Lekarze Lekarz medycyny transportu

lekarz Joanna Pakuło-Gogol

Samodzielny Publiczny Zakład Opiki Zdrowotnej w Łapach
ulica Korczaka 23
18-100 Łapy

Szanowna Pani Doktor jest wybitna w słuchaniu pacjenta, co jest niezwykłe w szeroko pojętej opiece zdrowotnej z jaką miałem do tej pory do czynienia. Szeroko wykracza poza kompetencje lekarza pierwszego kontaktu, będąc często wybitnym specjalistą na pierwszej linii. Szczerze polecam, opieka o jakiej można normalnie tylko pomarzyć, jaką widzi się w amerykańskich filmach. Aparycja, wdzięk i anielski charakter dodaje dodatkowej jakości każdej wizycie u Pani Asi
Opinia dodana przez: Boguś

lekarz Anna Biedrzycka

Lekarz rodzinny

Niepubliczy Zakład Opieki Zdrowotnej "MEDICUS"
Mszczonowska 35
05-600 Grójec

Przeżyłam już kilkadziesiąt lat ale takiego tak oddanego lekarza nie spotkałam w swoim życiu.Jest bardzo ciepłym człowiekiem.Bardzo ubolewam nad tym, że pani odeszła doktor odeszła z przychodni w której ostatnio przyjmowałam.

Izabela Spałek-Dziwis

Salus
Lubliniec

Bardzo dobry lekarz,z zaangażowaniem podchodzi do pacjenta,bardzo uprzejma Pani i przede wszystkim zawsze stawia trafne diagnozy,polecam

lekarz Dariusz Wojtowicz

Milenium
26-900 Kozienice

Takich lekarzy nam trzeba. Kompleksowe podejście, empatia, zaangażowanie. Człowiek z powołaniem. Polecam
Opinia dodana przez: Mateusz

lekarz Marcin Kolet

43-600 Jaworzno

Polecam z całego serca. Pan Doktor jest człowiekiem uprzejmym i dokładnym. Nie spieszy się, wszystko wytłumaczy. Najważniejsze - ogromna wiedza i umiejętności. Jeszcze raz polecam.
Opinia dodana przez: Anna

lekarz Marzena Drobińska

PRZYCHODNIA PRAXIS 2
3-GO MAJA
72-200 Nowogard

W tych trudnych dla nas wszystkich czasach, moi bliscy doświadczyli konkretnego wsparcia. Dziękuję Pani ❤...Anioły istnieją.
Opinia dodana przez: Dorota

dr n. med. Ilona Warwas

Lekarz rodzinny, Neurolog

NZOZ Poradnia Stomatologiczna Edyta Borycka
ulica PCK 1
42-580 Wojkowice

Lekarz rodzaju " szukać że świeczką". Szczęśliwi którzy są pod jej opieką. Cierpliwa, miła, jasno wytłumaczy chorobę i sposób leczenia.

Anna Błaszkowska

Medvit
Pułwska 42
05-500 Piaseczno

Anna Błaszkowska Pani Anna Błaszkowska jest osobą o wysokiej kulturze osobistej, dla której liczy się przede wszystkim dobro i zdrowie pacjenta. Wielokrotnie korzystałam z porad Pani Doktor i za każdym razem postawione przez Nią diagnozy były trafne. Zawdzięczam jej w dużej mierze zdrowie. Po wywiadzie i wstępnych badaniach skierowała mnie do laryngologa, bez namysłu i w trybie pilnym, podejrzewając zmiany zapalne w zatokach przynosowych. Tomografia potwierdziła jej podejrzenia. Kilka tygodni ...
Opinia dodana przez: Betty13

lekarz Magdalena Stasiak

Lekarz rodzinny

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej "MEDICAR"
ulica Grota Roweckiego 2A
09-200 Sierpc

Pani M. Stasiak bardzo dobra Doktor, moje dziecko pozostaje pod opieką p.doktor od 9 lat. Przemiła osoba, kompetentna, polecam. Małgorzata Kołodziejczyk
Opinia dodana przez: Małgorzata

lekarz Joanna, Więckowska

ulica Jana Kazimierza 16/2
43-300

Pani doktor Joanna Więckowska to lekarz nie tylko profesjonalista w swojej dziedzinie.Podejscie do pacjenta jest kompleksowe,najważniejsze jest jego zdrowie i efekt leczenia,nie liczy czasu jaki mu poświęca.Szkoda,że mało mamy takich super lekarzy.
Opinia dodana przez: Liliana

