Lekarze Lekarz medycyny nuklearnej Gorzów Wielkopolski

dr Ewa Jewusiak

Lekarz rodzinny, Pediatra

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej "ZDROWA RODZINA - B" s.c.
Mieszka I 42
66-400 Gorzów Wielkopolski

Lekarz godny polecenia. Miła i profesjonalna pani doktor, ma dużą cierpliwość do dzieci. Zawsze uśmiechnięta, wszystko dobrze wyjaśni, jak trzeba skieruje na badania. Polecam

Linda Ososińska-Więckowska

Gorzów Wielkopolski

Polecam. Cierpliwa, pomagająca, z wiedzą teoretyczną i praktyczną.

Mieczysław Kuzicki

Lekarz medycyny pracy, Lekarz rodzinny

Zakład Medyczny Fundacji Nasze Zdrowie NZOZ
66-400 Gorzów Wielkopolski

Moje pełne uznanie. Polecam z całkowitym moim zaufaniem pana Doktora Mieczysława Kuzickiego. Dolegliwość u mnie rozpoznał z pełnym znawstwem swojego zawodu. Dziękuję panie Doktorze. Stan Kor
Opinia dodana przez: Stanisław Kornas

lekarz Krystyna Sławińska-Malczewska

wróblewskiego
66-400 Gorzów Wielkopolski

Dr. Krystyna Sławińska-Malczewska jest lekarzem pierwszego kontaktu naszej rodziny ( cztery pokolenia ). To lekarz z charyzmą. Zawsze uśmiechnięta, miła i życzliwa. Wnikliwie podchodzi do każdego z pacjentów starając się postawić właściwą diagnozę i dobrać odpowiednie leki. Dzięki szerokiej wiedzy i dużemu doświadczeniu jest bardzo skuteczna. Często bywam w prowadzonej przez nią Przychodni “Zacisze”. Pani dr Sławińska pracę traktuje jako powołanie, jest całkowicie oddana swoim pacjentom i medycynie. Przyjmuje chorych ...
Opinia dodana przez: Jadwiga

lekarz Elżbieta Ciesiul-Tracz

Lekarz rodzinny

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Praktyka Lekarzy Rodzinnych Elżbieta Ciesiul -Tracz
Obrońców Pokoju 74 A
66-400 Gorzów Wielkopolski

Polecam . Nigdy nie zdarzyło mi sie by nie udzieliła mi pomocy.
Opinia dodana przez: pikador134

dr hab. n. med. Agata Czarnywojtek

Endokrynolog, Internista

NZOZ Hipokrates s.c.
Łużycka 7
66-400 Gorzów Wielkopolski

Wychodzę z założenia, że jeśli ja traktuje ludzi dobrze, to oni odwzajemniają ty samym. U pani doktor byłam już 2 razy i nigdy nie było żadnych problemów. I za każdym razem była do niej kojejka, skoro to takie ważne, by o tym wspominać. Czy oczekujecie, że wszyscy lekarze, którzy przyjmują prywatnie będą wa lizać d***py?

lekarz Elżbieta Babiszkiewicz

Lekarz rodzinny, Pediatra

Przychodnia Lekarska "Osiedle Staszica"
Krzysztofa Kamila Baczyńskiego 24
66-400 Gorzów Wielkopolski

Pani doktor jest znakomitym fachowcem, jest b. uprzejma i doskonale tumaczy stan chorobowy pcjenta. Nie ogranicza skierowań do lekarzy specjalistów w przypadkach oczywistych. Jest uprzejma i w razie nagłej potrzeby przyjmuje pacjentów poza limitem dziennych przyjęć.
Opinia dodana przez: Aleksander

Robert Janowicz

Gorzów Wielkopolski

Świetny lekarz rodzinny, nie leczy na siłę- jeśli problem zdrowotny wykracza poza jego kompetencje bez żadnego ale wysyła do właściwego specjalisty. Uprzejmy, kompetentny, wizyty przebiegają w miłej atmosferze, nie robi najmniejszych problemów z przyjęciem "pozaplanowych" pacjentów co w dzisiejszych czasach jest rzadkością.

lekarz Andrzej Sroka

Lekarz rodzinny, Pediatra

Laboratorium Analiz Lekarskich ALAB Gorzów
marsz. Józefa Piłsudskiego 1 b/309
66-400 Gorzów Wielkopolski

