Filtruj terminy

lekarz Ewa Łukasik-Rudawska

Przychodnia Medycyny Rodzinnej i Specjalistycznej EUROMED
ulica Parkowa 12
42-400 Zawiercie

Polecam. Świetny lekarz. Jest bardzo kompetentna . Leczę się u Pani doktor od dawna i nigdy się nie zawiodłam. Mam do niej pełne zaufanie bo pomogła mi w chorobie i to nie raz.
Opinia dodana przez: Ewa

lekarz Ewa Kosiorowska

Na Cedlera - Przychodnia Rejonowo - Specjalistyczna
ul. Cedlera 12a
41-300 Dąbrowa Górnicza

Pani doktor Ewa Kosiorowska już nie pracuje w Przychodni na ul. Cedlera , bo była za dobra dla pacjentów i to jest tragedia "Naszej" Służby Zdrowia.
Miała stałych pacjentów, kompetencje i wiedzę. Ale nie można pacjentów wysyłać na dodatkowe badania , coś o tym wiem, nakaz odgórny. Bo są koszty. Paranoja. Pani Doktór dziękujemy Pani za czas nam poświęcony i życzliwość. Oby każdy lekarz takim właśnie był.
Myślał o pacjencie ...
Opinia dodana przez: george

lekarz Lidia Mijaczewska-Kopczyk

Lekarz rodzinny, Pediatra

Dąbrowa Górnicza

Pani doktor leczy moje dzieciaki juz od 8 lat. Jest to osoba bardzo kompetentna, z ogromną wiedzą. Leki przepisane przez panią doktor bardzo szybko pomagają. Polecam wszystkim, którzy szukają lekarza z powolania.

dr Stanisław Kuboszek

Lekarz rodzinny, Pediatra

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Przychodnia Lekarska 4
Strzemieszycka 375
42-530 Dąbrowa Górnicza

Nie bardzo rozumiem poprzednią opinię, sama leczę się u dr Kuboszka od dziecka, teraz jest lekarzem moich dwóch synków. Zawsze uśmiechnięty, ma świetne podejście do dzieci, ZWŁASZCZA DO NIEMOWLĄT, zawsze sprawdza wszystko bardzo dokładnie i równie dokładnie wszystko opisuje i tłumaczy rodzicom. Być może autor poprzedniej opinii nie pomyślał, że lekarz (zwłaszcza tak oblegany)też człowiek i też może być po prostu zmęczony lub mieć gorszy dzień ...

lekarz Olga Szotowska

Lekarz rodzinny

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej "Poliklinika Dąbrowska"
ulica J. Piłsudskiego 92
41-308 Dąbrowa Górnicza

Profesjonalna pomoc w połączeniu z wielkim sercem dla drugiego człowieka. Cudowna lekarka, która od lat leczy całą naszą rodzinkę. Zaangażowanie, skuteczność i genialne podejście zarówno do najmłodszych, jak i tych starszych 😉

Szczerze polecamy, u nas to był najlepszy wybór !!!
Opinia dodana przez: Patrycja

lekarz Aleksandra Sołtysik-Zięć

Kościuszki 20 lok. 22
41-300 Dąbrowa Górnicza

Pani doktor spełniła moje oczekiwanie. NARESZCIE ZNALAZŁAM BARDZO DOBREGO LEKARZA, jest kompetentna , bardzo uprzejma dba o pacjentów jak potrzeba sama organizuje przewóz do szpitala jak mnie, poświęca dużo czasu pacjentom szczegółowo tłumaczy chorobę oraz metody leczenia, podchodzi kompleksowo do leczenia, wzbudza bardzo duże zaufanie. Panu doktor BARDZO DZIĘKUJĘ ZA DOSKONAŁĄ OPIEKĘ MEDYCZNĄ . POLECAM !!!

lekarz Marta Kasprzyk

Internista, Lekarz rodzinny

Dąbrowa Górnicza

Niemiła, niekompetentna osoba. Zdecydowanie nie polecam. Lekarz nie posiada podstawowej wiedzy o wystawiany L4.
Opinia dodana przez: Katarzyna

lekarz Mariusz Gomulski

Medico
Ks. Stanisława 1
Dąbrowa Górnicza

Lekarz naprawdę godny polecenia. Kompetentny i bardzo uprzejmy.
Zawsze ma czas dla pacjentów.
Jest bardzo cierpliwy.
Opinia dodana przez: Zofia

lekarz Andżelika Tarkowska

Lekarz medycyny pracy, Lekarz rodzinny

SANTE
ul. Kasprzaka
41-303 Dąbrowa Górnicza

Jest bardzo miła i przyjemna dla pacjentów, dopasuje dobre leki. Ja polecam każdemu.

lekarz Violetta Białas

Internista, Lekarz rodzinny

ulica Poniatowskiego 9 B
41-300 Dąbrowa Górnicza

Bardzo kompetentne podejście do pacjenta. Osoba miła, spokojna. Słucha i odpowiada na wszystkie pytania. Chyba pierwszy raz spotkałam takiego lekarza a trochę już żyję. Polecam.
Opinia dodana przez: Małgorzata

Lekarze rodzinni w Dąbrowie Górniczej