Lekarz Medycyny Pracy W Okolicach Radomyśl Wielki

Pediatra, Lekarz medycyny pracy

ul. Długa 10A
28-200 Staszów

Polecam
Każdy pacjent jest traktowany indywidualnie.
Bardzo miła Pani doktor.

Polecam
Każdy pacjent jest traktowany indywidualnie.
Bardzo miła Pani doktor.

lekarz Maria Białek

NZOZ "PIĄTKA" Poradnia Medycyny Pracy

Mielec

Chyba najlepszy lekarz w okolicach mielca. Bardzo miła i uprzejma Pani, co jest rzadkością u miejscowych "specjalistów'.

Opinia dodana przez: Monika

Tarnów

Pan doktor nie dość że przemiły i bardzo sympatyczny to chętnie doradza jakie badania należy wykonać. Poza tym słucha a nie tylko mówi. Konsultuje z pacjentem metodę leczenia, zalecane leki i sposoby ich zażywania. Jednym słowem Dusza człowiek.

lekarz Janusz Swarowski

Słowackiego 11
33-100 Tarnów

Bardzo brakuje tego niezwykłego lekarza w Rejonie V w Tarnowie.Trudno będzie go zastąpić.Lekarz o ogromnej wiedzy i rzetelnym podejściu do pacjenta.Liczę na szybki Pana powrót do zdrowia Panie Doktorze

lekarz Stanisław Petlic

Reumatolog, Lekarz sądowy

33-112 Tarnowiec

zdecydowanie polecił bym go znajomym bardzo dobrze umie określić powód choroby postępowanie w danej chorobie

Opinia dodana przez: petlic123 pet123

lekarz Krzysztof Nachel

nMedica
Polskiego Czerwonego Krzyża 26
33-100 Tarnów

Od 4 lat jestem pacjentką dr Nachela. Jest to lekarz godny polecenia, ponieważ gdy miałam swoje pierwsze problemy z sercem, siedział ze mną w przychodni po godzinach by tylko kontrolować moje ekg. Panie pielęgniarki też musiały pozostać i z całego serca bardzo im dziękuję. Oj, wiele mi różnego zła się działo, ale zawsze pomagał mi z tym,ten wspaniały człowiek. Kiedy się fatalnie czuję i wiem ,że mam wizytę u dr to wiem,że coś zaradzi i będzie lepiej. Jest obleganym lekarzem więc, samo za siebie mówi ,że warty uwagi.

lekarz Józef Wojnar

Lekarz rodzinny, Lekarz medycyny pracy

Sadowa 29
33-100 Tarnów

Do dzisiaj jestem pod wrażeniem wiedzy i doświadczenia Pana Doktora, który bezblędnie rozpoznał u mnie chorobę i skierował mnie tam, gdzie trzeba. Nawet lekarze, do których później trafiłem byli pod wrażeniem Jego kompetencji, że nawet specjaliści z ich dziedziny mają problemy z trafną diagnozą, a co tylko potwierdziły dodatkowe badania. Dzięki Doktorowi teraz cieszę zdrowiem i korzystam rozsądniej z życia. I nie zgadzam się z moim przedmówcą, że każdy lekarz musi kojarzyć ze słuchawkami, czy szpatułkami. Niektórzy bez tego słyszą lub widzą, co w człowieku się dzieje, ale do tego potrzeba wiedzy i doświadczenia...

Opinia dodana przez: Piotr

Busko-Zdrój

Ludzie!! Odradzam wszystkim wizyty u tego lekarza! Jest na tyle bezczelny, że przy pacjencie odpala sobie papierosa! W ogóle nie ma szacunku dla pacjenta!

lekarz Anna Pszeniczna

Neurolog, Lekarz medycyny pracy

Krakowska 5
39-100 Ropczyce

Odradzam każdemu kobieta bardzo obcesowa wręcz arogancka ja zdaje sobie sprawę że to ciężki zawód. Zdobycie uprawnień łączy się z wieloletnimi ciężkimi studiami ale bycie lekarzem nie zwalnia z zachowywania elementarnych zasad kultury. Jestem też w stanie zrozumieć fakt ze lekarz nie ma obowiązku ani nawet powinności bycia miłymi życzliwym dla pacjentów jeżeli w zamian oferuje rzetelną wiedzę i trafną diagnozę. Niestety w gabinecie u Pani Anny Pszenicznej nie znajdziecie fachowej porady pacjent jest traktowany jak intruz i hipochondryk. I zamiast recepty lub zaleceń leczenia dostaje reprymendę. Być może trafił na gorszy dzień każdy taki ma też jestem w stanie zrozumieć ale nie jestem odosobniony w mojej opinii. Słyszałem opinie skrajnie gorsze ale nie mam dowodów na prawdziwość tych tez i nie jestem osobą upoważnioną do ich upubliczniania. Bezsprzecznie nie jestem obiektywny w ocenie pani lekarz bo wywarła na mnie bardzo negatywne wrażenie. Nie polecił bym nikomu wizyt u Pani lekarz.

al. Niepodległości 12 lok. 20
39-300 Mielec