lekarz Katarzyna Sierzpowska

Przychodnia Lekarzy Rodzinnych PROVITA
Tęczowy Las 1/u7
Bartąg

Bardzo dokładna, wnikliwa i uprzejma. Ma serce i cierpliwość do dzieci. Mój 7letni syn za nią przepada. Polecam.
Opinia dodana przez: Dagmara

lekarz Andrzej Woliński

Internista, Lekarz rodzinny

Ośrodek Dializoterapii
Witolda Chodźki 2
20-093 Lublin

Jeden z najlepszych lekarzy z jakimi miałem do czynienia. Bardzo wnikliwy i dokładny, a przy tym bardzo sympatyczny. Polecam!
Opinia dodana przez: Bartłomiej

lekarz Izabela Kononowicz-Odutayo

Lekarz rodzinny

Zakład Opieki Zdrowotnej "PANACEUM"
Juliana Krzyżanowskiego 1
75-328 Koszalin

Wspaniała pani doktor,spokojna,niesamowicie sympatyczna,profesjonalna,bardzo szczegółowa❤️ Kompleksowo podchodzi do pacjenta.
Opinia dodana przez: Kamila
{'id': 41595, 'name': u'Krak\xf3w'} Lekarz medycyny estetycznej
                                       lekarz Monika Łyżwa

lekarz Monika Łyżwa

Lekarz medycyny estetycznej

Doktor Monika - Medycyna Estetyczna
ul. Kaczary 5
Kraków

Pani doktor Monika Łyżwa to niezwykła osoba. Łączy pozytywną energię i radość z wykonywanej pracy z MISTRZOWSKIMI umiejętnościami. Korzystałam wiele razy z medycyny estetycznej, ale nigdy nie spotkałam tak ciepłego i kompetentnego lekarza. Żadne pytanie nie pozostaje bez odpowiedzi, każdy zabieg jest poprzedzony dokładnym omówieniem tematu. Efekty są znakomite. Wszystko dzieje się w dobrej energii, luźnej atmosferze, ale przepełnionej profesjonalizmem. Widać, że Doktor Monika wykonała tysiące zabiegów i czuje się ...
Opinia dodana przez: Małgorzata

lekarz Jarosław Chrebor

Lekarz medycyny pracy

Dent-a-Medical S.A. Niepubliczny Zakład Opieki Zrowotnej
Horbaczewskiego 53A
54-130 Wrocław

Wspaniały lekarz, kompetentny i rzeczowy. Zbadał mnie dokładnie, aż chce się chodzić do takich lekarzy. Dziękuję i polecam z całego serca.
Opinia dodana przez: Joanna

dr Izabela C-Pajerska

ul. Szaflarska 73
34-400 Nowy Targ

"Gdzie ty się chłopie ukrywałeś tak długo z taką alergią".- Cytuję słowa specjalisty z Instytutu Jana i Ireny Rudników w Rabce, wypowiedziane do mojego 16-letniego syna. Jestem wdzięczny dr Pajerskiej za to że mój syn przestał być "faszerowany" antybiotykami kilka razy w roku. Jako jedynego lekarza zastanowiła przyczyna tak częstych wizyt mojego dziecka w przychodni. Dzięki fachowości dr Izabeli C-Pajerskiej mój syn trafił w ręce specjalistów dowiadując się że jest ...
Opinia dodana przez: alek746

lekarz Siergiej Waszkiewicz

Pediatra, Lekarz rodzinny

Uważajcie! Pan doktor nie rozpoznał rumienia wędrującego u mojego dziecka! Jednego dnia dwa razy konsultowałam z nim rumienie, które pojawiły się u mojej córki 3 tygodnie po ukąszeniu kleszcza. Taki objaw jest typowy dla Boreliozy i konieczne jest włączenie od razu antybiotyku. Gdyby nie moja dociekliwość i kontakt z innym lekarzem na leczenie byłoby za późno.
Opinia dodana przez: Iwona

lekarz Bożena Kierzkowska

Lekarz rodzinny, Medycyna estetyczna

H.Modrzejewskiej 4/4
Koszalin

Zdecydowanie polecam, kompetentna, rzeczowa, bardzo uprzejma, świetny fachowiec. Jestem bardzo zadowolona z efektów.
Opinia dodana przez: Ela

lekarz Grażyna Wajda

Lekarz medycyny pracy

GABINET MEDYCYNY PRACY
Lwowska 18
37-200 Przeworsk

rewelacja lekarz bardzo mila kompetentna godna polecenia

lekarz Zdzisław Gach

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Przychodnia Stomatologiczna
Wiśniowa 9.
32-765 Rzezawa

Oby więcej takich ludzi w służbie zdrowia. Polecam