Lekarze Stomatolog Jelenia Góra

lek. dent. Szymon Berczyński

Gabinet Stomatologiczny Szymon Berczyński
Kiepury 10/1a
58-506 Jelenia Góra

W pełni popieram pozytywne opinie o Panu Doktorze.Jestem bardzo zadowolona z przebiegu wizyty zarówno pierwszej jak i kolejnej.Podejście Pana Doktora do pacjenta bardzo mi odpowiada i mimo strachu przed usunięciem ósemki wszystko przebiegło szybko sprawnie i bezboleśnie.Szczerze polecam szczególnie tym którzy się obawiają stomatologa.
Opinia dodana przez: Katarzyna

lek. dent. Jolanta Kochańska-Dubas

A - DENT
Wyczółkowskiego 2
58-500 Jelenia Góra

Nie mam pojęcia jak można tej pani wystawić pozytywną opinię? Ja byłam u niej 2-krotnie: brak profesjonalizmu kompletny (w czasie wykonywania zabiegu gra na komputerze w pasjansa!!! plotkuje ze swoją pomocą dent., nie ubiera rękawiczek!) Samo leczenie również pozostawia wiele do życzenia, moim zdaniem robi po łebkach i byle jak. Jeszcze mogłabym parę rzeczy dodać, ale szkoda mi na nią czasu. Generalnie -najgorsza dentystka w moim doświadczeniu z dentystami.
Opinia dodana przez: Dominika

Marcin Szylko

Pracownia Psychoterapii i Rozwoju Osobistego
ul. Krótka 24 a, III piętro
58-500 Jelenia Góra

Tak naprawdę to nie wiem, jak można szczerze ocenić tego lekarza. Jak chodziłam do niego przez dwa lata się leczyć, uważałam, że to najlepszy, najbardziej uprzejmy i niedrogi stomatolog. W okresie pandemii miałam jednak przerwę w leczeniu, gdyż pan doktor miał gabinet nieczynny a potem zawiesił działalność (nadal nie przyjmuje). Jak się tylko sytuacja po pandemii uspokoiła, trzeba było znaleźć innego lekarza i wtedy się okazało, że wszystkie zęby leczone ...
Opinia dodana przez: Katarzyna

lek. dent. Marcin Ukleja

Pl. Niepodległości 3/2
58-500 Jelenia Góra

ogółem jeden z najlepszych lekarzy.Potrafi wytłumaczyć chorobę,oraz profesjonalnie leczy i zakłada plomby.Wyznacza terminowe i regularne wizyty.

lek. dent. Eugeniusz Filipowicz

Prywatny Gabinet Lekarski
Wzgórze Grota Roweckiego 12/1
58-500 Jelenia Góra

Nie jestem zadowolona. Mam teraz duży problem po nim. Miała kanałowe. Boli i boli zrobiła zdjęcia dla siebie i okazuje się że Pan nie wyczyścił mi dobrze kanał i poszło zapalenie, a drugi kanal źle uzupełnił. Jak wiedział że nie da rady to zrobić porządnie to mog powiedzieć a nie robić mi naprawdę taką krzywdę...i nie chodzi nawet o pieniędzy! P.S. i zniczulenia nie daw rady dać!
Opinia dodana przez: Yuliia

lek. dent. Jarosław Śmiałowski

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej "PROMED" Sp. z o.o.
ulica Różyckiego 6
58-506 Jelenia Góra

Nie wyobrażam sobie wizyty u innego lek.stomatologa! Wizyty przeprowadzone są na najwyższym poziomie! Ja swoją szczękę powierzyłam w Jego ręce i wszystkim polecam spotkać takiego stomatologa jak doktor Śmiałowski!

Maciej Kaczmarek

Chirurg stomatolog

Zamoyskiego 2
Jelenia Góra

Poprzednio leczyłem się w SBB szkoda słów na ich temat. Pan doktor konkretny zaproponowane leczenie przyniosło efekt. Zdecydowanie polecam!
Opinia dodana przez: Zbigniew

lek. dent. Marlena Piątek-Książczyk

Cieplicka 250
58-570 Jelenia Góra

Godna polecenia, pełen profesjonalizm. Gdy inni lekarze chcieli usunąć mi zęba doktor wyleczyła i mam go już kilka lat. Ceny dostępne,. Zawsze uśmiechnięta i uprzejmą. Polecam wszystkim.
Opinia dodana przez: Jolka

lek. dent. Jacek Domański

Prywatny Gabinet Lekarski
al. Wojska Polskiego 18a lok. 9
58-500 Jelenia Góra

Z czystym sumieniem polecam Pana doktora. Leczy nawet bardzo zniszczone, dawno leczone - i to źle - kanałowo zęby. Dzięki Panu doktorowi jeszcze mam jeszcze swoje.

