lekarz Witold Hołdys

Chirurg ogólny

A ja dowiedziałam się ze pani jest nieuleczalnie chora psychicznie i pani opinia o kimś takim jak dr Holdys jest tyle warta co pani panaroiczny stan. Coś pani nie wyszło w życiu to widać po pani wpisie. Nomen omen u nas tzn. w Dani za taka opinie byłaby pani ścigania przez prawo. Tutaj w Polsce w społeczeństwie pełnym nienawiści do siebie, zawiści i zazdrości, PISioryzmu, pewnie ujdzie to pani na tzw sucho! Dr Holdysa znam kilkanaście lat, zawsze jak jesteśmy w Polsce korzystamy z jego mądrych porad.Ciesze się ze wyjechałem z tak zawistnej spolecznosci i ze tam nie muszę wracać . Tak samo moje dzieci.To m.in. przez takie wpisy jak pani! M.M. Kopenhaga ,Dania.

Bardzo dobry lekarz! Korzystam zawsze z jego wiedzy jak tylko jestem w kraju. To fachowiec duzej klasy, czlowiek cieply i umiejacy wysluchac pacjenta, wczuc sie w jego cierpienie! Zawsze jego diagnoza jest trafna jak i zaproponowane leczenie. Dziekuje Panu doktorowi za opieke. Maria Fischke. Wurzburg. Niemcy

Jeden z lepszych których znam!Mieszkam w Genewie mam tam "swojego" polskiego lekarza ( bo polscy lekarze sa naqjlepsi )ale Dr. Witold Hołdys bije go na głowę!!! Ogromna wiedza, chec niesienia pomocy, wspaniały kontakt z pacjentem, to atuty naprawdę dobrego lekarza . Polecam!!! Aska N.Genewa. Szwajcaria

Wielka wiedza praktyczna powiązana z dużą intuicją. Przyjazne usposobienie doskonale wpływa na bardzo dobry kontakt z pacjentem. Dokładny,sumienny,skrupulatny,perfekcyjnie prowadzący dokumentacje pacjenta.Bezbłędnie rozpoznał przyczynę mojej choroby.Teraz jestem zdrowym,szczęśliwym człowiekiem.Z serca gorąco polecam genialnego doktora.Wdzięczny pacjent z Darłowa.

Tak sobie kiedys wyobrazałem lekarza. Jak byłem dzieckiem. Miałem niestety pózniej kontakt z wieloma ludzmi w białych kitlach z racji swej choroby.Oni niestety zatarli mi ten obraz z dziecinstwa.!Dopiero teraz gdy jestem pod opieka Dr HOŁDYSA powracam myslami do odległych lat.Dziekuje Panie DOKTORZE za to ,ze Pan jest.!Pana diagnoza była w 100% trafna. Lecze sie wreszcie we własciwy sposób. B.J Wałbrzych.( polecam Pana Panie Doktorze wszystkim moim znajomym )

Pisała o tym prasa.! Prasa pisała o wielu rzeczach których nie było.Ja jestem pacjentka doktora od lat i cała moja rodzina tez. Jest to wspaniały lekarz, ciepły, przystepny, a przede wszystkim doskonały fachowiec. Wyleczył kilkakrotnie nas z przypadków w których inni lekarze mówili , ze nie da sie wyleczyć.!!!Jak czytam opinie o doktorze to mi przykro ,ze sa tacy podli ludzie którzy korzystajac z tego ze sa bezkarni wypisuja takie kalumnie. Ludzie co wy robicie.??? O co wam chodzi? Paulina Bożko. ( wypada sie podpisac pod anonsem ) Prawda?

Bardzo dobry lekarz.Jesteśmy oburzeni "pyskówką" na temat Dr Hołdysa na tym forum. Oceniamy fachowość , życzliwość, poświęcenie i uczciwość pana doktora bardzo wysoko. ! To prawdziwy lekarz z powołania.Życzylibyśmy sobie żeby w polsce było więcej takich fachowców o takim podejściu do pacjenta jakim jest doktor. Korzystamy niestety z wielu porad lekarskich w róznych miejscach w Polsce, ale takiego wspaniałego lekarza jak dr Hołdys nie spotkaliśmy nigdzie. Dziękujemy Panie doktorze za opieke i usmiech, którym nas pan darzył a to bardzo ważne dla pacjenta. Kuracjusze z "Granitu"

U kogo ja się lecze? I cała moja rodzina i moi znajomi i przyjaciele??? Włos się jezy! U przestępcy,złodzieja,lapowkarza,dziwkarza.A może nawet on jest Żydem, no a nie daj Boże aż strach pomyśleć może jest ... Cyklista !!! A my go znamy jako wspaniałego fachowca, doskonałego lekarza i człowieka . I wiecie co mili państwo po tym co przeczytałam , ogarnal mnie strach jak łatwo można obrzucac kogoś błotem .zapewniam ze będę jeszcze bardziej chwalić i reklamować dr HOLDYSA. Paula de Ph. Vcw. Canada - Karpacz.

Nie wygralismy wprawdzie zawodów kolarskich w Kowarach, ale wygralismy cos wiecej korzystajac z pomocy Dr Hołdysa. Zdobyliśmy jego znajomość ( moze, na to liczymy kiedyś przyjażń...? )Bywamy często w tym rejonie naszego kraju i Dr Hołdys pasuje do jego piekna. Pracownicy Uniwersytetu Warszawskiego. Humaniści.

Polecono nam Dr w Hotelu Gołebiewski. Przeszedł nasze oczekiwania jesli Hotele Gołebiewski maja umowy z takimi lekarzami , to je polecamy wszystkim. Dużo bywamy w tzw. świecie , ale takiej obsługi szukać ze świecą. Gratulujemy panu Gołębiewskiemu doboru lekarzy!!!J.J. Canada.