lek. dent. Jolanta Kochańska-Dubas

Nie mam pojęcia jak można tej pani wystawić pozytywną opinię? Ja byłam u niej 2-krotnie: brak profesjonalizmu kompletny (w czasie wykonywania zabiegu gra na komputerze w pasjansa!!! plotkuje ze swoją pomocą dent., nie ubiera rękawiczek!) Samo leczenie również pozostawia wiele do życzenia, moim zdaniem robi po łebkach i byle jak. Jeszcze mogłabym parę rzeczy dodać, ale szkoda mi na nią czasu. Generalnie -najgorsza dentystka w moim doświadczeniu z dentystami.

Pani doktor pomogła mi,miałam zapalenie nerwów w zębach,zadzwoniłam do pani doktor bez problemu mnie przyjeła zrozumiała mój bół zeba.Po wizycie zaraz przestało boleć,nawet gdy borowała zeba to nie czułam bólu,choć ząb nie dał mi sie dotknąc wcześniej.Godna polecenia super lekarz GORĄCO POLECAM

wizyta u Pani Dr to czysta przyjemność! fachowe leczenie, kompetencja, uprzejmość samej p. dr jak i innych pracowników powoduja, że chce się tam wracac. Wszystkim serdecznie polecam ten gabinet

Przede wszystkim kobieta z głową!konkretna. Świetnie mnie zdiagnozowała chociaż inni nie wiedzieli jak mi pomóc. Warto zaufać takiemu lekarzowi.POLECAM

Lecze się sama u doktor ale też i swoje dziecko,doktor jest bardzo dokładna,świetne podejscie ma do małych pacjentów.Polecam

Jestem szczerze przekonana do tej osoby,jest osoba miłą i kompetentną ze świetnym podejsciem do dzieci.Uważam tą Pania stomatolog za GODNĄ POLECENIA innym.