Lekarz Rodzinny Gorzów Wielkopolski

lekarz Katarzyna Kurczewska

Przychodnia Dermatologiczna i Wenerologiczna
Walczaka 2E
66-400 Gorzów Wielkopolski

Pierwszy raz spotkałam się z lekarzem o empatii na poziomie zero. Zero kobiecego wyrozumienia dla problemu, lekarz traktowała mój ból jak historię z kosmosu, plus zero zrozumienia dla mojego lęku przed badaniem (obydwoje rodzice po raku). Ale do tej informacji nawet nie doszłyśmy ponieważ 'wywiad' wykonany przez tę panią był jednym wielkim żartem. Ograniczał się do wykrzyczanego w słuchawkę pytania TO CHCE PANI TE ZWOLNIENIE CZY NIE? Myślałam, że teleporada ...
Opinia dodana przez: Karolina

dr Ewa Jewusiak

Lekarz rodzinny, Pediatra

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej "ZDROWA RODZINA - B" s.c.
Mieszka I 42
66-400 Gorzów Wielkopolski

Lekarz godny polecenia. Miła i profesjonalna pani doktor, ma dużą cierpliwość do dzieci. Zawsze uśmiechnięta, wszystko dobrze wyjaśni, jak trzeba skieruje na badania. Polecam

lekarz Adam Gruszka

Lekarz rodzinny

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Poradnia Lekarza Rodzinnego lek. med. Adam Gruszka
Armii Krajowej 27 d
66-400 Gorzów Wielkopolski

Nie polecam. Nie zdiagnozował zapalenia płuc w trakcie trzech wizyt, kiedy zwracałam uwagę na niepokojący kaszel u dziecka. Nie chciał wystawić skierowania na zwykłe badanie usg i badanie kału kiedy dziecko skarżyło się na ból brzucha. Płace składki a nie mogę skorzystać z bezpłatnych badań. Po wykonaniu usg prywatnie okazało się że synka czeka operacja. Ciekawe czy też będę musiala za nią zapłacić?

lekarz Maria Duchnowska

ul.Baczyńskiego
66-400 Gorzów Wielkopolski

Znakomity i odpowiedzialny lekarz. Bez wątpienia kompetentny. Ogromny szacunek.

lekarz Izabela Ostrowska

Lekarz rodzinny, Pediatra

ul. Paderewskiego 14/2 Gorzów Wielkopolski
66-400 Gorzów Wielkopolski

problem u Pani doktor polega na tym iż porwała się z motyką na słońce nabrała za dużo pacjentów i teraz ma petensje do całego świata że ma tyle pracy nigdy nie można się doprosić skierowania na nawet najbardziej podstawowe badania najlepszym lekarstwem na wszystkie dolegliwości u Pani doktor jest augamentin

lekarz Natalia Wojtkowska-Wilczyńska

Lekarz rodzinny

Gabinety Lekarskie Zdrowie i Urodas.c.

66-400 Gorzów Wielkopolski

1. Raz na dwa lata wybieram się z mocnym bólem krzyża i proszę o skierowanie na prześwietlenie - odmowa (pewnie pan nadwyrężył, maść)
2. idę po tygodniu z jeszcze większym bólem - odmowa (druga maść)
3. Po kolejnym tygodniu jak ledwie chodziłem dostałem i na prześwietleniu wyszło zwyrodnienie 3 i 4 kręgu także żydzi na skierowaniach.

Żonie raz przepisała syrop na kaszel za 23zł., gdzie obok w aptece aptekarka ...

Linda Ososińska-Więckowska

Gorzów Wielkopolski

Polecam. Cierpliwa, pomagająca, z wiedzą teoretyczną i praktyczną.

lekarz Romualda Olejnik

Lekarz rodzinny

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Praktyka Lekarzy Rodzinnych Elżbieta Ciesiul -Tracz
Obrońców Pokoju 74 A
66-400 Gorzów Wielkopolski

Polecam tego lekarza.Ma dobre godziny przyjęć tzn.co 2 dzień przyjmuje rano,a co drugi popołudniu.Dzięki temu nie trzeba brać urlopu w pracy.Stawia trafne diagnozy.Polecam

Mieczysław Kuzicki

Lekarz medycyny pracy, Lekarz rodzinny

Zakład Medyczny Fundacji Nasze Zdrowie NZOZ

66-400 Gorzów Wielkopolski

Moje pełne uznanie. Polecam z całkowitym moim zaufaniem pana Doktora Mieczysława Kuzickiego. Dolegliwość u mnie rozpoznał z pełnym znawstwem swojego zawodu. Dziękuję panie Doktorze. Stan Kor
Opinia dodana przez: Stanisław Kornas

lekarz Elżbieta Ciesiul-Tracz

Obrońców Pokoju 74 A
66-400 Gorzów Wielkopolski

Polecam . Nigdy nie zdarzyło mi sie by nie udzieliła mi pomocy.
Opinia dodana przez: pikador134

Lekarze rodzinni w Gorzowie Wielkopolskim