Lekarze Lekarz medycyny pracy Białystok

lekarz Beata Bogusłowicz

Pułaskiego Kazimierza 109A/6
15-337 Białystok

Bardzo dobry lekarz.godny zaufania.bardzo dokładny. dba o pacjenta. zapewnia mu potrzebne badania.Szkoda ze wcześniej nie było u nas pani Boguslowicz. jak moje dzieci wciąż chorowały.
Opinia dodana przez: Danuta

lekarz Julia Strumiło

Białystok

Pani Doktor z pewnością zasługuje na najlepsze opinie. Wykwalifikowana, kompetentna a przy tym bardzo miła i zawsze uśmiechnięta. Bardzo dobry lekarz. Polecam serdecznie.
Opinia dodana przez: ZBIGNIEW K.

lekarz Zbigniew Kossakowski

Gabinet lekarski o Specjalizacji Endokrynologia Jolanta Szczepańska Kostro
Siewna 2
15-182 Białystok

Bardzo dobry i komptentny lekarz.Godzien polecenia.Dokladnie tlumaczy przyczyny dolegliwości.Od lat korzystam z jego rad.
Opinia dodana przez: Wiesław

Katarzyna Jachimowicz

Raginisa 87/2
Białystok

nie polecam nikomu tej przychodni, lekarze często się zmieniają i jak zachodzisz na kontrol do przychodni sa juz inni niezainteresowani leczeniem.

lekarz Małgorzata Kałużyńska

Lekarz rodzinny

Humana Medica Omeda Sp. Z O.O.
ulica Fabryczna 39
15-483 Białystok

Korzystałam dzisiaj z pomocy Pani dr. w sprawie męża który jest po udarze. To bardzo konkretna lekarz. Pomoc i porada fachowa. Wszystko nam wytłumaczyła. Dała cenne rady. Pełna empatii i zrozumienia.
Opinia dodana przez: Ela

dr n. med. Katarzyna Koronkiewicz

Przychodnia Medica
ul. Witosa
Białystok

Super lekarz. Z podejściem do pacjenta. W nagłych przypadkach nigdy nie odmówi. Najlepszy lekarz jakiego miałam.
Opinia dodana przez: Magdalena
Pani doktor jest przesympatyczna, uważna, kompetentna, nie zbywa pacjenta. Jako pierwsza podjęła leczenie mojego nadciśnienia, podczas gdy inni lekarze mnie wiecznie zbywali (190/120 w wieku 31 lat). Zgadzam się z opinią poprzednika, to lekarz z powołania. Szkoda, że nie pracuje już w przychodni, w której się leczę...
Opinia dodana przez: deknona

lekarz Leszek Minkiewicz

Internista, Lekarz rodzinny

poradnia lekarzy rodzinnych
Pogodna 11D
15-950 Białystok

Wspaniala osoba,od tego zaczne.Przyjechal do domu do mojej 84 letniej matki ktora z natury nie cierpi lekarzy i jest bardzo trudna pacjentka. Swietnie rozmawial,rozladowal napiecie i dala sie zbadac. Umie diagonozowac i nie wprowadza paniki.Takich lekarzy trzeba nam wiecej ! Joanna
Opinia dodana przez: Joanna

lekarz Krzysztof Sielawa

ul. Józefa Ignacego Kraszewskiego 11 A/17
15-024 Białystok

Profesjonalnie , konkretnie , uprzejmie . Skupia się głównie na problemie - tłumaczy zrozumiale . Polecam
Opinia dodana przez: jurek

lekarz Jarosław Madziarski

Lekarz rodzinny

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Siloe s.c.
Białystok ul. Raginisa Władysława 87/2
15-161 Białystok

Bardzo dobry lekarz - dzieci go uwielbiają, oraz moja babcia. Cierpliwie słucha i wszystko wyjaśnia. Stawia trafne diagnozy i nie eksperymentuje z końskimi dawkami. szczerze polecam

lekarz Irena Kuczko

Lekarz medycyny ratunkowej

Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej Wojewódzka Stacja Pogotowia Ratunkowego w Białymstoku
ulica Poleska 89
15-278 Białystok

Swietny specjalista, kompetentna i przemiła. Zleca wszystkie potrzebne badani, doglada , opiekuje się i troszczy. Dziekuje za opiekę!
Opinia dodana przez: Stefan

