lekarz Witold Hołdys

Zły lekarz. O Witoldzie Hołdyse ciągle się mówi, ale przeważnie źle. Szkoda, bo jego ojciec cieszył się dużym szacunkiem.

Znam wielu lekarzy konowałów niestety. W 2000 r dr Hołdys operował mnie w 2001 r operował moją zonę. Wcześniej operował wielu moich znajomych. Nigdy ale to przenigdy nie słyszałem aby oczekiwał jakichkolwiek gratyfikacji, już nie wspomne o łapówkach.To wspaniały lekarz, doskonały fachowiec daleko innym do jego troskliwosci, opiekuńczości i tego własnie czego dobry lekarz miec powinien. Polecamy doktora wszystkim. J.J. Majowie

Pisała o tym prasa.! Prasa pisała o wielu rzeczach których nie było.Ja jestem pacjentka doktora od lat i cała moja rodzina tez. Jest to wspaniały lekarz, ciepły, przystepny, a przede wszystkim doskonały fachowiec. Wyleczył kilkakrotnie nas z przypadków w których inni lekarze mówili , ze nie da sie wyleczyć.!!!Jak czytam opinie o doktorze to mi przykro ,ze sa tacy podli ludzie którzy korzystajac z tego ze sa bezkarni wypisuja takie kalumnie. Ludzie co wy robicie.??? O co wam chodzi? Paulina Bożko. ( wypada sie podpisac pod anonsem ) Prawda?

Niestety zły lekarz. Zawsze go wyrzucano z pracy. Był opisywany negatywnie w mediach.

Bardzo dobry lekarz.Jesteśmy oburzeni "pyskówką" na temat Dr Hołdysa na tym forum. Oceniamy fachowość , życzliwość, poświęcenie i uczciwość pana doktora bardzo wysoko. ! To prawdziwy lekarz z powołania.Życzylibyśmy sobie żeby w polsce było więcej takich fachowców o takim podejściu do pacjenta jakim jest doktor. Korzystamy niestety z wielu porad lekarskich w róznych miejscach w Polsce, ale takiego wspaniałego lekarza jak dr Hołdys nie spotkaliśmy nigdzie. Dziękujemy Panie doktorze za opieke i usmiech, którym nas pan darzył a to bardzo ważne dla pacjenta. Kuracjusze z "Granitu"

gaczem.Akurat znam dobrze temat.Niejest to forum do jego roztrząsania. Moje oceny Dr. jako człowieka i fachowca to same 5.

O wielkim skandalu z lekarzem Witoldem Hołdysem pisały "Nowiny Jeleniogórskie" w Nr 25 z 18-24.06.2002 roku w artykule: "Cudowne rozmnożenie".

Pracowałem z tym lekarzem. Można mu ufać.

Pracowałem z tym lekarzem. Można mu ufać.

Dr Hołdys nie brał nigdy żadnych łapówek,a gazeta wydrukowała przeprosiny,bo był cały proces w tej sprawie.Bardzo łatwo jest kogos oczernić niesłusznie...Ja jestem zadowolona z leczenia i jego efektów u dr Hołdysa.Nigdy nie miałam propozycji łapówki,ale zawsze spotykałam się z miła i fachową obsługa!

Powiem krótko - tacy lekarze jak pan Witold Hołdys przynoszą wstyd.

Powiem krótko - tacy lekarze jak pan Witold Hołdys przynoszą wstyd.