Lekarz Rodzinny Ełk

lekarz Robert Węgłowski

Lekarz rodzinny

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej "ROKMED"
marsz. Józefa Piłsudskiego 8
19-300 Ełk

Wszystkiego Najlepszego w Nowym Roku 2021 naszemu najlepszemu lekarzowi rodzinnemu i jego zespołowi. Bardzo dziękujemy za opiekę i pomoc. Najlepszy lekarz, bardzo pomocny i wyrozumiały. Polecam wszystkim. Dziękuję Panie Doktorze jak również Pana zespołowi
Opinia dodana przez: Halina

lekarz Elżbieta Muśko

Lekarz rodzinny, Pediatra

Bahrkego 4
19-300 Ełk

Nie zgadzam się z negatywnymi opiniami. Pani doktor jest uprzejmą,wyrazie jakichkolwiek pytań zawsze udziela odpowiedzi. Nigdy nie było problemu ze skierowaniem do specjalisty czy na badania. Jest godna zaufanie i polecenia.
Opinia dodana przez: Wioletta

Leon Gazda

Bahrkego 4
19-300 Ełk

Ten Pan nie zasługuje na tytuł Lekarza - leń. Odmawia podstawowej opieki. Nie chciał wymienić cewnika tylko z wielką łaską wypisał skierowanie do szpitala do chirurga. W szpitalu lekarze też na Gazdę narzekali. Mówili że wymiana cewnika to podstawowa umiejętność lekarza. Nie polecam.
Opinia dodana przez: Jacek

lekarz Maria Toczko

Lekarz rodzinny, Internista

ul. Jana Pawła II 17/61
19-300 Ełk

Chamska,ordynarna , niezrównoważona psychicznie osoba. .. Wyzywa ludzi na korytarzu, zastrasza. Niekompetentna, a przy tym wszystkim nie dba o higienę osobistą. Omijajcie ją szerokim łukiem.

lekarz Rajmund Rusiecki

Grodzieńska 14/21
19-300 Ełk

Najgorszy lekarz jakiego miałem okazję poznać.
Nie mam pojęcia w jaki sposób ten człowiek uzyskał dyplom. Weterynarz lepiej by sobie poradził z badaniem dorosłej osoby niż P. Rusiecki.
Metody badań chyba jeszcze z przed 80lat. Wieczny problem ze zwolnieniami lekarskimi i skierowaniami. Lekarz sugeruje, że jak dużo chorujesz to jesteś symulantem. Podczas wizyty jakbyś gadał do ściany, zero odpowiedzi na jakiekolwiek pytania. Nie polecam, większość pacjentów uciekła od Pana Rusieckiego. ...
Opinia dodana przez: Leśnik

lekarz Leszek Wocial

Lekarz rodzinny, Radiolog

Wileńska 29a (wejście od strony Balkonowej)
19-300 Ełk

super lekarz ! zawsze pomocny , miły, uprzejmy, poświęca dużo czasu , podchodzi indywidualnie do każdego pacjęta
Opinia dodana przez: Użytkownik zalogowany

lekarz Anna Panasewicz

Lekarz rodzinny, Internista

ul. Jana Pawła II 17/61
19-300 Ełk

Jestem zaskoczona kulturą i fachowością Pani Doktór,teraz wiem że są lekarze z powołania.Dużo korzystałam z usług medycznych w różnych placówkach,ale tak miłych pielęgniarek to nie spotkałam nigdzie .Szczególne słowa uznania należą się dla p.Grażynki za jej cierpliwość i sympatię. Wielki szacunek dla Pani Doktór i jej pracownikom.Wdzięczna pacjentka z rodziną.

lekarz Ilona Węgłowska

Lekarz rodzinny

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej "ROKMED"
marsz. Józefa Piłsudskiego 8
19-300 Ełk

Pani doktor nie chce wypisywać recept, zleceń, na pieluchy dla dorosłych twierdzi iż na nowotwór nie może wypisać zlecenia .Gdyby tylko jej się chciało zajrzeć do Internetu wiedziała by że w chorobie nowotworowej w ostatnich dniach życia pacjent nie dojdzie do łazienki i nie ma możliwości sam się załatwić , pacjent sika w majtki a ona twierdzi że nie może wypisać zlecenia na refundację pieluch .Kobieto poczytaj w Internecie a ...
Opinia dodana przez: Wiola

Agnieszka Kuczyńska

Lekarz rodzinny, Pediatra

Gabinet Internistyczny

19-300 Ełk

Nie można jej zwrócić uwagi bo zaraz jest oburzona. Czekałam z chorym dzieckiem od 7.30 bo takie kolejki są przede mną była pacjentka, która weszła z nie swoimi wynikami badan i siedziała tam już ponad godzinę, po spytaniu Pani Doktor czy długo jeszcze to potrwa bo dziecko już aż się dusiło od kaszlu stwierdziła ze: JAK NAM COS NIE PASUJE TO MAMY ZMIENIC LEKARZA!!!!! - wiec zmieniłam. Nie polecam bo ...
Opinia dodana przez: Iga

dr Krystyna Olszewska

Ełk ul. Kościuszki 1
19-300 Ełk

Bardzo kulturalna, kompetentny fachowiec, lekarz z powołania. Profesjonalne podejście do chorego ,poświęca dużo czasu pacjentowi na wytłumaczenie stanu choroby i sposobu leczenia. Zaangażowana w procesie leczenia i poprawy zdrowia. Lekarka godna wielkiego szacunku, bardzo dużo Jej zawdzięczam.
Opinia dodana przez: Maria

Lekarze rodzinni w Ełku