Zofia Kotlarska-Moroz

Przychodnia Medica
ul. Witosa
Białystok

Jak dla mnie spoko lekarz. Nigdy nie odmówiła przyjęcia. Nigdy nie odmówiła badań. Kieruje do specjalistów tak jak trzeba. Nie zmyśla chorób i nie bagatelizuje
Opinia dodana przez: Magdalena

dr n. med. Jerzy Talarczyk

Reumatolog, Lekarz medycyny pracy

Specjalistyczny Gabinet Medycyny Pracy i Reumatologiczny dr n. med. Jerzy Talarczyk
Skłodowskiej-Curie 14 lok. 12
15-276 Białystok

jaki lekarz, to nie miałem okazji się przekonać, ale bardzo zabawny :) zaszedłem do niego zrobić badania do pracy a on spojrzał znudzony (nie było żadnych pacjentów/petentów i coś se pykał na kompie) na moje skierowanie i stwierdził, że nie ma z tą firmą podpisanej umowy więc badania mi nie zrobi, chyba, że właściciel wskoczy do niego z pieczątką podpisać taką umowę (nota bene rzeczoną firmą jest spółka akcyjna z ...
Opinia dodana przez: tomasz

dr Anna Sawicka

,, Gin-Med "
ulica Siewna 2
15-183 Białystok

Byłam zapisana do dr Sawickiej jako do rodzinnego lekarza z polecenia znajomej. Zdecydowanie NIE polecam, nieuprzejma, skąpa w przypadku skierowań na badania. Mojemu dziecku stwierdziła zapalenie oskrzeli bez podstawowych badań rtg, bez obsłuchania - dosłownie na "oko". Byłam kilka razy na wizycie u Pani doktor. Zawsze to samo, spóźnia się. Ostatnio czekałam na Panią Dr pod gabinetem 1,5 godziny. Pomimo zapisanej godziny wizyty na 9:00 przyszła ok 11:00 dosłownie z ...

lekarz Edyta Purta

ulica Waszyngtona Jerzego 1
15-269 Białystok

Pani bardzo nieuprzejma, roszczeniowa. Zdecydowanie nie polecam! Ta Pani uważa się za niewiadomo kogo, opryskliwa. Bagatelizuje problem pacjenta.

lekarz Beata Czarnecka-Pytko

"B. LARSEN" Alicja Szafałowicz, Krzysztof Szafałowicz - Szpital
Bolesława Chrobrego 16A/2
15-057 Białystok

Nie wiem skąd takie złe opinie na temat Pani doktor... osobiście trafiłam do doktor przez przypadek bo jako pacjentka medicover nie wybierałam se lekarza bo ich poprostu nie znałam. Wizyta odbyła się z dzieckiem 6letnim w kiepskim stanie a dolegliwości zaczęły się dosłownie dzień wcześniej. Okazała mnóstwo empatii, zrozumienia, i dogłębnie zbadała z życzliwością, podejściem do dzieci. Podejrzewała co się dzieje ale wysłała na wymaz w celu potwierdzenia aby na ...
Opinia dodana przez: Patrycja

lekarz Fouad Aljanabi

Internista, Lekarz medycyny ratunkowej

Poleska 89
15-879 Białystok

Świetny, kompetentny, empatyczny lekarz. Jedyny, który zaopiekował się moja mamą (lat 83, Alzheimer) bez nadęcia, zadęcia, bez odsyłania mnie "z kwitkiem" z powodu koronawirusa, Alzheimera, zapracowania, czy innych ważnych powodów. Jedyny, który bez względu na KOvid-19 wyszedł do nas (a nie zadzwonił) - tłumaczył, rozmawiał, odpowiadał. Bez "dyscyplinowania" mnie z powodu dodatkowo zadanych pytań i wątpliwości. Mama nie ozdrowiała cudownie, ale mam poczucie, że wszystkie badania, jakie można było wykonać ...
Opinia dodana przez: Alina

lekarz Lucyna Zaniewska

NZOZ Bacieczki Kulpa, Klimiuk
15-774 Białystok

Ja jestem zszokowana poniższymi opiniami, bo co prawda jestem pacjentka Pani Doktor dopiero od 2 lat, to do tej pory zawsze traktowała mnie miło i odpowiedziała na każde zadane przez mnie pytanie. Nie żałuje skierowań do specjalistów. Jak poszłam do niej z przewlekłym kaszlem, to najpierw mnie dokładnie zbadała, wypisała lekarstwa, a jak przyszłam po 2 tyg i się okazało,że wyczerpała swoje możliwości, to bez problemu wypisała mi skierowanie do ...
Opinia dodana przez: Kasia

lekarz Anna Mazur

NZOZ "Pro familia"
Dubois 16
15-349 Białystok

Bardzo niekonkretny lekarz. Jest właścicielem poradni rodzinnej Sanus. Zatrudnia w niej baaardzo słabych lekarzy z bardzo małym doświadczeniem i wiedzą. Nie ufam totalnie.
Opinia dodana przez: Katarzyna

lekarz Iwona Tribiłło

Internista, Lekarz medycyny ratunkowej

ul. Trawiasta 16/86
15-161 Białystok

Nie polecam...strach trafić do takiej osoby...to samo co wykopać sobie grób i umierać. Osoba nie empatyczna robiąca drwiny z pacjenta. Człowieka umierąjacego wysyła do domu tym bardziej jeśli pacjent przychodzi z bardzo złymi wynikami I skierowaniem do szpitala a Pani doktor mówi "proszę nie histeryzować ". Mamy nadzieje ze bedzie ciąg dalszy tej sprawy.
Opinia dodana przez: BEATA