lekarz Witold Hołdys

Brawooooo!Gdyby wszędzie byli tacy lekarze nie było by problemów ze służba zdrowia w posce. P.A.Zielinscy . Poznań

Lekarz godny polecenia. troskliwość, dociekliwość, fachowość,ogromna wiedza która czuje sie podczas rozmowy z doktorem Hołdysem to cechy naprawde dobrego lekarza. Brakuje nam tego w Anglii. Alexandra i Jan Sajkowie .Londyn

Personel CRR KRUS w Szklarskiej Porębie wspomina ciepło naszego dr Witka Hołdysa. Ryszard Barej mówi bardzo niepochlebnie o panu Romanie Kwaśnickim. A wszyscy wiemy, że jest to niesprawiedliwe, bo Pan Kwaśnicki tyle dobrego zrobił dla Bareja.

Bardzo trafna diagnoza! Przepisane przez Dr leki skuteczne a najwazniejsze, że nie najdroższe ( dowiedziałam sie w aptece, że te same leki moga kosztowac 2-3 razy tyle ) Będę polecała doktora Hołdysa kazdemu. L.W. Jelenia Góra i mama A.P. Piechowice. Pozdrawiamy Panie Doktorze.

Tak sobie kiedys wyobrazałem lekarza. Jak byłem dzieckiem. Miałem niestety pózniej kontakt z wieloma ludzmi w białych kitlach z racji swej choroby.Oni niestety zatarli mi ten obraz z dziecinstwa.!Dopiero teraz gdy jestem pod opieka Dr HOŁDYSA powracam myslami do odległych lat.Dziekuje Panie DOKTORZE za to ,ze Pan jest.!Pana diagnoza była w 100% trafna. Lecze sie wreszcie we własciwy sposób. B.J Wałbrzych.( polecam Pana Panie Doktorze wszystkim moim znajomym )

Wspaniały lekarz!!! Polecam kazdemu w potrzebie! Jestem pod nieskrywalnym wrazeniem ! Takiego ciepła a przy tym w tle kompetencji potrzebuje kazdy zagubiony człowiek. Dr Hołdys MA TE DARY pisane niestety tylko wyjatkowym ludziom. A.S.Kopenhaga ( Karpacz)( Dr Hołdys został polecony mi przez moich znajomych z Danii którzy byli leczeni w ub. roku.Dziekuje im za to!

Nie mogę zrozumieć dr Witolda Hołdysa. Jak mógł zaufać dyrektorowi Gierkówki w Szklarskiej Porębie Ryszardowi Barejowi. Przecież Barej zawsze obgadywał i robił świństwa dr Hołdysowi. Szkoda nam dr Witka Hołdysa. Jest naprawdę lubiany przez personel Gierkówki w Szklarskiej Porębie. A nieudacznik i krętacz Ryszard Barej jest nadal dyrektorem.

Panie doktorze jesteśmy z panem. Był pan najlepszym zastępcą dyrektora ds lecznictwa w CRR KRUS w Szklarskiej Porębie. Zrobił panu wielkie świństwo Ryszard Barej.

Bardzo dobry lekarz!Widac w nim powołanie do sztuki medycznej!!! Polecamy z całego serca i powierzamy Dr opiece N M P Ostrobramskiej. Str.Cyryla i Gepharda zakon Faustynek z Wilna.

Witek Hołdys, to wspaniały lekarz i człowiek. Szkoda, że bezkrytycznie ufa ludziom. Dyrektor "Gierkówki" Ryszard Barej obgaduje Witka Hołdysa i robi mu naprawdę złą reklamę w Jeleniej Górze. Szkoda, że dr Hołdys tego nie widzi.