Lekarze Lekarz medycyny ratunkowej

Katarzyna Paczek

Lekarz rehabilitacji ruchowej, Medycyna estetyczna

Centrum Holymed
Warszawa

Po długim zastanawianiu się wreszcie zdecydowałam się na botoks czoła i kurzych łapek. Doktor mi wszystko wyjaśniła, powiedziała jaki będzie efekt i ile się utrzyma wygładzenie zmarszczek. Dzisiaj nie wyobrażam sobie mojej twarzy bez botoksu, a znajomi wreszcie mówią, że się uśmiecham i nie jestem już taka naburmuszona!!! Nigdy nie byłam, to te zmarszczki nadawały mi taki wygląd. SUPER LEKARZ! Dziękuje za opiekę.
Opinia dodana przez: Małgorzata

lekarz Barbara Łazicka

al. Niepodległości 31
66-100 Sulechów

Wzór dla naśladowania dla lekarzy. Wspaniała Pani Doktor, niezwykle kompetentna, uprzejma, uśmiechnięta. Niech nam Pani żyje 100 lat! :-)
Opinia dodana przez: Łukasz

dr n. med. Jacek Jóźwiak

al. Armii Krajowej 1/3 lok. 1
42-200 Częstochowa

W końcu lekarz, który jest człowiekiem. Człowiek z ogromną wiedzą. Rozmawia, nie zbywa. Świetny fachowiec
Opinia dodana przez: Aga
{'id': 41595, 'name': u'Krak\xf3w'} Ortopeda
                                       lek. med. Mariusz Urban

lek. med. Mariusz Urban

Ortopeda, Chirurg urazowy

Centrum DER-MED
Krzywa 8, lok. 1
31-149 Kraków

Właśnie wróciłam po wizycie u dr Urbana i jestem zachwycona jego podejściem do pacjenta. Pan dr wszystko dokładnie mi wytłumaczył, poświęcił mi dużo czasu i podniósł mnie na duchu. Pan dr jest doskonałym fachowcem a równocześnie jest sympatyczny, z dużym poczuciem humoru. Zdecydowanie polecam.
Opinia dodana przez: Krystyna

lekarz Rafał Mierzyński

Internista, Lekarz medycyny pracy

Specjalistyczna Przychodnia Lekarska "Medivita"
ul. Rejtana 15
02-516 Warszawa

Polecam pana Rafała. Byłam u niego niedawno i jako jedyny rozpoznał moją chorobę. od lat leczę się na wiele różnych dolegliwości, męczę się z tym okrutnie, bo żaden lekarz nie był w stanie rozpoznać co mi jest, robili mi milion badań, które nic nie wskazywaly, dostawałam mnóstwo lekow, które nic nie dawały, a pan Rafał zdiagnozował u mnie nerwice lękową. mimo, że nie jest psychiatrą, to dokładnie dopasował dolegliwości, przepisał ...

lekarz Wanda Baran

Lekarz rodzinny, Pediatra

zdrowe serce
kraszewskiego 24
Jarosław

Doktor przez duże D, polecam z całego serca!

lekarz Cecylia Kwabiszewska

Lekarz medycyny pracy

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej "Praktyka Lekarza Rodzinnego" Cecylia Kwabiszewska
Bydgoska 4
87-140 Chełmża

życzę wszystkim takiej opieki,personel przemiły a pani doktor każdego pacjenta traktuje jakby był najważniejszy na świecie pełna ciepła,optymizmu i profesjonalizmu.dzieci ją uwielbiają.polecam;;;;;;;;

lek. med. Joanna Partyk

Lekarz medycyny pracy, Internista

Prywatny Gabinet Lekarski
Wadowicka 12
30-347 Kraków

Pani Doktor to wspaniały fachowiec i dobry człowiek. Zawsze znajdzie czas dla pacjenta, bardzo miła i serdeczna. Gorąco polecam.
Opinia dodana przez: Krysia

lekarz Piotr Sternicki

Laryngolog, Lekarz medycyny pracy

pl. Żeromskiego 5 lok. 1
47-100 Strzelce Opolskie

Naprawde po długich podróżach po różnych lekarzach w Opolu , Zabrzu, którzy nie potrafili wyleczyć mi ucha , trafiłam do Pana doktora lek odrazu pomógł, i moge cieszyć się w koncu zdrowiem ! Polecam!
Opinia dodana przez: Martyna

lekarz Andrzej Indyka

Lekarz rodzinny, Pediatra

Poznańska 1
64-530 Kaźmierz

WSpaniały człowiek, ale odszedł od nas. Niech spoczywa w spokoju.

