Lekarze Lekarz medycyny transportu

Aneta Wyrwa

przychodnia rejonowa nr 1
32-600 Oświęcim

Pani doktor Aneta Wyrwa to po pierwsze wspaniały człowiek, a po drugie kompetentny lekarz. Życzę wszystkim lekarzom takiego podejścia do zawodu. Brawo !!!
Opinia dodana przez: Marian B.

lekarz Małgorzata Lipiarz

ulica Brzoskwinia 197
32-084 Liszki

Najlepszy pediatra, do którego można mieć pełne zaufanie. Lekarz z powołania, lubiący dzieci i swoją pracę, empatyczna, cierpliwa, spokojna. Bardzo dokładne badanie i wywiad, konkretne i jasne zalecenia. Pani Doktor już nie pracuje w Anglii i jest dostępna przez cały miesiąc, dla nas rodziców to super. Ceny wizyt umiarkowane, a wręcz niewielkie zważywszy na to ile się dostaje w zamian.
Opinia dodana przez: Kasia

lekarz Małgorzata Szwed

Internista, Lekarz rodzinny

NZOZ "HELIOS"
Balbiny Świtycz-Widackiej 3
10-691 Olsztyn

Najlepsza Lekarka jaką miałam. Zawsze ciepła, życzliwa i z ogromną cierpliwością. Jestem pod ogromnym wrażeniem niesamowitej wiedzy i całościowego spojrzenia na pacjenta. Jestem ogromnie wdzięczna Pani Doktor za ostatnie lata opieki nad moim zdrowiem.
Opinia dodana przez: Justyna

lekarz Teresa Szpak-Tołyż

Lekarz medycyny pracy

ul.Wojsławicka 9
22-100 Chełm

Jestem bardzo zadowolona z wizyty. Czas oczekiwania ok. 40 minut. Pani doktor bardzo uprzejma, fachowe podejscie do pacjenta
Opinia dodana przez: Elzbieta Chelm

lekarz Bogdan Łopaciński

Lekarz medycyny pracy, Internista

Samodzielny Szpital Wojewódzki im Mikołaja Kopernika w Piotrkowie Trybunalskim
ulica Rakowska 15
97-300 Piotrków Trybunalski

Pan Doktor jest niezwykle kompetentnym lekarzem. Poznałem go przez Luxmed. Świetne rozpoznania choroby, ujmująca empatia, właściwe leczenie. Niczego nie bagatelizuje u pacjenta, bardzo szybko reaguje kierując na specjalistyczne badania. Bardzo pomógł mi przy Covidzie.
Opinia dodana przez: Marek Kołodziejczyk

lekarz Eduard Szulc

Lekarz rodzinny

Zakład Opieki Zdrowotnej "ED-MED" Eduard Szulc Indywidualna Praktyka Lekarska Wyjazdowa
Bukowa 2
78-220 Tychowo

Kompetentny,uprzejmy, empatyczny. Potrafi wysłuchać pacjenta i rozpoznać chorobę oraz zastosować właściwe leczenie.

dr Danuta Urbaniak

Evita
57-402 Nowa Ruda

Bardzo dobry lekarz i wspaniały człowiek. Widzi nie tylko chorobę, ale i człowieka. Oby takich więcej.
Opinia dodana przez: Anna

lekarz Alina Hapter

Poradnia Stomatologiczna Brudnickich
ul.Sowińskiego 15 a lok 118
05-120 Legionowo

Bardzo dobry lekarz!!! jestem zadowolona, że to mój lekarz rodzinny. Nigdy się nie zawiodłam!!! 100 lat Pani Doktor, 100 lat!!! pacjentka małgorzata b.

lekarz Anna Kędziera

Mickiewicza 1d lok. 2
22-500 Hrubieszów

Bardzo dobry lekarz, bardzo dokładnie wyjaśnia metody leczenia, wysłuchuje pytań i dokładnie udziela na nie odpowiedzi. Polecam.

lekarz Agata Ciesielska-Kondys

Internista, Lekarz medycyny pracy

al. Zwycięstwa 4 lok. 8
41-200 Sosnowiec

...jest pani super Agato...Bardzo mi pani pomogła i jestem strasznie zadowolony z wizyty u pani....pozdrawiam serdecznie....Darek...

