lekarz Katarzyna Kurczewska

2,6
2,6
2,4
2,3

Pierwszy raz spotkałam się z lekarzem o empatii na poziomie zero. Zero kobiecego wyrozumienia dla problemu, lekarz traktowała mój ból jak historię z kosmosu, plus zero zrozumienia dla mojego lęku przed badaniem (obydwoje rodzice po raku). Ale do tej informacji nawet nie doszłyśmy ponieważ 'wywiad' wykonany przez tę panią był jednym wielkim żartem. Ograniczał się do wykrzyczanego w słuchawkę pytania TO CHCE PANI TE ZWOLNIENIE CZY NIE? Myślałam, że teleporada w luxmedzie jest właśnie na te dni, kiedy nie masz siły fizycznych ani psychicznych by wstac z łóżka, a okazuje się, że lepiej było się zmusić i w bólu pójść do pobliskiej przychodni do normalnych, empatycznych lekarzy, niż przeprowadzać rozmowę z tak chamską, nieempatyczną i obcesową osobą. Teraz prócz całonocnego bólu, napadów paniki przed dzisiejszym badaniem mam również ogromny niesmak po rozmowie z panią doktor. Nie polecam. Dramat.

Pani doktor bardzo humorzasta czasami się trafi że ma dobry humor ale przeważnie ma zły humor chodze do niej raz na rok dzięki Bogu że nie choruje często i zawsze ma jakieś głupie teksty typu że Ja znowu chora śmiechu warte jak ta kobieta mnie rok nie widziała jak wchodze do jej gabinetu to z taką niechęcią bo Pani doktor wszystko robi z wielką łachą aż się niechce do niej iść a Ja naprawde wtedy do niej ide jak już domowe metody nie pomagają wydaje mi się że jest ona przemęczona tą ilością pacjentów bo niestety nie oszukujmy się ale jakość obsługi jest tragiczna

Moje 2 wizyty u Pani doktor to wielkie porażki zero podejścia jak i do małego dziecka tak i do rodzica tylko krytyka nie wspomnę że nie potrafiła rozróżnić zwykłego katary od alergii . Druga wizyta to bilans z córeczką skaczył się na tym że 9miesiecznemu dziecku kazała odstawiać mleko że w nocy jak głodna to ma być woda kto to widział przy ząbkowaniu jak w dzień nie chce jeść ? Odrazu zapisałam się do innego lekarza mam nadzieję bez humorków i z dobrym podejściem do pacjenta

Ludzie, nie zwracajcie uwagi na komentarze ale na to, że zawsze przyjmie, gdy coś pilnego, nawet jeśli nie ma czasu. Gdy trzeba nigdy nie odmówiła mi skierowania, czy leków, o które prosiłam. Potrafi powiedzieć, że nie wie, gdy człowiek wyskoczy ze specjalistycznym tematem. Mozna pytać, gadać, zabierać czas, a nawet się wyzalic. Pani doktor to dobry człowiek, na pewno ma za dużo pacjentów, bo ludzie mogą liczyć, że przyjmie, gdy potrzeba. A przewrazliwione mamusie na punkcie komentarzy, niech się przyjrza sobie, czy zawsze są takie grzeczne i stosowne

Pani doktor Kurczewska jest dobrym lekarzem, nie przeczę (a może raczej była)- ale jak to w życiu bywa wraz ze zdecydowanym wzrostem ilości pacjentów i uplywem czasu zaczęło się przedmiotowe podejście do pacjenta objawiające się zniecierpliwieniem, pretensją, brakiem cierpliwości wręcz opryskliwością! Powoli dochodzi do sytuacji że człowiek woli leczyć się sam niż wysłuchiwać komentarzy pt. "kiedy przestanie Pan/Pani chorować" jakby sprawiało mi to przyjemność albo teksty pt. "To znów Pan/Pani" gdzie poprzednia wizyta była pół roku wcześniej. Takie rzeczy mocno zniechęcają ale widać lepiej jest brać pieniądze za zadeklarowanych pacjentów którzy nigdy nie przychodzą niż leczyć naprawę chorych i potrzebujących pomocy ale to to już jest jak zarabia się grubo ponad 10 tys. i nie ma się czasu dla siebie bo tu pacjenci przeszkadzają. Nie ma nic gorszego jak strach przed chodzeniem do lekarza a właśnie taki charakter zdają się mieć działania Pani doktor. I piszę to z przykrością ponieważ bardzo ceniłem tego lekarza ale czym dalej tym gorzej - widać przejście do przychodni gdzie na dzień dobry w rejestracji człowiek jest jeb.... za sam fakt przyjścia i czegoś chcenia szybko przeniosło się na postawę lekarza. Pozdrawiam i mam nadzieje że nie jestem odosobniony w swoich spostrzeżeniach a Pani doktor życzę powrotu do poprzedniego modelu podejścia do pacjenta. Czasami jest lepiej zarobić mniej - zrobić coś lepiej , dokładniej, spokojniej a nie przelewać swoje frustracje na pacjentów.

