Filtruj terminy

lekarz Ewa Kosiorowska

Na Cedlera - Przychodnia Rejonowo - Specjalistyczna
ul. Cedlera 12a
41-300 Dąbrowa Górnicza

Pani doktor Ewa Kosiorowska już nie pracuje w Przychodni na ul. Cedlera , bo była za dobra dla pacjentów i to jest tragedia "Naszej" Służby Zdrowia.
Miała stałych pacjentów, kompetencje i wiedzę. Ale nie można pacjentów wysyłać na dodatkowe badania , coś o tym wiem, nakaz odgórny. Bo są koszty. Paranoja. Pani Doktór dziękujemy Pani za czas nam poświęcony i życzliwość. Oby każdy lekarz takim właśnie był.
Myślał o pacjencie ...
Opinia dodana przez: george

lekarz Lidia Mijaczewska-Kopczyk

Pediatra, Lekarz rodzinny

Dąbrowa Górnicza

Pani doktor leczy moje dzieciaki juz od 8 lat. Jest to osoba bardzo kompetentna, z ogromną wiedzą. Leki przepisane przez panią doktor bardzo szybko pomagają. Polecam wszystkim, którzy szukają lekarza z powolania.

lekarz Ewa Łukasik-Rudawska

ZDROWIE
Aleja Zwycięstwa 85
42-520 Dąbrowa Górnicza

traktuje pacjęta poważnie i fachowo polecam bardzo pomogła mojej żonie w chwili zawału,mnie również pomaga za kardiologa,urologa itp. Jest bardzo pracowita 40 pacjentów to naprawdę jest aż za dużo.
Opinia dodana przez: Jerzy

dr Stanisław Kuboszek

Pediatra, Lekarz rodzinny

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Przychodnia Lekarska 4
Strzemieszycka 375
42-530 Dąbrowa Górnicza

Nie bardzo rozumiem poprzednią opinię, sama leczę się u dr Kuboszka od dziecka, teraz jest lekarzem moich dwóch synków. Zawsze uśmiechnięty, ma świetne podejście do dzieci, ZWŁASZCZA DO NIEMOWLĄT, zawsze sprawdza wszystko bardzo dokładnie i równie dokładnie wszystko opisuje i tłumaczy rodzicom. Być może autor poprzedniej opinii nie pomyślał, że lekarz (zwłaszcza tak oblegany)też człowiek i też może być po prostu zmęczony lub mieć gorszy dzień ...

lekarz Aleksandra Sołtysik-Zięć

Kościuszki 20 lok. 22
41-300 Dąbrowa Górnicza

Pani doktor spełniła moje oczekiwanie. NARESZCIE ZNALAZŁAM BARDZO DOBREGO LEKARZA, jest kompetentna , bardzo uprzejma dba o pacjentów jak potrzeba sama organizuje przewóz do szpitala jak mnie, poświęca dużo czasu pacjentom szczegółowo tłumaczy chorobę oraz metody leczenia, podchodzi kompleksowo do leczenia, wzbudza bardzo duże zaufanie. Panu doktor BARDZO DZIĘKUJĘ ZA DOSKONAŁĄ OPIEKĘ MEDYCZNĄ . POLECAM !!!

lekarz Mariusz Gomulski

Medico
Ks. Stanisława 1
Dąbrowa Górnicza

Lekarz naprawdę godny polecenia. Kompetentny i bardzo uprzejmy.
Zawsze ma czas dla pacjentów.
Jest bardzo cierpliwy.
Opinia dodana przez: Zofia

lekarz Olga Szotowska

Lekarz rodzinny

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej "Poliklinika Dąbrowska"
ulica J. Piłsudskiego 92
41-308 Dąbrowa Górnicza

Najlepszy lekarz rodzinny. Zawsze wysłucha, dokładnie zbada i wszystko wytłumaczy. Bardzo mądra i kompetentna Pani doktor z ludzkim podejściem do pacjentów.
Opinia dodana przez: Ula

lekarz Marta Kasprzyk

Lekarz rodzinny, Internista

Dąbrowa Górnicza

Zgadzam się z opiniami wyżej. Niestety ja również byłam rozczarowana wizytą u Pani doktor. Człowiek jak idzie do specjalisty to szuka pomocy w swoim problemie, a przecież nie chodzi się do lekarza dla rozrywki. Pani doktor była niesympatyczna, niemiła, miałam wrażenie, że chce szybko odbębnić wizytę. Nie uzyskałam odpowiedzi na moje pytania. Byłam rozczarowana wizytą. Zdecydowanie nie polecam

lekarz Andżelika Tarkowska

Lekarz rodzinny, Lekarz medycyny pracy

SANTE
ul. Kasprzaka
41-303 Dąbrowa Górnicza

Jest bardzo miła i przyjemna dla pacjentów, dopasuje dobre leki. Ja polecam każdemu.

lekarz Ewa Nagli-Kata

Wizyty domowe, Lekarz rodzinny

Prywatny Gabinet Okulistyczny
Skibinskiego 1
41-300 Dąbrowa Górnicza

Nie polecam nikomu tego lekarza. Przed jej gabinetem panuje wieczny bałagan, tzn nikt nie wie kogo jest kolej i trzeba się przepychać żeby dostać się do gabinetu. Podchodzi do pacjentów lekcewarząco robiąc sobie z nich żarty tak przed gabinetem jak i w środku.

Lekarze rodzinni w Dąbrowie Górniczej