lekarz Ryszard Janiszewski

Lekarz rodzinny

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Poradnia Ogólna i Pediatryczna "Lekarz"
pl. Grunwaldzki 8
14-400 Pasłęk

Zgadzam się z poprzednikiem. Doskonały lekarz i człowiek , znam Go od wielu lat , pomagał mi w chorobie, doradzał w wielu ważnych, życiowych sprawach. Nigdy się na tej znajomości nie zawiodłam. Zawsze życzliwie, z ogromną wiedzą wszystko mi tłumaczył. Szczerze poleciłabym Pan Doktora każdemu, choć życzę wszystkim dużo zdrowia. Mojemu lekarzowi rodzinnemu przede wszystkim. Teresa K.
kompetentna, miła , rozważna. Nie oszczędza na badaniach

Elżbieta Bartol-Podskarbi

"Rodzina" SC Zespół Lekarzy Rodzinnych NZOZ
63-400 Ostrów Wielkopolski

zdecydowanie polecam mam 21 lat, leczę się u Pani od 3mca życia ;) i ja i moi rodzice i siostra, super podejście, jeśli jest na miejscu zawsze można liczyć na pomoc, rozmowę wyjaśnienie, naprawdę polecam Panią Doktor :)

lekarz Wojciech Pacholicki

"PRZYCHODNIA GOŁĘBIÓW"
Radom

Najlepszy lekarz na świecie.Życzliwy empatyczny kochający swoją pracę fachowiec.Ma doskonałe podejście zarówno do dorosłych jak i do dzieci.Leczymy się u niego z całą rodziną ponad 20 lat i nie mamy żadnych zastrzeżeń.
Opinia dodana przez: Anna

lekarz Katarzyna Dejneka

Lekarz medycyny pracy, Radiolog

Katarzyna Dejneka
Ul. Barcicka 33
Warszawa

Lekarka godna polecenia. Usg brzucha było zrobione dokładnie z informacją co dalej zrobić i gdzie zrobić operacje.Polecę na pewno rodzinie i znajomym.

lekarz Paweł Słojka

Jana Pawła II 1 (Lar-Med) lok. 4
76-200 Słupsk

Wspaniały człowiek i lekarz. Kompetentny i rzetelny. Wszystko wytłumaczy i przepisze wszelkie możliwe badania do zrealizowania. Szczerze polecam!
Opinia dodana przez: Karolina

lekarz Magdalena Tarkowska-Świderek

Przychodnia - filia
Sportowa 32/34
97-320 Wolbórz

Polecam Panią Doktór.Ale jak na razie nie ma jej na próchnika czy może wie ktoś gdzie przyjmuje lub kiedy wróci.
Opinia dodana przez: mmmmmmmm

dr Andrzej Święcicki

irydolog
ul.Chociszewskiego 25/1
Poznań

Byłam z dzieckiem u wielu lekarzy, ale Pan dr Święcicki to pierwszy lekarz, który słucha. Jest bardzo uważny, cierpliwy. Wszystko szczegółowo wyjaśnia. Uspokaja. A metody leczenia są naprawdę zadziwiająco skuteczne. Nie mogę więc zrozumieć, dlaczego homeopatia ma tylu przeciwników.Pan Doktor codziennie ma dyżury telefoniczne. W czasie choroby dziecka Pan Doktor jest w stałym kontakcie. To naprawdę niespotykane i bezcenne. Jestem mu ogromnie wdzięczna

lekarz Aneta Figurska

Elizy Orzeszkowej 45
22-400 Zamość

Wspaniały lekarz ma dużą wiedzę , bardzo miła, wysoka kultura lekarz z powołania.Najlepszy lekarz rodzinny w Zamościu.Stawia trafne diagnozy nawet bez badań.

Małgorzata Makiełło

Lekarz rodzinny, Pediatra

Grupowa Praktyka Lekarzy Rodzinnych "EWANMED"
40-129 Katowice

chodziłem jako dziecko, i teraz chodzę jako dorosły :) najlepsza i najbardziej kompetentna pani Doktor z jaką kiedykolwiek miałem przyjemność ;)
Opinia dodana przez: Adam