Lekarz Medycyny Pracy Łódź

lekarz Elżbieta Frejdlich

Łódź

Nie wiem skąd szkalowanie Pani Doktor? Może dlatego, że w internecie można bezkarnie każdego obrzucić błotem? Już wiem, że nie można sugerować się fałszywymi opiniami ludzi w internetach. Przed dzisiejszą wizytą u tej pani doktor, po przeczytaniu opinii na tej stronie zupełnie na serio bałam się tam pójść...jak się okazało zupełnie niepotrzebnie. Nie popłakałam się po wizycie i nie okazała mi swojej wspomnianej w komentarzach wredoty. Pani doktor jest bardzo ...
Opinia dodana przez: Agnieszka

lekarz Bogdan Łopaciński

Toksykolog, Lekarz medycyny pracy

Głogowa 17A
91-479 Łódź

Fantastyczny fachowiec, bardzo dokładny, szczegółowo przeprowadza wywiad i badanie. Nie orzepisuje leków 'na oko' tylko naprawdę po wnikliwym badaniu. Poza kompetencjami lekarskimi Pan Doktor jest przesympatyczny. Z całego serca polecam!!!
Opinia dodana przez: Katarzyna

lekarz Małgorzata Woźniacka

Lekarz medycyny pracy, Internista

Centrum Medicover Pomorska
Pomorska 106
91-402 Łódź

Pani Doktor jest najmilsza a zarazem bardzo kompetentną osobą. Potrafi cierpliwie wytłumaczyć jak i wysłuchać pacjenta.Wzbudza zaufanie od pierwszego spotkania. Nie bagatalizuje tego co mówi pacjent.
Opinia dodana przez: Marek

dr n. med. Wojciech Kowalski

Lekarz medycyny pracy, Laryngolog

MSWiA

Łódź

Tak powinien pracować każdy lekarz! Bardzo polecam wszystkim pacjentom z kamicą ślinianek.

lekarz Joanna Lasocińska

Maratońska 89/9
94-007 Łódź

Pierwsze wrażenie bardzo negatywne i nie myliłam się. Kobieta niekompetentan , nie zamieniła ze mną nawet słowa, spojrzała na kartkę, gdzie wszystkie badania były dobre, więc na jakiej podstawie skierowała mnie na dodatkowe testy psychotechniki i neurologa Chyba powinna mi coś wyjaśnić, zapytać (dodam, że nie jestem zadodawym kierowcą, posiadam tylko prawo jazdy kat.B). Widocznie nie spodobała się Pani moja twarz. Przykre, że mamy takich pseudo lekarzy . Czas jaki ...

Andrzej Janaszewski

Lekarz medycyny pracy, Kardiolog

Przychodnia
REWOLUCJI 1905 R. 52
90-213 Łódź

Konkretna i bezproblemowa. Załatwia pacjenta z należytą uwagą, a przy tym nie utrudnia życia stosem badań do zrobienia. Polecam.
Opinia dodana przez: Piotrek

lekarz Izabela Łącka-Kotras

Gotycka 3
91-520 Łódź

to bardzo dobry lekarz na pewno godny polecenia polecam leczyła moją rodzinę na Aleksandrowskiej 63.Anna Frątczak
Opinia dodana przez: Anna

lekarz Iwona Stępień-Suwalska

Potulna 3
93-342 Łódź

Zero kompetencji, zero wiedzy medycznej.. Nie bez powodu odebrano uprawnienia do badań kandydatów na posiadanie broni palnej.

lekarz Anna Wróblewska

Syrenki 2/30