Lekarz Medycyny Pracy Jedlina-Zdrój

lekarz Krzysztof Piórkowski

Lekarz rodzinny, Lekarz medycyny pracy

al. Wojska Polskiego 1 (NZOZ)
57-320 Polanica-Zdrój

Lekarz który dba o pacjenta tak dobrze jak to tylko możliwe. Wielokrotnie korzystałem z usług Pana Doktora i jeszcze się nie zawiodłem. Dzięki doktorku

Opinia dodana przez: Tomek27 tomek.frugosz

lekarz Zbigniew Goleń

Reumatolog, Lekarz medycyny pracy

Kłodzka 1 / 5
Polanica-Zdrój

Jestem bardzo wdzięczny doktorowi. Leczyłem się od 6 lat jeżdżąc od lekarza do lekarza. Pan Doktor jedyny potrafił trafnie zdiagnozować moją chorobę reumatyczną. Teraz jestem pod Jego stałą kontrolą, a mój stan zdrowia zdecydowanie się poprawił. Wcześniej niepotrzebnie tyle szukałem fachowców we Wrocławiu.

Jan Wolańczyk

USG, RTG

Praktyka Lekarza Rodzinnego
Wałbrzyska 2/1
58-330 Jedlina-Zdrój

Dokładny, skrupulatny, nie wypisuje nie potrzebnie leków, stara się wszystko wytłumaczyć.

lekarz Genowefa Parkosz

Okulista, Lekarz medycyny pracy

Buczka 36
57-350 Kudowa-Zdrój

Nie polecam! Pani doktor do miłych nie należy o sposobach leczenia też za dobrego zdania nie można powiedzieć! Z poważnego zapalenia oczu, skończyło się na problemach z oczami i lekkim niedowidzeniem! a dlaczego? przy pierwszej wizycie dostałam złe krople co jeszcze bardziej pogorszyło stan oczu, druga wizyta "była" przez telefon, bo doktor nie chciało się przyjąć pacjenta na nfz i co jedynie rzuciła jakaś nową nazwą na nowe krople! ów krople raczej jeszcze bardziej zaszkodziły aniżeli pomogły (jak można w ogóle tak postąpić bez badania pacjenta!) na trzeciej wizycie okazało się, że są poważne problemy z widzeniem! i problemów ciąg dalszy...
okropne podejście do pacjenta, zero profesjonalizmu!

lekarz Beata Czapla

Lekarz medycyny pracy, Internista

Buczka 43/I/3
57-350 Kudowa-Zdrój

Lekarka złośliwa, wredna, która nie powinna leczyć ludzi. To, że odmawia mi przyjęcia na oddział, jest może do przyjęcia, ale, że unieważnia moje skierowanie, zamieszczając głupie uwagi na druku wystawionym przed doktora nauk medycznych neurochirurgii, z którą to specjalnością ta kobieta nie ma nic wspólnego, to jest wielki skandal. Ktoś, kto miejsce swojej pracy, za którą otrzymuje pieniądze z mojej kieszeni, traktuje jak prywatny folwark, powinien utracić prawo wykonywania zawodu. Mam nadzieję, że odpowiednie instytucje dokonają przeglądu kadr w najważniejszej dziedzinie naszego życia, jakim jest troska o zdrowie i pozwolą odejść z branży ludziom o antyhumanitarnych skłonnościach. Niech pietruszkę hodują na swoim folwarku za swoje pieniądze, a nie decydują o leczeniu człowieka.

Opinia dodana przez: Wacława Jankowska

Lekarz medycyny pracy, Internista

Zdrojowa 16XVI/6

Mickiewicza 41
58-310 Szczawno-Zdrój

Lekarze medycyny pracy w mieście Jedlina-Zdrój