Filtruj terminy

Lekarz Rodzinny Dąbrowa Górnicza

Medico
Ks. Stanisława 1
Dąbrowa Górnicza

Lekarz naprawdę godny polecenia. Kompetentny i bardzo uprzejmy.
Zawsze ma czas dla pacjentów.
Jest bardzo cierpliwy.

Lekarz naprawdę godny polecenia. Kompetentny i bardzo uprzejmy.
Zawsze ma czas dla pacjentów.
Jest bardzo cierpliwy.

Opinia dodana przez: Zofia

Na Cedlera - Przychodnia Rejonowo - Specjalistyczna
ul. Cedlera 12a
41-300 Dąbrowa Górnicza

Pani doktor Ewa Kosiorowska już nie pracuje w Przychodni na ul. Cedlera , bo była za dobra dla pacjentów i to jest tragedia "Naszej" Służby Zdrowia.
Miała stałych pacjentów, kompetencje i wiedzę. Ale nie można pacjentów wysyłać na dodatkowe badania , coś o tym wiem, nakaz odgórny. Bo są koszty. Paranoja. Pani Doktór dziękujemy Pani za czas nam poświęcony i życzliwość. Oby każdy lekarz takim właśnie był.
Myślał o pacjencie ...

Myślał o pacjencie a nie tylko o kasie.

Opinia dodana przez: george

SANTE
ul. Kasprzaka
41-303 Dąbrowa Górnicza

Bardzo sympatyczna Pani Doktor. Polecam pod względem zaangażowania, cierpliwości (zwłaszcza dla tak dociekliwego pacjenta, jakim byłam ja), wiedzy oraz dobrych chęci. Pani Doktor potrafi poświęcić pacjentowi wiele czasu, oczywiście w miarę możliwości, bo należy pamiętać, że musi zaopiekować się również innymi osobami w poradni i w szpitalu. Jestem bardzo zadowolona z opieki, którą mnie otoczyła i która, co ważne zawsze była pełna sympatii, uśmiechu, pozytywnego nastawienia i ciepła. Dziękuję Pani Doktor i pozdrawiam. Kinga.

Opinia dodana przez: Kinga

Kościuszki 20 lok. 22
41-300 Dąbrowa Górnicza

Pani doktor spełniła moje oczekiwanie. NARESZCIE ZNALAZŁAM BARDZO DOBREGO LEKARZA, jest kompetentna , bardzo uprzejma dba o pacjentów jak potrzeba sama organizuje przewóz do szpitala jak mnie, poświęca dużo czasu pacjentom szczegółowo tłumaczy chorobę oraz metody leczenia, podchodzi kompleksowo do leczenia, wzbudza bardzo duże zaufanie. Panu doktor BARDZO DZIĘKUJĘ ZA DOSKONAŁĄ OPIEKĘ MEDYCZNĄ . POLECAM !!!

ZDROWIE
Aleja Zwycięstwa 85
42-520 Dąbrowa Górnicza

traktuje pacjęta poważnie i fachowo polecam bardzo pomogła mojej żonie w chwili zawału,mnie również pomaga za kardiologa,urologa itp. Jest bardzo pracowita 40 pacjentów to naprawdę jest aż za dużo.

Opinia dodana przez: Jerzy

Dąbrowa Górnicza

Pani doktor leczy moje dzieciaki juz od 8 lat. Jest to osoba bardzo kompetentna, z ogromną wiedzą. Leki przepisane przez panią doktor bardzo szybko pomagają. Polecam wszystkim, którzy szukają lekarza z powolania.

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej "Poliklinika Dąbrowska"
ulica J. Piłsudskiego 92
41-308 Dąbrowa Górnicza

Najlepszy lekarz rodzinny. Zawsze wysłucha, dokładnie zbada i wszystko wytłumaczy. Bardzo mądra i kompetentna Pani doktor z ludzkim podejściem do pacjentów.

Opinia dodana przez: Ula

lekarz Andżelika Tarkowska

Lekarz rodzinny, Lekarz medycyny pracy

SANTE
ul. Kasprzaka
41-303 Dąbrowa Górnicza

Jest bardzo miła i przyjemna dla pacjentów, dopasuje dobre leki. Ja polecam każdemu.

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Przychodnia Lekarska 4
Strzemieszycka 375
42-530 Dąbrowa Górnicza

Nie bardzo rozumiem poprzednią opinię, sama leczę się u dr Kuboszka od dziecka, teraz jest lekarzem moich dwóch synków. Zawsze uśmiechnięty, ma świetne podejście do dzieci, ZWŁASZCZA DO NIEMOWLĄT, zawsze sprawdza wszystko bardzo dokładnie i równie dokładnie wszystko opisuje i tłumaczy rodzicom. Być może autor poprzedniej opinii nie pomyślał, że lekarz (zwłaszcza tak oblegany)też człowiek i też może być po prostu zmęczony lub mieć gorszy dzień ...

lekarz Marta Kasprzyk

Lekarz rodzinny, Internista