Lekarze Lekarz medycyny pracy Łódź

Żeby wszyscy byli tak tacy lekarze jak pani doktor papież to po prostu lepiej by się żyło na tym świecie pod każdym względem jest idealnym lekarzem przynajmniej dla mnie
Opinia dodana przez: Andrzej

lekarz Anna Samborska-Sablik

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Cor-Med
ulica Służbowa 10
92-305 Łódź

Od 20 lat jestem pod opieką Pani Doktor ze względu na chorobę przewlekłą. Zawsze pamięta o badaniach kontrolnych i sama je inicjuje. Trafnie dobiera leki i słucha to co chcę powiedzieć. Mogę ją polecić.

dr n. med. Grzegorz Stróżyk

Chirurg ogólny, Endokrynolog

Gabinet
Cieszkowskiego 7
93-424 Łódź

Pan Doktor jest bystry i ma wiedze. Robi USG i biopsje co obecnie niewielu robi. Ma także laser do zmian skórnych w gabinecie. To poza tym przemiły człowiek. Polecam.
Opinia dodana przez: Michał

Magdalena Mela

NZOZ Medar Med Nowosolna
ulica Hiacyntowa 2
92-705 Łódź

Najlepszy lekarz jakiego zam . Stara sie poznać pacięta tak dokładnie żeby mu jak najlepiej pomoc . Wykonuje badania i stara się znaleźć przyczynę a nie wykluczać choroby następnymi lekami bo może pomoże . Naprawdę godny polecenia lekarz .
Opinia dodana przez: Ewelina

dr n. med. Ewa Menes

Centra Medyczne MEDYCEUSZ-Sporna
Sporna 83
91-708 Łódź

Witam u Pani doktor Menes leczę się od 1997 roku jeden z najlepszych lekarzy w Łodzi moim zdaniem nie ma problemu jeśli chodzi o badania wręcz przeciwnie często proponuję dla profilaktyki żeby sprawdzić cy wszystko jest ok , jedynie co to dużo pacjentów jest i trzeba poczekać na swoją kolej ale opłaca się
Opinia dodana przez: Milena

lekarz Katarzyna Kralkowska-Sowa

Lekarz rodzinny, Pediatra

USAMED
Zakładowa 86 lok 10
92-402 Łódź

Byłam z 1,5 rocznym synkiem u pani doktor stwierdziła że złapał jakiegoś wirusa i kazała wrócić jeśli temp po 3 dniach będzie nadal się utrzymywać, poszliśmy z dzieckiem do pediatry bo pani doktor jest lekarzem rodzinnym, okazało się że syna ma zapalnie ucha, a pani doktor niestety na wizycie nie zbadała mu uszu Gdyby dziecko było dokładnie zbadane odrazu mogłoby być leczone i nie musiało tyle cierpieć :-(

lekarz Hanna Boguszewska

Przychodnia
Batalionów Chłopskich 14
94-056 Łódź

A ja jestem pacjentem dr Boguszewskiej od ćwierćwiecza i jest to najlepszy doktor rodzinny jakiego spotkałem. Mieszkam teraz w Anglii, a i tak wolę przelecieć z wizytą do niej. Pełen profesjonalizm i jednocześnie życzliwość. Zawsze dokładnie wytłumaczy, co mi dolega, z czego to się mogło wziąć i czego można się spodziewać. Dałbym sześć, gdyby można było.
Opinia dodana przez: Maciej

dr n. med. Piotr Winiecki

Internista, Ginekolog

MULTIMED
Rzgowska 74/4a
93-160 Łódź

Świetny lekarz, fachowiec. W zasadzie nie powinienem go chwalić tutaj bo będę musiał czekać jeszcze w większych kolejkach

lekarz Dorota Fijałkowska

Łódź

Pani Doktor bardzo niemiła, niezadowolona z dyżuru nocnego, co skutkowało nieprzyjemna rozmowa. Co do spraw formalnych takich jak przepisanie recepty, wytłumaczenia dawkowania oraz samego badania nie mam zastrzeżeń.

lekarz Kszysztof Matusiak

Bonifratrów
Łódź

Najlepszy internista na świecie. Zdiagnozował mi przetrwały moczownik, którego 10 innych lekarzy nie rozpoznało. To było 18 lat temu. Cały czas się u Pana doktora leczę i nie przestanę. Wspaniały człowiek. Pozdrawiam serdecznie Pana doktora.
Opinia dodana przez: Angelika

lekarz Małgorzata Koziarska-Rościszewska

Lekarz rodzinny, Internista

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Poradnia Lekarzy Rodzinnych Vitaplus
ulica Lumumby 3
90-927 Łódź

