lekarz Agata Owecka

Rehabilitant

Jestem zaskoczony i wdzięczny. Szybka diagnoza oraz trafne spostrzeżenia. Rehabilitacja w toku. Pani doktor jest godna polecenia.

Pani Doktor to prawdziwie lekarz z powołania, ma bardzo profesjonalne podejście do pacjenta, ogromną wiedzę, jest bardzo życzliwa i empatyczna w stosunku do pacjenta. Pani Doktor zawsze bardzo uważnie wysłuchuje swego pacjenta podczas wizyt, po czym zawsze skrupulatnie i rzeczowo zajmuje się tematem moich dolegliwości. Zlecona przez Panią Doktor rehabilitacja była bardzo trafna i pomogła przy moich problemach zdrowotnych. Spotkać lekarza z takim sercem do pacjentów i fachową wiedzą życzę wszystkim pacjentom. Bardzo gorąco polecam wszystkim Panią Doktor!

Pani doktor jest kompetentna, trafnie dobiera zabiegi, z uwagą słucha pacjenta i dla każdego ma życzliwy uśmiech. Bardzo polecam!

Pani dr A. Owecka to bardzo dobra i skuteczna lekarka. Trafne diagnozy, dobrze dobrana rehabilitacja. Szacunek dla pacjenta, wysoka kultura osobista. Pani Doktor lubi ludzi. Jestem pod dobra opieką. Z przyjemnością chodzę.

Alfa Płock ul. Medyczan Lekarz, który oszukuje pacjentów. Kieruje na rehabilitację, ale na czas leczenia nie wystawia pacjentowi L-4. Wystawiana jest informacja dla lekarza POZ żeby ten wystawił L-4. Czyli specjalista wysyła pacjenta na zabiegi, ale po zwolnienie na ten czas trzeba iść do lekarza pierwszego kontaktu. Trgedia i wprowadzanie pacjentów w błąd.