Lekarz Medycyny Pracy

dr Katarzyna Mudel

Medycyna estetyczna, Lekarz rodzinny

grupa lux med
racławicka 132 b

Do Pani doktor trafiłam za namową przyjaciółki i bardzo się cieszę, ponieważ przede wszystkim efekt jest taki, jak chciałam, usta wyglądają naturalnie są w sam raz poza tym Pani doktor bardzo miła i uprzejma i też widać,że nie robi wszystkiego w pośpiechu, tylko wszystko dokładnie, precyzyjnie. Obsługa na recepcji klinice ArsEstetica też na plus. Polecam!

Opinia dodana przez: Luiza

lek. med. Edmund Zwolski

Lekarz medycyny transportu, Lekarz medycyny pracy

lek. med. Piotr Zwolski

lekarz Maria Lewandowska

Lekarz rodzinny, Lekarz medycyny pracy

Jagiełły 31
09-200 Sierpc

Miałam problemy z tarczycą. Umówiłam się na wizytę domową. Badania wykazały, że w organiźmie mam mało jodu. Pani dr Maria Lewandowska zaleciła, abym jadła bardzo dużo ryb morskich. Przez dłuższy czas spożywałam ryby. Stopniowo stan zdrowia się poprawiał. Przekonana jestem, że niebawem przestanę chorować na tarczycę.

ks. Panasia 3
38-406 Odrzykoń

żebym postawił maksymalną ocenę to chyba musiałby być lekarz cudotwórcą :)
nikt nie jest idealny wiec i nie ma najwyższej oceny, ale jestem bardzo zadowolona z wizyty

żebym postawił maksymalną ocenę to chyba musiałby być lekarz cudotwórcą :)

Mierosławskiego 2
80-430 Gdańsk

Polecam każdemu tego lekarza! Jest to cudowna kobieta, pomocna jak nikt inny. Traktuje pacjenta jak człowieka a nie kolejnego klienta. Rozmawia, odpowiada na pytania, tłumaczy, jest miła i zawsze skuteczna. Kiedy trzeba daje bez problemu skier. na badania i chetnie widzi pacjenta na kontroli.
Nie raz przyjęła mnie poza kolejką i wcale czasu nie szczędziła.

Nie raz przyjęła mnie poza kolejką i wcale czasu nie szczędziła.

Opinia dodana przez: kla