lek. dent. Szymon Berczyński

polecam. pełen profesionalizm. Jestem bardzo zadowolna z wyników samego zabiegu jak i z jego przebiegu.

jestem bardzo zadowolona z leczenia; pan doktor zawsze ma czas dla pacjentów, kompleksowo tłumaczy problem; pełny profesjonalizm.

cudowny dentysta. wie co robi, zawsze wszystko dokładnie wytłumaczy. sympatyczny, bez zbednych komentarzy.

Po zaplombowaniu zęba u tego dentysty, plomba wypadła na drugi dzień, a odbudowana "dwójka" była nierówna i różniła się od pozostałych zębów, które mam wszystkie równiusieńkie. Zdecydowanie odradzam. Ja osobiście więcej się w tym gabinecie nie pokażę.

Zdecydowanie odradzam. Ja osobiście więcej się w tym gabinecie nie pokażę.

Wszystko ok,leczenie bez bólu. Pan dr.miły jak mało kto... Polecam. Zadowolenie w 100 procentach gwarantowane.

wspaniały fachowiec,ekstrakcja2-ch ósemek dolnych było po prostu pięknie po tym w jakim stanie do niego trafiłam po nieudanym zabiegu u poprzedniego lekarza.potem miałam okazje pracować z doktorem jeszcze w przychodni w cieplickim szpitalu złota rączka.polecam jako osoba kompetentna w tych sprawach-jestem z zawodu higienistką stomatologiczną.

za leczenie wszystkich zębów u tego lekarza raz ze nie zbankrutowałem finsnsowo, byłem zwsze przyjety na czas, z odpowiednim fachowym podejsciem. najlepszy specjalista u jakiegokolwiek byłem. jestem człowiekiem wrazliwym na grzebanie w jamie ustnej a u tego człowieka na foteliku czułem sie jak na filmie a nie u dentysty. goraco polecam