lek. dent. Magdalena Zielińska

Kompletny brak szacunku do pacjentów, wizyta umówiona na 12 a do gabinetu wchodzi się po 13... pacjencji z opóźnieniem czekają w poczekalnia a szanowna Pani doktor rozmawia sobie przez telefon i to nie z pacjentami... trzeba mieć cały dzień wolny, żeby skorzystać z usług Pani doktor, bo umówiona godzina i tak nic nie znaczy ! Na wizycie byłam kilka razy i te sytuacje się powtarzają notorycznie, dlatego zmieniłam dentystę na takiego, który ma szacunek do swoich pacjentów, ich czasu i pieniędzy !!!!