Lekarz Rodzinny Elbląg

lekarz Marek Mital

Elbląg

Dr. Mital to świetny lekarz! Jestem jego pacjętka od sześci lat i bardzo go sobie chwlę ponieważ jest bardzo uprzejmy, tłumaczy mi co mi dolega i z jakiego powodu. Zawsze potrafi mi pomóc kiedy coś złego się dzieje z moim zdrowiem. Tylko kolejki sa do niego za duze

Marek Chojnowski

Szpital Wojskowy

82-300 Elbląg

Lekarz arogancki i nie slucha pacjenta.Zero kultury.Nie potrafi rozmawiac i nie poradzi w sprawach zdrowotnych.

Internista, Lekarz rodzinny

82-300 Elbląg

Niekompetentna i pozbawiona jakiejkolwiek empatii kobieta. Z wykształcenia alergolog, a nawet nie umie odróżnić ''przegrzewania dziecka'' OD GRONKOWCA ZLOCISTEGO. Zbywa pacjentów jak może szczególnie młode matki. Jezeli wasze dziecko jest alergikiem to nawqet wypis ze szpitala ze wskazaną dietą, diagnoza 2 dermatologów i 2 innych pediatrow nie pomogą na wypisanie recepty na mleko. Nawet poradnia gastrologcznia w Gdańsku czy w Olsztynie !Stanie na głowie i klaskanie uszami też nie pomoże ...
Opinia dodana przez: Andrea

lekarz Piotr Gańko

Jaśminowa
Elbląg

Bardzo dobry lekarz. Po każdej wizycie i przepisaniu leków wracam bardzo szybko do zdrowia .
I chociaż przeprowadziłem się na drugi koniec Elbląga i mam przychodnię prosto pod nosem ,to nie zrezygnowałem z usług P.Gańko . Naprawdę polecam.

lekarz Danuta Karpowicz

Lekarz rodzinny, Pediatra

Wojewódzki Szpital Zespolony
ul. Królewiecka 146
Elbląg

Byłam kilkakrotnie u tej pani z chorym dzieckiem. Zawsze była oschła i na dystans. Ostatnio nie chciała przyjąć małego dziecka z gorączką. Zapytała: U kogo się dziecko leczy? Gdy podałam nazwisko lekarza, odpowiedziała: To na pewno nie przyjmę.Byłam w szoku, gdyż nigdy nie spotkałam się z takim potraktowaniem chorego dziecka. Odesłała chore i osłabione dziecko na pogotowie. Trzeba dodać, że tego dnia miała niewielu pacjentów a na pogotowiu przyjmują dopiero ...

lekarz Mariusz Selke

Lekarz rodzinny, Pediatra

ul. Juliusza Słowackiego 7
82-300 Elbląg

Polecam, najlepszy lekarz w Elblągu, od wszystkiego. Niby 15 minut na pacjenta, ale często i godzinę poświęci, nigdy nie pośpiesza i dokładnie bada/określa stan chorego. Wszystko wytłumaczy, lekarz z prawdziwego zdarzenia, a nie "konował".
Opinia dodana przez: Piotr

lekarz Jolanta Laudańska-Łukowicz

Lekarz rodzinny, Wizyty domowe

Przedsiębiorstwo Podmiotu Leczniczego "Poradnia Dla Kobiet" W. Genge i W. Drozd Lekarze - Spółka Partnerska
Jana Bażyńskiego 2
82-300 Elbląg

Bardzo miła, cierpliwa i kompetentna osoba. Ma wielką widzę, potrafi zadziałać w beznadziejnej sytuacji. Korzystam z jej pomocy już kilkanaście lat. Mam do niej wielkie zaufanie, polecam as.

Pulmonolog, Lekarz rodzinny

lekarz Alina Pukszto-Połchowska

Lekarz medycyny pracy, Lekarz rodzinny

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej "MEDICUS I" s.c.
Ul. Królewiecka195

Internista, Lekarz rodzinny