Lekarz Medycyny Pracy Ostrowiec Świętokrzyski

lekarz Ewa Składanowska

Ośrodek Diagnostyki
11 Listopada 3F
27-400 Ostrowiec Świętokrzyski

Jesli mialbym wybrac najlepszego lekarza z jakim mialem do czynienia w calym zyciu to z pewnoscia wybor padlby wlasnie na pania doktor. Przede wszystkim podoba mi sie polityka omijania antybiotykow jesli tylko sie da. Brawo

lekarz Teresa Ostatek-Gorlicka

Reumatolog, Lekarz medycyny pracy

Modrzewiowa 34
27-400 Ostrowiec Świętokrzyski

Wspaniały lekarz. Diagnoza wreszcie trafna, idealnie ustawione leczenie, ból minął i życie stało się znacznie łatwiejsze. Poza najwyższymi kompetencjami Pani doktor Teresa Ostatek Gorlicka odznacza się niezwykłą empatią względem pacjentów. Szczerze polecam.

Opinia dodana przez: Agnieszka

lekarz Krystyna Suda

Lekarz rodzinny, Lekarz medycyny pracy

OLP "Promed"
ul. Polna 15
Ostrowiec Świętokrzyski

Wystwiam ocnę negatywną, ponieważ już wiele razy przekonałem się, że na pierwszym miejscu w PROMED są koszty leczenia. Pacjent sam musi prosić o skierowania do specjalistów i na badania. Pani dr Suda przypisuje leki, które nie zaszkodzą i nie pomogą. W lipcu 2012 przyszedłem po poradę z zapaleniem płuc i z gorączką. Pani Suda nawe nie osłuchała stetoskopem. Wydałem pieniądze na jakieś zioła wzmacniające odporność i w końcu inny lekarz skerował mnie do szpitala.

lekarz Stanisława Stopaj

Przychodnia