Lekarz Medycyny Pracy Opole

45-005 Opole

Niestety nie moge polecić. Bardzo miły i uprzejmy jednak duży minus za brak zdecydowania. Przeciągał wydanie skierowania do szpitala i kazał leżeć w łóżku a choroba okazała się bardzo poważna(zresztą stan na to wskazywał) - czas rozpoczęcia leczenia bardzo się liczył. Nie jestem specjalistą ale na zdrowy rozsądek nie wiedząc co jest pacjentowi chyba nie należy go kłaść do łóżka, dać zwolnienie i liczyć że samo przejdzie kiedy objawi są bardzo poważne. Gdyby od razu skierował w odpowiednie miejsce prawdopodobnie mój stan zdrowia obecnie wyglądał by inaczej. Poza tym pamiętam z wcześniejszych bardzo rzadkich wizyt, że gdy wspominałem o jakiejś dolegliwości(a wspominam tylko gdy naprawdę mi doskwiera) zupełnie to ingnorował, jak by uważał mnie za symulanta. Na pewno zmienię lekarza rodzinnego na innego

45-005 Opole

Konkretny,miły i sympatyczny Polecam!!!!!!!!!!!!!!

Konkretny,miły i sympatyczny Polecam!!!!!!!!!!!!!!

lekarz Barbara Kimak

ZUS

Chwałkowice, Opole

Bardzo dobry i przyjazny lekarz. Dobry kontakt z pacjetem, jasna i trafna diagnoza, właściwy dobór lekarstw.

lekarz Krystyna Mazalon-Kumala

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej "MEDICUS" s.c. w Opolu
Krakowska 32a
45-075 Opole

mam na mysli lekarz o tym samym nazwisku w przychodni wzgs,blondynka w okularach,lata 70-80 wszystkim przepisywala metindol,na wszystkie choroby,po ktorym nie mozna bylo sie poruszac i niszczyl organizm,widocznie nie znala innych lekow,ale i tak lepsza byla od wrobla/tez w tej przychodni/ on byl jeszcze w lasach na ozimskiej

Chwałkowice, Opole

Absolutnie zgadzam się z każdą tutaj napisaną opinią o tej Pani. Idę do lekarza raz do roku tylko wtedy kiedy naprawdę już nic nie pomaga żadne reklamowe leki.Z gorączką 38,5 w 3 dobie na Tabcinie, który nie wiele zdziałał i co słyszę. ... leżeć i brać Tabcin albo Gripex!!!!!!!! Litości i tak właśnie leżę 5 dzień z gorączką bez zmian. Na szczęście idę dzisiaj do innego lekarza może ma więcej oleju w głowie, a mniejszego focha.Trzymać się z dala radzę.

Opinia dodana przez: Małgorzata

lekarz Jadwiga Bernaś-Błaszczyk

OPTIMA MEDYCYNA SPÓŁKA AKCYJNA
ulica Krakowska 44
45-075 Opole

Lekarze medycyny pracy w mieście Opole