Lekarz Medycyny Pracy Dąbrowa Górnicza

lekarz Krystyna Olawa

Lekarz medycyny pracy, Neurolog

ulica Kasprzaka 26 A
41303 Dąbrowa Górnicza

Lekarz z powołania, uprzejma, solidna, pomocna. Zawsze wysłucha, podpowie, pomoże. Sto procent zaangażowania w stosunku do pacjenta,Pani Doktor postawiła mojego męża na nogi i wrócił do formy po udarze. Polecam.

Bożena Grzywnowicz

Internista, Lekarz medycyny pracy

NZOZ "Nowa Radiologia"
aleja Piłsudskiego 34/634
41-303 Dąbrowa Górnicza

Dla mnie od lat jest SUPER lekarką.Rozpoznała u mnie udar, gdzie mnie się wydawało że to jest zmęczenie opieką nad chorym tatą.Naprawdę POLECAM!!!Co do tłumaczenia choroby..to dają wyniki,a każdy organizm inaczej się broni.POLECAM bo że zmieniłam adres zamieszkania dzisiaj skorzystałam z wizyty u P.Doktor

Opinia dodana przez: aga

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej "Poliklinika Dąbrowska"
ulica J. Piłsudskiego 92
41-308 Dąbrowa Górnicza

Uprzejmy i wyrozumiały lekarz spełnia moje oczekiwania.
Potrafi cierpliwie wysłuchać pacjenta i poza leczeniem doradzić czego przestrzegać oraz unikać aby choroba nie wracała.
Szczerze polecam tego lekarza.

Uprzejmy i wyrozumiały lekarz spełnia moje oczekiwania.
Szczerze polecam tego lekarza.

Opinia dodana przez: hektor52 hektor52

lekarz Andżelika Tarkowska

Lekarz rodzinny, Lekarz medycyny pracy

SANTE
ul. Kasprzaka
41-303 Dąbrowa Górnicza

Jest bardzo miła i przyjemna dla pacjentów, dopasuje dobre leki. Ja polecam każdemu.

Przemysłowa 1
41-300 Dąbrowa Górnicza

Przestrzegam wszystkich pacjentów przed dokror violettą Borowicz . Ta Pani pomyliła zawody zamiast skupiac sie na pacjencie Pani skupia się wyłaćznie na własnej osobie . widac że przyjemnośc sprawia jej praca modelki . Nie dość że wygląda odrazająco i wyzywająco jak przystało na Lekarke to podczas wizyty maluje sie , poprawia swoje bibeloty na calym ciele , posiada szereg nerwowych tików . Do badania kaze sie pacjentowi rozebrac poczym otwiera drzwi i wychodzi a pacjenta widza wszyscy czekający na korytarzu . wogóle nie slucha co sie do niej mówi jest strasznie skupiona na swoim pedantycznym wyglądzie non stop sie poprawia , przegląda w lustrze . Tragedia . Pani doktor powinna leczyc sie psychiatrycznie bo taki lekarz to zagrożenie dla służby zdrowia . A nadodatek wygląda jak Papuga obwieszona purami cekinami i świecidełkami żenada żenada .

Opinia dodana przez: eliza

dr n. med. Jacek Gawron

Internista, Lekarz medycyny pracy

Leśna 5a (Medicus)
41-303 Dąbrowa Górnicza

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej MEDICINA, DIAGNOSTICA & QUALITAS - QMEDIC Leczenie Ambulatoryjne
Stefana Żeromskiego 2

lekarz Irena Miszczyk-Lewkowicz

Anestezjolog, Lekarz medycyny pracy

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Centrum Stomatologiczne Jomadent Joanna Krukowska
ulica 3-go Maja 40

lekarz Zbigniew Morzewski