Lekarze Lekarz medycyny pracy Puck

- 7

lekarz Agata Gussmann

Lekarz rodzinny

liczba opinii: 3

Zdrowie w Rodzinie
Żelistrzewo
84-100 Puck

Średnia ocen: 5,0/5
Super lekarz , pracuje w przychodni w Leśniewie. Leczymy się od lat całą rodziną. Kompetentna , bardzo przyjazna, zawsze uśmiechnięta, nawet jak jest bardzo dużo pacjentów i widać że jest zmęczona ale nigdy nie okazuje zniecierpliwienia .Cały personel przychodni jest super.
Opinia dodana przez: Anna

lekarz Karol Bladowski

Lekarz medycyny ratunkowej, Ginekolog położnik

liczba opinii: 1

Szpital
ulica 1 Maja 13
84-100 Puck

Średnia ocen: 5,0/5
Bardzo dobry lekarz działający z najwyższa etyka. Niezwykle uprzejmy, stawia trafne diagnozy, nie jest pidatny na sugestie. Gdzie dwa szpitale pistawiły błędne diagnozy Pan doktor bez badań laboratoryjnych i obrazowych wydał najtrafniejsza diagnozę, która następnie potwierdziło kilka szpitali i kilkunastu lekarzy. Dziękuję Panu bardzo Z poważaniem Krzysztof Nawrot
Opinia dodana przez: Krzysztof

Joanna Bobkowska-Klahs

Lekarz rodzinny

liczba opinii: 3

84-100 Puck

Średnia ocen: 4,8/5
Lekarz bardzo uprzejmy.szczególnie do starszych osób bo do takich się zaliczam,połowa sukcesu lekarza to jest rozmowa z pacjentem, potem dopiero leki.Lekarz potrafi wysłuchać pacjenta co nie każdy potrafi,przeniosłam się do pani doktor od innego lekarza,więc mam porównania.Lekarz godny polecenia.Oby tak dalej.
Opinia dodana przez: Anonim

lekarz Wojciech Banasiak

Lekarz medycyny pracy, Neurolog

liczba opinii: 9

I Armii WP 16
84-100 Puck

Średnia ocen: 4,1/5
Byliśmy dziś po raz pierwszy u tego specjalisty - moja żona Grażyna (pacjentka) i ja ("bodyguard"). Nie mogliśmy wyjść z podziwu dla kompetencji, jasności i trafności przekazu, relacji lekarz - pacjent i uprzejmości, z jakimi spotkaliśmy się w gabinecie! Polecamy tego lekarza z absolutną pewnością, że robimy naszym znajomym znakomitą przysługę, za którą będą nam na pewno długo wdzięczni. Panie doktorze - serdeczne gratulacje!
Opinia dodana przez: Marek

lekarz Anna Lityńska

Lekarz rodzinny, Pediatra

liczba opinii: 8

Polna 6
84-100 Puck

Średnia ocen: 2,8/5
Witam. całkowicie nie zgadzam się z negatywnymi ocenami dotyczącymi pani dr!! Jestem jej pacjentką od 20 lat! leczyła i leczy moją całą rodzinę : babcię, mamę, mnie i teraz moje dzieci! Zawsze miła, zawsze miała dla nas czas, zawsze badała dokładnie i brzuszek i osłuchiwała i jak trzeba do ucha zajrzała! nie mogę złego słowa o niej powiedzieć !!! Jak moja mama ciężko chorowała wielokrotnie dzwoniła i pomagała w przyjęciu ...
Opinia dodana przez: Anonim

Agata Gusman

Lekarz rodzinny

liczba opinii: 0

Puck

Znasz tego lekarza? Podziel sie opinią z innymi. DODAJ OPINIĘ

lekarz Artur Selewski

Lekarz medycyny ratunkowej

liczba opinii: 0

Szpital
ulica 1 Maja 13
84-100 Puck

Znasz tego lekarza? Podziel sie opinią z innymi. DODAJ OPINIĘ


Strefa lekarza Zaloguj się Zarejestruj się
display statdisplay stat