A
58-506 Jelenia Góra

Szybki, bezbolesny zabieg mimo ostrego stanu zapalnego i kiepskiego stanu uzębienia. Polecam każdemu.

Opinia dodana przez: Adam

Kiepury 1 lok. 65
58-506 Jelenia Góra

Każdemu szczerze polecam, a szczególnie tym którzy mają opory żeby wybrać się do dentysty. Pan Adamski potrafi stworzyć całkowicie bezstresowa atmosferę a przy tym jest delikatny, dokładny, tłumaczy pacjentowi co w danej chwili robi i wszystko jest na najwyższym poziomie. Zamiast bać się kolejnej wizyty można się z niej cieszyć.

Opinia dodana przez: cthulhu

Centrum Pulmonologii i Alergologii w Karpaczu S.A. AOS
ul. Cieplicka 83A
58-560 Jelenia Góra

Pierwszy raz poszłam do pani Ani, kiedy chciałam pozbyć się zmarszczek. Okazało się, że są na to sposoby. Teraz wyglądam i czuję się dużo młodziej. Teraz chodzę systematycznie na zabiegi różnego typu, a wręcz czuje się od nich uzależniona...

Opinia dodana przez: Justyna

Prywatny Gabinet Lekarski
Wzgórze Grota Roweckiego 12/1
58-500 Jelenia Góra

Pełen profesjonalizm, bardzo miła atmosfera.Dr jest wesołym i pogodnym człowiekiem,taki stomatolog to marzenie;)

Opinia dodana przez: Kamila

Najjar-Dent Prywatny Gabinet Stomatologiczny
ul. Bartosza Głowackiego 1/3
58-500 Jelenia Góra

Bardzo miła, sympatyczna Pani stomatolog. Szukałam dobrego stomatologa i teraz juz wiem, że dobrze trafiłam. Kontakt do gabinetu dostałam od koleżanki z pracy, która również jest bardzo zadowolona z obsługi i rozsądnej ceny. POLECAM

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej SUPRADENT Spółka z o.o.
Sygietyńskiego 3
58-506 Jelenia Góra

Bardzo kompetentna, miła Pani Doktor, o dużej kulturze osobistej. Same plusy: dokładna, cierpliwa, sympatyczna. Mogę spokojnie polecić każdemu kto odczuwa lęk przed wizytą gabinecie stomatologicznym.

Prywatny Gabinet Lekarski
pl. Kombatantów 1 lok. 1u
58-560 Jelenia Góra

Polecam Panią Doktor wszystkim. Miałem podbramkową sytuację chwilę przed wyjazdem, i pomimo, trudnosci w znalezieniu wolnej godziny, Pani Doktor mnie przyjęła i perfekcyjnie rozwiązała mój problem. Miło, szybko i skutecznie. Nie mam nawet zamiaru szukać kogoś innego, już się umówiłem na porządek ze wszystkimi zębami. Polecam!

Opinia dodana przez: Grzegorz

ORTODONCJA od A do Z
ul. 1 Maja 49
58-500 Jelenia Góra

Lekarz - ortodonta, którego naprawdę polecam. :)
Nie mam zastrzeżeń do pani Zawiłej.
Zawsze uśmiechnięta, sympatyczna, miła.
Pozdrawiam.

Lekarz - ortodonta, którego naprawdę polecam. :)
Nie mam zastrzeżeń do pani Zawiłej.
Zawsze uśmiechnięta, sympatyczna, miła.
Pozdrawiam.

Stomatolodzy w mieście Jelenia Góra