Lekarze Lekarz medycyny pracy Łódź

Laryngolog, Lekarz medycyny estetycznej

CM Wodna 25
Ul. Wodna 25 Łódź
Łódź

Godny zaufania specjalista. Kompetencja,kompleksowość podejścia do pacjenta,rzetelność,dokładne tłumaczenie choroby i sposobu leczenia,uprzejmość. Polecam.
Opinia dodana przez: Małgorzata
{'id': 35984, 'name': u'\u0141\xf3d\u017a'} Traumatolog
                                       dr n. med. Paweł Denys

dr n. med. Paweł Denys

Traumatolog, Ortopeda

CENTRUM MEDYCZNE ARGO
ul. S.Sterlinga 27/29
Łódź

Dzisiaj wizyta, o czasie, bez pośpiechu.Diagnoza postawiona po otworzeniu płyty, bez konieczności opisu. W szczegółach dostałam informacje "profeska" . Mogę sobie i innym życzyć takiego lekarza, dodam, sympatyczny i uśmiechnięty. Rączka w gipsie, moja decyzja gdzie mam założyć bez żadnych sugestii. Życzmy sobie wszędzie takich lekarzy z pasją.
Opinia dodana przez: Grażyna

lekarz Andrzej Mandat

Przychodnia okulistyczno-stomatologiczna
Wojska Polskiego 128/1
91-743 Łódź

Dr Mandat jest pełen empatii, potrafi słuchać co dolega pacjentowi i potrafi nim pokierować. Wiem, że sporo osób poszukuje doktora po tym jak rozstał się z przychodnią VALIDUS na ul. Wojska Polskiego. Teraz Pan doktor przyjmuje w przychodni na ul. Paderewskiego 6. Serdecznie polecam
Opinia dodana przez: Iza

dr Jadwiga Kacprzak

Lekarz rodzinny, Pediatra

BARLICKI
kopcińskiego 22
90-131 Łódź

Jest to cudowny lekarz z powołania. Pani dr Kacprzak była moim pediatrą teraz także zajmuje sie moim pierwszym dzieckiem i już wiem że drugie też do niej zapisze. Poświęca 100% swojego czasu zawsze odpowie na wszystkie pytania i co najważniejsze. Zawsze dokładnie zbada pacjenta nie ważne czy małego czy dużego.
Opinia dodana przez: Paulina

lekarz Paweł Hylewski

Przychodnia Salve
ul. Rzgowska 50A
Łódź

Bardzo rzeczowy, profesjonalny lekarz. Prawdziwy fachowiec z powołaniem! Nie życzę nikomu choroby, ale jeśli już się trafi, polecam konsultację właśnie u tego lekarza!
Opinia dodana przez: Daniel

Dorota Obraniak

Instytut Centrum Zdrowia Matki Polki
Rzgowska
Łódź

Ja ją po prostu kocham, za to jakim jest lekarzem, człowiekiem, godna polecenia. Cały czas pomaga mi w prowadzeniu mojej choroby i naprawia błędy innych lekarzy. Jest lekarzem z powołania i nie leci na kasę jak to obecnie jest praktykowane.
Opinia dodana przez: DOROTA

dr Przemysław Lik

Chirurg onkolog, Chirurg ogólny

Dr Lik Clinic - centrum medyczne
Drewnowska 49A/lok. 13
91-002 Łódź

Z czystym sumieniem mogę polecić Pana doktora. Profesjonalista w tym co robi, bardzo dobre podejście dla pacjenta. Zabieg wykonany na poczatku marca w bardzo miłej atmosferze , dzięki rozmowie z doktorem nawet stres udalo się opanować. Przesympatyczny lekarz z powołania, z poczuciem humoru, poświęca czasu tyle ile trzeba pacjentowi, co jest bardzo ważne. Jeśli chirurg to tylko doktor Przemyslaw Lik. Polecam jeszcze raz Pana doktora i pozdrawiam serdecznie.
Opinia dodana przez: Justyna Jerczynska
Pani Doktor super kompetentna i to co najważniejsze - przejmuje siw faktycznie losem pacjenta poprzez zaangażowanie w postawienie diagnozy - a to jest obecnie bardzo rzadko spotykane - szczególnie u internistów.. Bardzo polecam Panią Doktor - do tego jest osoba bardzo miła i ciepłą :) Pozdrawiam!
Opinia dodana przez: Katarzyna

