Lekarz Rodzinny Biała Podlaska

lekarz Alicja Juchimiuk

Lekarz rodzinny, Pediatra

Orzechowa 21a
21-500 Biała Podlaska

Jak taki człowiek może pracować z chorymi ludźmi? Totalna znieczulica. Brak szacunku do człowieka. Lekarka opryskliwa, nerwowa i nie miła. Nie polecam. Ta Pani nie powinna pracować w służbie zdrowia!!!
Opinia dodana przez: Ala

lekarz Jarosław Kuzaka

Kardiolog, Lekarz medycyny ratunkowej

Wojewódzki Szpital Specjalistyczny w Białej Podlaskiej
ul. Terebelska 57-63
21-500 Biała Podlaska

Podczas pierwszej wizyty u p. Kuzaki dowiedziałam się o swoim stanie zdrowia więcej niż przez ostatnie 10 lat. Ogromna wiedza i odpowiednie podejście do pacjenta

lekarz Małgorzata Maryniuk

Lekarz rodzinny

Stacja Pogotowia Ratunkowego Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej w Białej Podlaskiej
21-500 Biała Podlaska

NIE POLECAM Pani dr Maryniuk. Jest osobą niekompetentną, wprowadza w błąd pacjenta. Na wizycie Pani dr po sprawdzeniu wyników badań, stwierdziła, że wszystko jest w porządku i nie zaleca dalszej diagnostyki, ponieważ wszędzie jest Covid...
Na szczęście nie posłuchałam "rady" Pani Maryniuk, a następnie po kilku dniach zdiagnozowano nowotwór. Bardzo, ale to bardzo NIE POLECAM!
Opinia dodana przez: Agata

lekarz Karolina Korycka-Turuk

Lekarz rodzinny, Pediatra

ulica Reymonta 21B
21-500 Biała Podlaska

Bardzo dobry lekarz i bardzo dobry człowiek. Pani doktor jest skromna , miła i kompetentna. Polecam
Opinia dodana przez: przypadkowa pacjentka

lekarz Krystyna Pucer-Świentuchowska

Lekarz rodzinny, Internista

gen. Hallera 9a
21-500 Biała Podlaska

piątka to za mało. Dziękuję Pani doktor!

lekarz Danuta Zawistowska

Lekarz medycyny pracy, Internista

ul. Warszawska 19/10
21-500 Biała Podlaska

Bardzo dobry lekarz. Nie ogranicza czasu wizyty, cierpliwie, bez pośpiechu tłumaczy, serdeczny kontakt z pacjentem.

lekarz Sławomir Łazuka

21-500 Biała Podlaska

Lekarz jak najbardziej niegodny polecenia. Kilkukrotnie natrafiłam na niego ja i dziecko kiedy musiałam skorzystać z nocnej pomocy lekarskiej. Odpowiada jedynie na dzień dobry ale i to nie zawsze. Trzeba go ciągnąć za język żeby powiedział co dolega. Byłam ostatnio u niego ze sobą i synem zarówno u mnie jak i u syna badanie osłuchowe bardo krótkie na moje kilkukrotnie powtórzone pytanie co dolega mojemu synowi i mnie odpowiedz brzmiała ...
Opinia dodana przez: Paulina

lekarz Katarzyna Ignatiuk

Lekarz rodzinny

21-500 Biała Podlaska

Wielka Pani Dr przyjmuje pacjentów jak trendowatych... Brzydzi sie ich dotykac i nawet unika rozmowy. W moim nagłym przypadku, pomimo umówionej wizyty, była zła, że się spóźniłam, choć nie miała innych pacjentów i była nadal w swoich godz pracy.. Badanie przebiegło pobieżnie,z obrzydzeniem dotykala mojego ciała po czym stwierdzila ze pewnie mam niestrawność, przypisała espumisan i No-Spe???!! Oraz asekuracyjnie wypisala skierowanie na SOR bo zblizal sie weekend... Po bolesnej nocy ...
Opinia dodana przez: Ania

lekarz Elżbieta Pietras

ulica Sidorska 99/35
21-500 Biała Podlaska

Zostałam bardzo źle potraktowana przez Panią Doktor Pietras w gabinecie na pogotowiu. Pani Doktor była dla mnie nieżyczliwa, nieprzyjemna i niemiła. Na moje pytania odpowiadała bardzo nieuprzejmie i z ironią. Jestem bardzo niezadowolona z tego jak Ta Pani mnie potraktowała. Nie chcę się już nigdy więcej leczyć u tej Pani. Zyskała sobie u mnie bardzo negatywną opinie przez swoje zachowanie.
Opinia dodana przez: Gosc

lekarz Henryka Karwacka-Mazurek