Pani doktor bardzo opryskliwa, niepotrzebne głupie komentarze z jej strony, wizyta trwającą 3 minuty! Tak to jest jak się stawia na ilość a nie jakość. Przy oglądaniu gardła mojego dziecka, powiedziała wręcz z obrzydzeniem: ,,Boże, jakie ty masz straszne zeby'', przepraszam ale czy ja przyszłym do dentysty? Dziecko ma żeby zaimpregnowane Pani Wszystkowiedząca !

omg jak czytam komentarze w głowie mi sie nie miesc ze sa takie dziwne.....ja powiem jedno; kiedy dostałam temp.41 st pani doktor kazała mi czekac b.długo w poczekalni i po doczekaniu sie wizyty okresliła moja chorobe jak zapalenie tchawicy przepisała antybiotyk i trwało to 2 minuty...kaszel mialam okropny ,41st goraczki i dusznosci!!! po 2 dniach po braniu antybiotyku zaczeły sie drgawki....dzwonilam o wizyte domową pani doktor nie miala czasu i podesłała mi innego lekarza....po wizycie owy lekarz kazal brac do konca te leki co przepisala p.doktor...nie moze podwazac decyzji mojego lekarza...hmmm.po kolejnych 2 dniach z omdleniami maz zawiozł mnie na pulmonologie i tam stwierdzono u mnie,,NIEDODME PŁUCNĄ Z OBROPIENIEM PŁATA PRAWEGO''P

Witam serdecznie Zgadzam się z panem poniżej. Ilość pacjentów jaką ma pani doktor nie pozwala jej na sekundę odpoczynku a to skutkuje zmęczeniem i opryskliwością do pacjentów. Nie ma szans zapisać się w danym dniu na wizytę, a ja nie mogę czekać ileś dni jak mam chore dziecko. Nie jestem też w stanie przewidzieć kiedy zachoruję, wiec najpierw proszę panie w rejestracji a później panią doktor aby przyjęła chore dziecko, pewnie nie ja jedna tak robię. I pani doktor ma nas pacjentów jeszcze więcej. Sama też słyszałam komantarze pt "kiedy ...

Witam serdecznie
Zgadzam się z panem poniżej. Ilość pacjentów jaką ma pani doktor nie pozwala jej na sekundę odpoczynku a to skutkuje zmęczeniem i opryskliwością do pacjentów. Nie ma szans zapisać się w danym dniu na wizytę, a ja nie mogę czekać ileś dni jak mam chore dziecko. Nie jestem też w stanie przewidzieć kiedy zachoruję, wiec najpierw proszę panie w rejestracji a później panią doktor aby przyjęła chore dziecko, pewnie nie ja jedna tak robię. I pani doktor ma nas pacjentów jeszcze więcej. Sama też słyszałam komantarze pt "kiedy przestaniemy chorować" albo "znów jesteście chorzy". Nie chodzimy tam dla przyjemności ani rozrywki. Nie mówię, że jest złą lekarką tylko przepracowaną

Ja od trzech lat jestem pacjętką pani doktor Kurczewskiej i uważam to to świetny lekarz z powołania i osobiście nie zgadzam się z opinią niektórych osób,zawsze poświęca czas pacjętowi kieruje na różne wyniki badania i bez proszenia się,jak jest u innych lekarzy.Ja naprawdę uważam że to świetny lekarz i godny polecenia!!!!!!!

Beznadziejny lekarz, rzuca rozpoznanie w 1 sekundę, a nawet dokładnie nie obejrzy dziecka. Nie słucha co się do niej mówi, jest arogancka i nieuprzejma. Źle postawiła diagnozę u mojego dziecka, na szczęście poszliśmy skonsultować się do innego pediatry, który nie dość, że obejrzał starannie dziecko to dał jeszcze skierowanie na dodatkowe badania. Nie polecam, ja trafiłam do tej Pani doktor przez przypadek i zmieniam pediatrę.