Filtruj terminy

Wyczyść

Lekarze Lekarz rodzinny Chełmża

lekarz JarosŁaw Pikus

87-140 Chełmża

Lekarz z powołania. Zawsze stara się tak dobrać leki, żeby nie trzeba było stosować antybiotyku, wysłucha, doradzi, a nawet pożartuje. Nie zmienię tego lekarza i polecam wszystkim.

lekarz Cecylia Kwabiszewska

Lekarz medycyny pracy

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej "Praktyka Lekarza Rodzinnego" Cecylia Kwabiszewska
Bydgoska 4
87-140 Chełmża

życzę wszystkim takiej opieki,personel przemiły a pani doktor każdego pacjenta traktuje jakby był najważniejszy na świecie pełna ciepła,optymizmu i profesjonalizmu.dzieci ją uwielbiają.polecam;;;;;;;;

lekarz Magdalena Kończyńska-Kmiecik

Lekarz rodzinny

Zespół Opieki Rodzinnej "Mój Lekarz"
Rynek Garncarski 1
87-140 Chełmża

Bardzo miła ,dociekliwa,pani doktor ,bardzo wysoki poziom ,bardzo dobry wywiad i zainteresowanie ze strony lekarza ,zasługuje na wysoką ocenę.
Opinia dodana przez: Adrian

lekarz Jacek Żyrkowski

Lekarz medycyny pracy, Internista

ulica Wyszyńskiego 9/14
87-140 Chełmża

Doktor godny polecenia w 100%. Leczenie zawsze skuteczne, odpowiednio dobrane leki. Lekarz z prawdziwego powołania z cudownym podejściem do pacjenta, poświęcający tyle czasu ile potrzeba, wszystko tłumaczy. Odpowiada na wszystkie pytania i mówi jak należy dawkować leki. Jestem bardzo zadowolona i każdemu polecam wizytę u Pana Jacka. Złe komentarze wystawione zapewne przez osoby, które choroby symulowały, a lekarz nie jest od wystawiania "lewych" L4 tylko od leczenia! W mojej ocenie ...
Opinia dodana przez: Pacjentka.

lekarz Barbara Tolińska-Kierat

Internista, Lekarz rodzinny

87-140 Chełmża

Zdecydowanie odradzam wizytę u Pani Doktor. Wstyd nazwać tą osobę lekarzem, jest bardzo nieuprzejma, arogancka. Do pacjenta podchodzi bardzo lekceważąco. Odniosłam wrażenie że siedzi w gabinecie za karę. Nigdy więcej nie pójdę do tej osoby. NIE POLECAM.

lekarz Jarosław Pikus

Internista, Lekarz rodzinny