Lekarze Zawiercie

Neurolog

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej- Zespół Prywatnych Gabinetów Lekarskich
Wojska Polskiego 48
42-400 Zawiercie

Bardzo polecam wizyty u Pana doktora! Super neurolog wysłucha porozmawia doradzi i co najważniejsze robi wszystko aby pomóc. Zleca dodatkowe badania - drąży temat. Spokój, opanowanie, profesjonalizm, inteligencja to cechy lekarza. Gratulacje Panie Doktorze :)

dr Marcin Czelakowski

Ortopeda, Traumatolog

Szpital Powiatowy Włoszczowa
Zawiercie

Bardzo profesjonalny lekarz, a do tego wspaniały człowiek, pełen empatii. W przeciwieństwie do innych lekarzy, potrafi słuchać pacjenta. Byłam u Pana Doktora z moją mamą i całym sercem polecam Go wszystkim, którzy szukają profesjonalnego ortopedy.
Opinia dodana przez: Izabela

Adam Lis

Fizjoterapeuta, Fizykoterapeuta

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Przychodnia Lekarska "EMI-MED" s. c.
ulica Huldczyńskiego 16 A
42-400 Zawiercie

Usługi świadczone profesjonalnie i z zaangażowaniem. Gość ma doświadczenie i widać że mu zależy na pacjencie. Polecamy i pozdrawiamy.

lekarz Bogusław Leśniak

Kręta 12
42-400 Zawiercie

Anioł w ludzkiej skórze.Interesuje się pacjentem.Poświęca mu tyle czasu aby zabieg wykonać jak najlepiej a nie jak najszybciej.Nie przeraża go pełna poczekalnia.Aby każdy lekarz miał takie podejście do pacjenta.
Opinia dodana przez: monano

lekarz Adrianna Laska

Siewierska 106
42-400 Zawiercie

Witam :) Dr Adrianna Laska to naprawdę bardzo dobry fachowiec,niezwykle kompetentna,do pracy podchodzi z entuzjazmem i zapałem ,poświęca wiele czasu pacjentowi,zawsze ma czas na wyjaśnienie nurtujących problemow, w sposób zrozumiały dla laika odpowiada na każde pytanie dotyczące zabiegu. Przy tym jest niezwykle uprzejmym i sympatycznym człowiekiem. Szczerze polecam. Pozdrawiam Asia z Sosnowca

lekarz Aneta Kozieł

Pulmonolog

ZAKŁAD LECZNICTWA AMBULATORYJNEGO
PIŁSUDSKIEGO 80
42-400 Zawiercie

Chciałabym polecić Panią dr. Anete Kozieł. Wyleczyła mnie z kaszlu który trwał od paru ładnych lat. Jednak ostatnie miesiące były coraz gorsze i lekarz rodzinny nie dawał sobie rady. Chorowałam non stop i kaszlałam. Pani dr. oprócz tego, że jest przesympatyczną, miłą osobą to jest fachowcem w tym co robi. Bardzo dziękuję Pani doktor za pomoc. Oby takich lekarzy było więcej. Lekarz z powołania!
Opinia dodana przez: Asia

lekarz Stanisława Szuber

Internista, Diabetolog

Centrum Medyczne "ALMED" s. c.
Ignacego Paderewskiego 25
42-400 Zawiercie

Pani Doktor leczy mojego brata .Jest naprawdę bardzo dobra.Trudno się do Niej dostać,jest po prostu oblegana
Opinia dodana przez: Maria

lekarz Karolina Donocik

Ultrasonografia
11-Listopada
42-400 Zawiercie

Lekarz z powołaniem, ogromną wiedzą i świetnym podejściem po pacjenta, uśmiechnięta. Operowała mnie 3 razy, nie stresowałam się bo wiedziałam że jestem w dobrych rękach. Moim zdaniem najlepszy chirurg piersi na Śląsku.
Opinia dodana przez: Basia

lekarz Marek Szczygłowski

Ginekolog położnik, Anestezjolog

ZAKŁAD LECZNICTWA AMBULATORYJNEGO
PIŁSUDSKIEGO 80
42-400 Zawiercie

dr Szczygłowski godny polecenia zaufany lekarz jestem u niego już kilka lat pod stała opieka i sobie chwale podejście i jego kompetencje lekarz z najlepsza opinia na terenie Zawiercia Poręby .
Opinia dodana przez: dagmara

lekarz Dariusz Jurczyk

Urolog

Jurajskie Centrum Medyczne
11 Listopada 2-4
42-400 Zawiercie

Bardzo dobry lekarz. Dokładnie i obrazowo wyjaśnił mi problem moich dolegliwości. Po pierwszym tygodniu przyjmowania leków jest poprawa. Dziękuję C.P .
bardzo dobry lekarz, przede wszystkim zaskoczył mnie zainteresowaniem na temat przeprowadzonych badań i kierowaniem na nie !