Super miły pan doktor zawsze stawia poprawna diagnozę. Nigdy nie odmawia wizyty i poświęca dużo czasu pacjentowi ,dziękuję Panu za okazała cierpliwosc,
Opinia dodana przez: Anna

lekarz Romualda Olejnik

Obrońców Pokoju 74 A
66-400 Gorzów Wielkopolski

Polecam tego lekarza.Ma dobre godziny przyjęć tzn.co 2 dzień przyjmuje rano,a co drugi popołudniu.Dzięki temu nie trzeba brać urlopu w pracy.Stawia trafne diagnozy.Polecam

lekarz Maria Duchnowska

ul.Baczyńskiego
66-400 Gorzów Wielkopolski

Znakomity i odpowiedzialny lekarz. Bez wątpienia kompetentny. Ogromny szacunek.

lekarz Natalia Wojtkowska-Wilczyńska

Lekarz rodzinny

Gabinety Lekarskie Zdrowie i Urodas.c.
66-400 Gorzów Wielkopolski

1. Raz na dwa lata wybieram się z mocnym bólem krzyża i proszę o skierowanie na prześwietlenie - odmowa (pewnie pan nadwyrężył, maść) 2. idę po tygodniu z jeszcze większym bólem - odmowa (druga maść) 3. Po kolejnym tygodniu jak ledwie chodziłem dostałem i na prześwietleniu wyszło zwyrodnienie 3 i 4 kręgu także żydzi na skierowaniach. Żonie raz przepisała syrop na kaszel za 23zł., gdzie obok w aptece aptekarka uśmiechnęła ...

dr Zbigniew Mulczyński

NSZOZS S-DENT
Piłsudskiego 1A
66-400 Gorzów Wielkopolski

Nie słucha pacjenta. Nie chce rozmawiać o chorobie. Wystawia recepty na leki za które mu płaca,bo od ponad roku dostaje jedną i ta samą karteczkę na lek, który mi szkodzi. Ale pan doktor wie lepiej...Nic nie można powiedzieć ani się spytać,bo od razu się oburza. Znajoma, która jest chora na raka musiała jechać po kontynuację recepty i zwolnienia przez pół polski ponieważ lekarz stwierdził, że takie rzeczy wystawia tylko jej ...

lekarz Katarzyna Kurczewska

Przychodnia Dermatologiczna i Wenerologiczna
Walczaka 2E
66-400 Gorzów Wielkopolski

Bardzo kompetentna, z dużą empatią. To Nasz Lekarz Rodzinny.Jesteśmy wdzięczni za trafne diagnozy i skuteczne leczenie. Życzymy zdrowia.
Opinia dodana przez: Elżbieta, Ryszard, Paweł.

lekarz Izabela Ostrowska

ul. Paderewskiego 14/2 Gorzów Wielkopolski
66-400 Gorzów Wielkopolski

problem u Pani doktor polega na tym iż porwała się z motyką na słońce nabrała za dużo pacjentów i teraz ma petensje do całego świata że ma tyle pracy nigdy nie można się doprosić skierowania na nawet najbardziej podstawowe badania najlepszym lekarstwem na wszystkie dolegliwości u Pani doktor jest augamentin

lekarz Ewa Gorczyca

Michała Kleofasa Ogińskiego 69/9
66-400 Gorzów Wielkopolski

bardzo miła, kompetentna pani lekarka. W czasie teleporady udzielała szczegóławych i zwięzłych porad i informacji. Dziękuję!
Opinia dodana przez: jolanta

lekarz Adam Gruszka

Lekarz rodzinny

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Poradnia Lekarza Rodzinnego lek. med. Adam Gruszka
Armii Krajowej 27 d
66-400 Gorzów Wielkopolski

Za kazdym razem jak przyjdę do pana adama, mowi mi, że to z czym do niego przychodze jest przez moją wage... Za każdym razem w gabinecie smieszkuje sobie, dzieki czemu jest fajna atmosfera, aczkolwiek zero uprzejmości w czlowieku

lek. med. Cecylia Dawidowicz

Lekarz medycyny pracy

Centrum medyczne MEDYK
Warszawska 24
66-400 Gorzów Wielkopolski

Niestety złe doświadczenia z placówki LUXMED. Pani uznała, że zrobi mi na złość i "nie zdąży" wystawić zaświadczenia potrzebnego do pracy. To była moja ostatnia wizyta w LUXMED i oczywiście u tej pani. A miało być: Primum non nocere. Serdecznie NIE POLECAM.
Opinia dodana przez: Tomasz

lekarz Andrzej Szmit

Lekarz medycyny ratunkowej, Anestezjolog

Samodzielna Publiczna Wojewódzka Stacja Pogotowia Ratunkowego Zespoły Ratownictwa Medycznego
Kazimierza Wielkiego 7

Znasz tego lekarza? Podziel sie opinią z innymi. DODAJ OPINIĘ