lekarz Ewa Kupś-Kaczmarek

Przychodnia Opalenica
Powstańców Wielkopolskich 1a
64-330 Opalenica

Świetny lekarz.Kilkanaście lat temu uratowała mi życie. Długo się czeka,ale warto.Każdy jest traktowany indywidualnie, wszystko wytłumaczy. wszystkim polecam

lekarz Krzysztof Ptak

Młyńska 402
32-420 Gdów

Mam do Pana Doktora całkowite zaufanie. Leczy mnie od dziecka. Nigdy nie odmówił pomocy.Najleszy lekarz w okolicy

lekarz Katarzyna Średniawa

ulica Śląska 236
32-080 Zabierzów

Pani doktor jest od lat moim lekarzem rodzinnym, miła, kompetentna, cierpliwa i pełna zrozumienia - wspaniała kobieta
Opinia dodana przez: lue

lekarz Anna Nowakowska

Deszczowa 12
87-800 Włocławek

jestem bardzo zadowolona z wizyt u lekarza

dr Alina Podlaszewska

Spokojna 1
89-430 Kamień Krajeński

Mam 36 lat. Borykałem się z bólem biodra. Ćwiczyłam skutecznie do pewnego momentu, granicy i tu już nie wiedziałam jak sobie radzić dalej. Niewielki ból, ale jednak pozostał. Byłam u Pani doktor na zabiegu. Już po pierwszej wizycie biodro, odcinek lędźwiowy przestał mnie bolec. Skuteczna, miła, profesjonalna. Poświęci pacjentowi tyle uwagi i czasu ile potrzepuje. Serdecznie polecam.
Opinia dodana przez: Małgorzata

Janusz Milewski

Lekarz medycyny pracy, Laryngolog

Gabinet lekarski
80-305 Gdańsk

Taki fachowiec to rzadkość w dzisiejszych czasach. Pierwszy laryngolog (a było ich z 5), który nie zbagatelizował choroby. Pan doktor przeprowadził rzetelny wywiad na pierwszej wizycie. Skierował na dodatkowe badania. Dokładnie wytłumaczył opis wyników. Przy tym życzliwy i kompetentny. Nie przepisuje na ślepo leków, które tylko maskują chorobę. Po wielu latach, w końcu dowiedziałam się co mi dolega i zostałam pokierowana na dalsze leczenie.
Opinia dodana przez: Marta

lekarz Tomasz Dąda

Wiśniowa 16
27-600 Sandomierz

Doktor Dąda godny zaufania ,rzetelny wszystko wytłumaczy bardzo sympatyczny nie pierwszy raz korzystam i nie zawiodłam się ma bardzo dobra opinie jako lekarza z powołania i to prawda polecam
Opinia dodana przez: Iwona

lekarz Agnieszka Piotrowska

Zespół Opieki Zdrowotnej Łódź-Bałuty
ulica Murarska 4
91-465 Łódź

Już dawno zaufałem i swoje życie Pani doktor oddałem. Nigdy tego nie żałowałem i nie będę żałował. Polecam wszystkim Wspaniałego człowieka z olbrzymią wiedzą i doświadczeniem
Opinia dodana przez: Dziubek

lekarz Izabela Liweń

Zakład Diagnostyki Medycznej
ul. Dobra 38 a
60-595 Poznań

Najlepszy lekarz że wszystkich do jakich chodzę. Posiada rozległą wiedzę, empatyczna i bardzo miła osoba i do tego przyjmująca na NFZ.
Opinia dodana przez: Arleta

lekarz Jadwiga Matuszczak

Krzemienna 42b
Szczecin

bardzo dobry lekarz poświęcający sporo uwagi najmłodszym pacjentom, przeprowadza bardzo dokładny wywiad i co dla mnie było bardzo ważne to to, że nie przepisuje niepotrzebnych lekarstw...zdecydowanie polecam
Opinia dodana przez: Michał