lekarz Witold Hołdys

Bardzo dobry lekarz. Uprzejmy i kompetentny. Szczegółowo wytłumaczył mi na czym polegał zabieg (drobnostka). Polecam!

Bylismy u doktora Hołdysa w niedziele póznym wieczorem ! Nigdzie o tej porze nie ma w Kowarach pomocy lekarskiej! W szpitalu spotkalismy sie z tak nieuprzejmym personelem, że prawie zostalismy wyproszeni! Od taksówkarza dowiedzielismy sie o doktorze Hołdys. I to było nasze szczęscie! Wspaniały człowiek, wspaniały lekarz.! Tez takich chcemy mieć ...! B.C.Kloster Winipeg.USA

Brawo.Brawo.Brawo!!! takich lekarzy nam trzeba! Nie miałaby pani minister Kopacz problemów ze służbą zdrowia gdyby miała takich lekarzy! Takiego ciepła, uprzejmosci i wiedzy fachowej nie znalezlismy nigdzie. Nie chcemy mówic o kulturze osobistej doktora, bo to wzór dla innych.!Nie ma oceny dla takiego lekarza! Chcielibysmy postawic 10 !!! Ale nie ma! Gawlikowie.A.D.Warszawa.

Lekarz godny polecenia! W pełni profesjonalne podejscie do problemu.Najwazniejsze,ze diagnoza była trafna i leczenie skuteczne.! Jeszcze raz polecamy.J.G Wasikowie . Wrocław

Wg. mnie doskonały lekarz i tyle.Rozpoznał swietnie chorobe która nie lezy w ramach jego specjalizacji.! A Byłem u specjalistów którzy jej nie rozpoznali.!Dzieki temu lecze sie w klinice we Wrocławiu i sa dobre prognozy. Polecam doktora kazdemu kto naprawde chce pomocy dobrego fachowca. W.J. Kamienna Góra

Jestem zaskoczony ze mozna temu lekarzowi wystawiac złe opinie! Zmusiło mnie to do obrony doktora Hołdysa. Uważamy tzn. ja i krąg moich znajomych, ze to co zrobiono doktorowi to jest najwieksze swinstwo jakie mozna człowiekowi zrobić.!Podłe, haniebne, wstydz sie Ateno w tym wydaniu!Cwaniaka, oszusta i handlarzyne postawiłas dzieki ułomnosci naszego pseudo prawa nad prawym człowiekiem. Dzieki doktorze,ze wytrzymałes te obelgi i ze jestes ! Karpaczanin i (nie) J.S.

Brawo,brawo,brawo!!!Jest w Kowarach kilku chirurgów, ale daleko im do Dr Hołdysa. To wspaniały specjalista, doskonały lekarz . A.C. pacjent z Kowar.

A.C. pacjent z Kowar.

Lekarz z prawdziwego zdarzenia! polecamy z całego serca. Pacjenci z Torunia. Jesli bedziemy kiedys jeszcze w Sudetach , bedziemy korzystac w razie potrzeby tylko z pomocy tego doktora.!Polecamy go wszystkim. G.W Jurczakowie

Super,super,super.!!!Pacjentka A.A. ze Szklarskiej Poręby. Inni lekarze sknocili mezowi noge, doktor Hołdys "naprawił" błedy kolegów i przywrócił nam wiarę w uczciwych i dobrych lekarzy.

Super,super,super.!!!Pacjentka A.A. ze Szklarskiej Poręby.

Dr. Hołdys spełnił wszystkie nasze oczekiwania jako lekarz i fachowiec jest kompetentny, miły, dociekliwy i drobiazgowy w zbieraniu informacji o pacjencie i jego chorobie. Widać ,ze sie zna na tym co robi.Jesteśmy przyjmowani w pachnacym czystoscia nowoczesnie urzadzonym gabinecie. Lekarz godny polecenia kazdemu, kto potrzebuje prawdziwej porady specjalisty. G.R.