Lekarze Lekarz medycyny pracy Elbląg

lekarz Jolanta Laudańska-Łukowicz

Lekarz rodzinny, Wizyty domowe

Przedsiębiorstwo Podmiotu Leczniczego "Poradnia Dla Kobiet" W. Genge i W. Drozd Lekarze - Spółka Partnerska
Jana Bażyńskiego 2
82-300 Elbląg

Korzystam z usług Pani doktor jako lekarza rodzinnego od ponad 25 lat. Cenię za to, że jeśli trzeba, bez problemu wystawia skierowania na badania oraz do specjalistów, z drugiej strony stara się leczyć infekcje nie wykorzystując antybiotyki, chyba że są niezbędne. Na razie nie zawiodłem się.

lekarz Mariusz Selke

Lekarz rodzinny, Pediatra

ul. Juliusza Słowackiego 7
82-300 Elbląg

Polecam, najlepszy lekarz w Elblągu, od wszystkiego. Niby 15 minut na pacjenta, ale często i godzinę poświęci, nigdy nie pośpiesza i dokładnie bada/określa stan chorego. Wszystko wytłumaczy, lekarz z prawdziwego zdarzenia, a nie "konował".
Opinia dodana przez: Piotr

lekarz Katarzyna Belczewska

Królewiecka 146
82-300 Elbląg

Pani Doktor zawsze trafi u mnie z lekami, jest ematyczna i podchodzi do pacjenta w taki sposób, że czuję się on zaopiekowany.
Opinia dodana przez: Natalia
Dr. Mital to świetny lekarz! Jestem jego pacjętka od sześci lat i bardzo go sobie chwlę ponieważ jest bardzo uprzejmy, tłumaczy mi co mi dolega i z jakiego powodu. Zawsze potrafi mi pomóc kiedy coś złego się dzieje z moim zdrowiem. Tylko kolejki sa do niego za duze

lekarz Dariusz Matusiak

Lekarz medycyny pracy

Okulickiego 13 lok. 33
82-300 Elbląg

Posiada również specjalizację z chorób wewnetrznych.Bardzo fachowy i kompetentny lekarz-polecam wszystkim.

lekarz Danuta Karpowicz

Lekarz rodzinny, Pediatra

Wojewódzki Szpital Zespolony
ul. Królewiecka 146
Elbląg

Byłam kilkakrotnie u tej pani z chorym dzieckiem. Zawsze była oschła i na dystans. Ostatnio nie chciała przyjąć małego dziecka z gorączką. Zapytała: U kogo się dziecko leczy? Gdy podałam nazwisko lekarza, odpowiedziała: To na pewno nie przyjmę.Byłam w szoku, gdyż nigdy nie spotkałam się z takim potraktowaniem chorego dziecka. Odesłała chore i osłabione dziecko na pogotowie. Trzeba dodać, że tego dnia miała niewielu pacjentów a na pogotowiu przyjmują dopiero ...

lekarz Brygida Gulda

Lotnicza 23/24
82-300 Elbląg

Niekompetentna i pozbawiona jakiejkolwiek empatii kobieta. Z wykształcenia alergolog, a nawet nie umie odróżnić ''przegrzewania dziecka'' OD GRONKOWCA ZLOCISTEGO. Zbywa pacjentów jak może szczególnie młode matki. Jezeli wasze dziecko jest alergikiem to nawqet wypis ze szpitala ze wskazaną dietą, diagnoza 2 dermatologów i 2 innych pediatrow nie pomogą na wypisanie recepty na mleko. Nawet poradnia gastrologcznia w Gdańsku czy w Olsztynie !Stanie na głowie i klaskanie uszami też nie pomoże ...
Opinia dodana przez: Andrea

lekarz Piotr Gańko

Jaśminowa
Elbląg

Bardzo dobry lekarz. Po każdej wizycie i przepisaniu leków wracam bardzo szybko do zdrowia . I chociaż przeprowadziłem się na drugi koniec Elbląga i mam przychodnię prosto pod nosem ,to nie zrezygnowałem z usług P.Gańko . Naprawdę polecam.

Sławomir Kamiński

Lekarz rehabilitacji ruchowej, Fizjoterapeuta

Uni-Med Gabinet Rehabilitacyjny
82-300 Elbląg

Pan Sławek bardzo mi pomógł w pozbyciu się bólu pleców i to w bardzo szybkim czasie. Bardzo miła atmosfera. Polecam.
Opinia dodana przez: Anonimowa

Marek Chojnowski

Szpital Wojskowy
82-300 Elbląg

Beznadziejny, niekompetentni, nieuprzejmy. Przyjmuje średnio 30 minut później niż ustalony czas wizyty, czasem kilka pacjentów w tym samym czasie.
Opinia dodana przez: Dominik

lekarz Andrzej Czerniewski

Lekarz medycyny ratunkowej, Anestezjolog

Królewiecka 146
82-300 Elbląg

Bez empatii, ani odrobiny życzliwości w stosunku do kobiety której mąż umarł na jego oddziale.Na pytanie jakie leki mu podano opryskliwie spytał :"A co, Pani jest lekarzem?" Do dziś moja mama nie może pogodzić się z tym jak została potraktowana.
Opinia dodana przez: Joanna

lekarz Marek Chojnowski

Lekarz medycyny pracy, Pulmonolog

Szpital
ul.Komenskiego
82-300 Elbląg

Nie polecam . Szkoda czasu . Straszliwie wyrachowany , brak empatii . I to parcie na kasę . Miałam ...wejść ...zapłacić i wyjść . Nie polecam.

lekarz Brygida Gulda

Lotnicza 23/24

lekarz Hanna Szmeichel-Procyk

Lekarz medycyny pracy, Internista

Spółdzielnia Pracy "MEDYK" w Elblągu
Grobla Świętego Jerzego 14 A

lekarz Jarosław Mierka

Lekarz medycyny pracy, Okulista

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej "Elbląskie Przewozy Medyczne"
Elizy Orzeszkowej 6

lekarz Hanna Kobrzyńska-Duda

ul. Rawska 13D

lekarz Alina Pukszto-Połchowska

Lekarz medycyny pracy, Lekarz rodzinny

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej "MEDICUS I" s.c.
Ul. Królewiecka195

lekarz Anna Leśniewska