lekarz Bogdan Łopaciński

Lekarz medycyny pracy, Internista

Głogowa 17A
91-479 Łódź

Pan Doktor jest niezwykle kompetentnym lekarzem. Poznałem go przez Luxmed. Świetne rozpoznania choroby, ujmująca empatia, właściwe leczenie. Niczego nie bagatelizuje u pacjenta, bardzo szybko reaguje kierując na specjalistyczne badania. Bardzo pomógł mi przy Covidzie.
Opinia dodana przez: Marek Kołodziejczyk

lekarz Agnieszka Piotrowska

Zespół Opieki Zdrowotnej Łódź-Bałuty
ulica Murarska 4
91-465 Łódź

Już dawno zaufałem i swoje życie Pani doktor oddałem. Nigdy tego nie żałowałem i nie będę żałował. Polecam wszystkim Wspaniałego człowieka z olbrzymią wiedzą i doświadczeniem
Opinia dodana przez: Dziubek

lekarz Małgorzata Woźniacka

Lekarz medycyny pracy, Internista

Centrum Medicover Pomorska
Pomorska 106
91-402 Łódź

Pani Doktor jest najmilsza a zarazem bardzo kompetentną osobą. Potrafi cierpliwie wytłumaczyć jak i wysłuchać pacjenta.Wzbudza zaufanie od pierwszego spotkania. Nie bagatalizuje tego co mówi pacjent.
Opinia dodana przez: Marek

lekarz Marta Dynowska

przychodnia
Kamińskiego 7/9
91-427 Łódź

Nigdy wcześniej nie spotkałam tak holistycznie dobrego specjalisty w swojej dziedzinie. I nie jestem osamotniona w tej opinii, bo gabinet pęka w szwach. Korzystamy z mężem z usług Pani doktor od co najmniej 7-10 lat.
Opinia dodana przez: Agata

zdecydowanie polecam doktora Janaszewskiego

lekarz Zygmunt Ciepłucha

Kilińskiego Jana 210
93-106 Łódź

Pan doktor jest przede wszystkim bardzo dobrym lekarzem, profesjonalistą, każdemu poświęca swój cenny czas, mam zaufanie do jego kompetencji ( bardzo dobrze leczył moją babcię0 teraz mo

lekarz Danuta Pietrucha

Lekarz rodzinny, Pediatra

Przychodnia
Wschodnia 41
90-272 Łódź

Polecam pania doktor bardzo mila serdeczna pomocna zawsze pomoze wytlumaczy,wszystko co potrzeba.Moj syn bardzo lubi pania i zawsze chetnie idzie .pani doktor z powolania
Opinia dodana przez: Monika

lekarz Adam Grzywiński

Abrahama Szwajcera 4
91-357 Łódź

Wspanialy lekarz i czlowiek. Widac, ze pomoc ludziom jest jego powolaniem. Potrafi dobrze doradzic nawet kiedy zawodza specjalisci. Pozdrawiam Pani Doktorze i bardzo za wszystko dziekuje.
Opinia dodana przez: KG

lekarz Ryszard Kołodrubiec

Internista, Kardiolog

Baczyńskiego 114
91-170 Łódź

Empatyczny, profesjonalny i wspaniały lekarz. Cierpliwie tłumaczy objawy choroby i drobiazgowo analizuje badania laboratoryjne. Bardzo ciepły w kontakcie.
Opinia dodana przez: JERZY

lekarz Beata Romanowska-Pietrasiak

Koplowicza Abrama 6/23
92-549 Łódź

Pani doktor jest niezwykle pomocnym i troskliwym lekarzem, niesie pomoc bezinteresownie, wszystko cierpliwie tłumaczy, zawsze znajduje czas dla pacjentów i pomaga jak tylko potrafi w poradni genetycznej. Pani Doktor jest aniołem. Oby jak najwięcej takich lekarzy!
Opinia dodana przez: Moni

lekarz Ewa Biniecka

Kłosowa 27
91-230 Łódź

Super lekarz, fachowe podejście, duża wiedza i wysoka empatia polecam.
{'id': 35984, 'name': u'\u0141\xf3d\u017a'} Fizjoterapeuta
                                       dr n. med. Adam Miecznik

dr n. med. Adam Miecznik

Fizjoterapeuta, Lekarz rehabilitacji medycznej

Centrum Medyczne Multiclinic
ul. Kilińskiego 185
90-348 Łódź

Adam Miecznik jest bardzo kompetentnym, dokładnym i profesjonalnym lekarzem. Jestem pod wrażeniem nie tylko jego fachowej wiedzy ale też sposobu jej przekazywania (cierpliwość, spokój), trafności oceny stanu zdrowia pacjenta i doboru sposobu leczenia. Gorąco polecam.
Opinia dodana przez: Barbara