lekarz Robert Pustułka

Zubrzyckiego 11
42-400 Zawiercie

fantastyczny lekarz,postawil szybka diagnoze mojemu mezowi,gdyby nie on szybko zareagowal bylabym wdowa.Brawo i dziekuje doktorze.Anna.prywak

lekarz Teresa Jeziorska

Laryngolog

11 Listopada 2/4 (Ultrasonografia)
42-400 Zawiercie

Pani dr jest kompetentna, rzeczowa, posiada profesjonalne podejście do pacjenta, polecam z czystym sumieniem.
Opinia dodana przez: Adriana Bargieł

lek. dent. Katarzyna Wymysło-Targosz

Stomatolog dziecięcy, Stomatolog

Mickiewicza 9 B
Zawiercie

Bez wątpienia ścisła czołówka zawierciańskich dentystów. Stomatologia to dla pani doktor nie tylko sposób zarobkowania - to powołanie. Uprzejmość,empatia w stosunku do pacjenta,kompleksowość i rzetelność działań leczniczych w połączeniu z kompetencją to cechy wyróżniające doktor Wymysło-Targosz na tle powiatowej konkurencji. Jak ktoś słusznie zauważył,koszt wizyty nie należy do najmniejszych. Osobiście jednak uważam,że leczenie u Pani doktor jest warte każdych pieniędzy. Same kolejki i przesunięcia w umówionych godzinach wizyt,choć występują często,biorą ...

lekarz Małgorzata Otolia Bąbska

Internista, Lekarz rodzinny

Przychodnia Rejonowa nr 1
42-400 Zawiercie

Pani doktor Małgorzata Bąbska , jest wspaniałym fachowcem i ogromna wiedzą . Prawdziwa lekarka z powołania, która naprawdę przejmuje się swoimi pacjentami. Uważnie słucha i dokładnie tłumaczy. Czuje się naprawdę bezpieczna pod opieką pani doktor .Dziękuję za cenne rady
Opinia dodana przez: ewastencel

lekarz Jarosław Zdrzalik

Szpital Powiatowy w Zawierciu
ulica Miodowa 14
42-400 Zawiercie

Bardzo dobry lekarz, opiekuje się pacjentem. Bardzo wiele wyjaśnił mi odnośnie choroby z którą się zmagam i pokierował.
Opinia dodana przez: Zofia

lekarz Sławomir Szczurak

Przychodnia Rejonowo-Specjalistyczna nr 6
Obrońców Poczty Gdańskiej 93
42-400 Zawiercie

Jestem bardzo zadowolona z wizyty u pana doktora ,lekarz stawia bardzo trafne diagnozy , bardzo uprzejmy , taktowny , wykonuje na miejscu wszystkie badania zlecone leki przyniosły poprawe - jestem bardzo zadowolona z wizyty Polecam wszystkim - choć terminy sa odlegle warto czekac......
Opinia dodana przez: Jan

lekarz Wojciech Mleczko

Cytolog, Ginekolog położnik

Szpital Powiatowy w Zawierciu
ulica Miodowa 14
42-400 Zawiercie

Mój lekarz od 6 lat,prowadził moją ciąże i zawsze miał czas oraz ochotę to ponawiane pytania i wątpliwości...słuchał,tłumaczył,pocieszał i nigdy nie dał mi odczuć,że jestem tylko jedną z wielu jego pacjentek-po wejściu do jego gabinetu liczę się tylko ja i mój powód dla,którego się tam znalazłam.Czasem wizyta trwa 5 min.a czasem 55...! Ale nigdy nie dał mi odczuć,że nie mam poczucia czasu... (choć czasem malowało się na jego twarzy duże ...

dr n. med. Jarosław Kulej

Internista, Kardiolog

Słowackiego 30

Najlepszy lekarz.Wszystko tłumaczy,jest cierpliwy,wyleczył mnie.Lekarz na 6+

Joanna Orman

Zdrowa Rodzina Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Joanna Orman
42-400 Zawiercie

Doskonały lekarz. Profesjonalizm, szacunek do pacjenta, kompetencje, wynik końcowy optymalny. Są osoby, które próbują ją zdyskredytować, czyżby nieudolna konkurencja?...
Opinia dodana przez: Rudy