Jestem pacjentem Pani Doktor od około 2 lat .Przeniosłem się z innej Poradni w związku z przeprowadzką .Byłem bardzo zadowolony z poprzedniej lekarki ale za daleko mi było tam dojeżdżać . Jestem bardzo mile zaskoczony .Pani Doktor jest super miła i fachowa a przy tym ma cierpliwość do pacjenta . Cieszę się że zostałem pacjentem Pani Doktor .Oby tak zawsze było .
Opinia dodana przez: Radosław

lekarz Maja Łubniewicz

ZOZ Przych.Rejonowa nr 36
ul.Olimpijska 7A
Łódź

Kompetentna i rzeczowa. Wnikliwa. Nie sieje paniki tam gdzie nie ma potrzeby, zleca potrzebne badania. Panią Doktor polecam. Jak i tysiące innych pacjentów, bo to lekarz do którego ustawiają się niestety bardzo długie kolejki. Lekarz świetny, w przeciwieństwie do przychodni, w której przyjmuje.

dr n. med. Wojciech Kowalski

Epidemiolog, Laryngolog

MSWiA
Łódź

Genialny lekarz, przemiły, wykonujący swoją pracę z powołaniem. Z całego serca polecam Pana doktora. Oby więcej takich wspaniałych lekarzy.
Opinia dodana przez: Kamila S.

dr n. med. Paweł Klink

przychodnia
Wici 44
91-157 Łódź

Kompetentny, stawia właściwe diagnozy. Konkretny, nie traci czasu na bzdurne gadanie. Kieruje na badania, aby potwierdzić i zweryfikować swoje rozpoznanie. Nie lekceważy pacjęta.
Super lekarz. Byłam jeden raz i jestem mile zaskoczona, bo takich lekarzy już nie ma. Posiada dużo empatii dla osób starszych, polecę każdemu.

lekarz Dariusz Płoszaj

Lekarz medycyny ratunkowej

Składowa 20/24 m. 3
90-127 Łódź

Jestem kolegą - sąsiadem z klatki schodowej. Z przykrością zawiadamiam, że dn. 2016 02 21 dr Dariusz Płoszaj zmarł. Tak więc dalsza Jego obecność na tym portalu staje się bezprzedmiotowa
Opinia dodana przez: Włodzimierz

lekarz Maciej Miluśki

przychodnia
Janusza Kusocińskiego 140a
94-004 Łódź

Lekarz z prawdziwego zdarzenia. Miły, uprzejmy i kompetentny. Nie oszczędza na badaniach, jeślu potrzeba, po prostu wystawia skierowanie. Zależy mu na zdrowiu swoich pacjentów i zawsze robi wszystko co możliwe, żeby pacjent czuł się komfortowo i poinformowany o swoim stanie. Polecam
Opinia dodana przez: Ewelina

Alina Sumińska

Gabinety lekarzy rodzinnych
al. Piłsudskiego 155 (NZOZ)
92-332 Łódź

Pani dr jest osobą z prawdziwym powołaniem i dużą wiedzą. Zawsze starannie podchodzi do problemów zdrowotnych pacjenta. Jak dotychczas Jej diagnozy były trafne, a zaordynowane leki skuteczne. Gdyby wszyscy tak skrupulatnie traktowali problemy zdrowotne swoich pacjentów, to choroby nawet te przewlekłe i uciążliwe, nie byłyby takim życiowym obciążeniem.
Opinia dodana przez: J. M.

lekarz Lilianna Żebrowska

Gabinety lekarzy rodzinnych
al. Piłsudskiego 155 (NZOZ)
92-332 Łódź

Przemiła i kompetentna Pani dr,zawsze trafne diagnozy i leczenie przynosi efekty.Nie zamieniłbym Pani dr na innego lekarza
Opinia dodana przez: Marcin

dr n. med. Robert Rokicki

Lekarz sportowy, Ortopeda

Klinika Ortopedii USK im.WAM
Zeromskiego 113
90-543 Łódź

Jestem zdziwiona ponieważ zachowanie Pana doktora /prywatna wizyta/bardzo w porządku.Wyważony,spokojny,kompetentny.W 2023 r kontakty z lekarzami nawet prywatnie to albo kontakt z królem albo z cesarzem lub lizusem.Pan doktor naprawdę wie po co przyjmuje pacjentów.Polecam ludziom chorym potrzebującym pomocy chirurga ortopedy.