Stomatolog Jelenia Góra

Jelenia Góra, ul. Groszowa
58-500 Jelenia Góra

Polecam wszystkim Pana Adama jest super fachowcem i profesjonalistą w 100 % dokładnie wytlumaczy przebieg leczenia, jest bardzo delikatny i dokładny, a przy tym nie drogi, poświęca swój czas pacjentowi, miły, uprzejmy. Polecam wszystkim Pana doktora z czystym sercem. Ma także super podejście do dzieci, co rzadko się zdarza. Polecam! !!!!

Kiepury 1 lok. 65
58-506 Jelenia Góra

Bardzo miły spokojny konkretny. 8 kę wyrwal z formalnosciami w 5 min. Obsługa równiez na maxa Wiem co pisze bo jestem ciezkim pacjentem.

Opinia dodana przez: Robert

Centrum Pulmonologii i Alergologii w Karpaczu S.A. AOS
ul. Cieplicka 83A
58-560 Jelenia Góra

Pani Ania jest świetna. Jest dobrym stomatologiem, ale zajmuje się też medycyną estetyczną. Mam do niej pełne zaufanie

Opinia dodana przez: Mariola

Prywatny Gabinet Lekarski
Wzgórze Grota Roweckiego 12/1
58-500 Jelenia Góra

Pełen profesjonalizm, bardzo miła atmosfera.Dr jest wesołym i pogodnym człowiekiem,taki stomatolog to marzenie;)

Opinia dodana przez: Kamila

Najjar-Dent Prywatny Gabinet Stomatologiczny
ul. Bartosza Głowackiego 1/3
58-500 Jelenia Góra

Gorąco polecam,profesjonalizm w 100% Podejście do pacjęta rewelacyjne,naprawdę super kobieta.Zdecydowanie już zostaję pod opieką Pani doktor.Pacjent Waldemar.B.

Stomatolog Jelenia Góra lek. dent. Paweł Poniatowski

Eskulap
ul. Wojska Polskiego 36
Jelenia Góra

Wczoraj mialam usuwane 2 ósemki, panicznie sie bałam , teraz jestem bardzo szczęśliwa ze trafiłam na pana doktora, wszystko odbyło sie szybko sprawnie i bez bólu, kiedy zeszło znieczulenie nie potrzebowałam tabletki bo nic mi nie bylo a wieczorem juz zapomniałam ze mialam cos wyrywane 😉 z całym szacunkiem polecam pana doktora! Wie jak podejść do pacjenta. Pozdrawiam ! 😀

Opinia dodana przez: Joanna

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej SUPRADENT Spółka z o.o.
Sygietyńskiego 3
58-506 Jelenia Góra

Bardzo kompetentna, miła Pani Doktor, o dużej kulturze osobistej. Same plusy: dokładna, cierpliwa, sympatyczna. Mogę spokojnie polecić każdemu kto odczuwa lęk przed wizytą gabinecie stomatologicznym.

ORTODONCJA od A do Z
ul. 1 Maja 49
58-500 Jelenia Góra

Lekarz - ortodonta, którego naprawdę polecam. :)
Nie mam zastrzeżeń do pani Zawiłej.
Zawsze uśmiechnięta, sympatyczna, miła.
Pozdrawiam.

Lekarz - ortodonta, którego naprawdę polecam. :)
Nie mam zastrzeżeń do pani Zawiłej.
Zawsze uśmiechnięta, sympatyczna, miła.
Pozdrawiam.

Prywatny Gabinet Lekarski
pl. Kombatantów 1 lok. 1u
58-560 Jelenia Góra

Polecam Panią Doktor wszystkim. Miałem podbramkową sytuację chwilę przed wyjazdem, i pomimo, trudnosci w znalezieniu wolnej godziny, Pani Doktor mnie przyjęła i perfekcyjnie rozwiązała mój problem. Miło, szybko i skutecznie. Nie mam nawet zamiaru szukać kogoś innego, już się umówiłem na porządek ze wszystkimi zębami. Polecam!

Opinia dodana przez: Grzegorz

Gabinet Chirurgii i USG
Teatralna 1. po.109
58-500 Jelenia Góra

Leczyłam u dr dzieci, byłam bardzo zadowolona. Bardzo przyjazna atmosfera, kompleksowa porada. Polecam.
Edyta

Edyta