Mirosław Przeliorz

Podgórze 17
58-560 Jelenia Góra

Korzystam wiele lat z usług tego lekarza, jestem bardzo zadowolona, usuwanie zębów szybko, sprawnie bezboleśnie. Leczenie konkretne, ratował zęby skreślone przeze mnie. Zdecydowanie polecam.

Beata Adamczyk

Wolności 50 lok. 1a
58-500 Jelenia Góra

Rzetelna, kompetentna, skuteczna. Delikatna i z wyczuciem. Konkretna. Polecam - od wielu lat jestem pacjentką.
Opinia dodana przez: teesa

lekarz Anna Studniarek

A - DENT
Wyczółkowskiego 2
58-500 Jelenia Góra

Ja chodzę od kiedy pamiętam do Pani Studniarski, z bólem zawsze przyjmuje od ręki, i co najważniejsze szybko i bez guzdrania. Wizyta u Pani stomatolog trwa 15-20min. Także nie zdąży zaboleć i już po sprawie. Gorąco polecam.
Opinia dodana przez: Ewelina

Barbara Wiącek

Ortodonta, Stomatolog

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej SUPRADENT Spółka z o.o.
Sygietyńskiego 3
58-506 Jelenia Góra

sama byłam pacjentką choć nie skończyłam leczenia z przyczyn prywatnych, lecz planuję je dokończyć w najbliższym czasie właśnie u tej Pani.

lekarz Wanda Kaszubska

"Usmiech"Przychodnia Cirurgii Stomatologicznej
Jelenia Gora, ul.Moniuszki 5A
58-506 Jelenia Góra

Gabinet jest czysty, lekarz poświęca czas małemu pacjentowi, który chce leczyć ząbki, to chyba najlepsza rekomendacja. Dla mnie jest to dosyć drogo, ale czego się nie robi dla dziecka.

lek. dent. Magdalena Zielińska

Przychodnia Zabobrze
Michała Kleofasa Ogińskiego 1 B
58-506 Jelenia Góra

Kompletny brak szacunku do pacjentów, wizyta umówiona na 12 a do gabinetu wchodzi się po 13... pacjencji z opóźnieniem czekają w poczekalnia a szanowna Pani doktor rozmawia sobie przez telefon i to nie z pacjentami... trzeba mieć cały dzień wolny, żeby skorzystać z usług Pani doktor, bo umówiona godzina i tak nic nie znaczy ! Na wizycie byłam kilka razy i te sytuacje się powtarzają notorycznie, dlatego zmieniłam dentystę na ...
Opinia dodana przez: Pacjent
Najgorszy dentysta. Omijać szerokim łukiem. Nie, nie i jeszcze raz odradzam ! Same stresy z powodu leczenia pani doktor. Nie radzę pakować się w problemy zdrowotne
Opinia dodana przez: Nigdy ! Odradzam !

lek. dent. Bożena Maj-Szymak

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Medyk
Kochanowskiego 5A
58-500 Jelenia Góra

Witam. Nie polecam Pani doktor. Byłam z 6-latkiem na wizycie na NFZ bo bolał go strasznie ząb. Pani doktor z kompletnym brakiem podejścia do pacjenta. Bez zobaczenia zeba stwierdziła że trzeba wyrwać a w czasie rozmowy że mną synek zaczął płakać to kazała mu się zamknąć bo rozmawia że mną. Dziecko tylko się zestresowało. Więc nie polecam wizyty u tej Pani doktor.

lek. dent. Jacek Łoś

Przychodnia KLONOWICA
Sebastiana Klonowica 2/7
58-500 Jelenia Góra

JWP dentysta jest niekontaktowy, gburowaty i nie sympatyczny, ale to akurat najmniejsza wada. Gorsze jest podejście pt. wszystko robię prywatnie mimo popisanego kontraktu. Poszłam z rozwalony zębem, wypadło mi z niego lekarstwo, liczyłam na poradę i choćby założenie następnego... niestety święta spędzam z bólem zęba. Ponad to lekarz sięga ręką w rękawiczce, którą chwile wcześniej grzebał i w ustach, do pojemniczka z wiertłami - to jakaś nowa metoda? do tej ...
Opinia dodana przez: Patrycja

Grażyna Schmer