Filtruj terminy

Patrycja Orchel

Psychiatra, Lekarz rodzinny

Ars Medica

38-300 Gorlice

Była to moja pierwsza wizyta u lekarza psychiatry i jest zdecydowanie na plus. Pani doktor naprawdę mnie wysłuchała, zadawała pytania, wytłumaczyła wszystko, dobrała leki, poleciła również psychoterapeutów. Do tego miła, uśmiechnięta. Widać, że lubi swoją pracę i chce pomagać innym. Stres wizytą uleciał ze mnie prawie od razu po rozpoczęciu rozmowy. Polecam!

lekarz Tadeusz Smoliński

Lekarz rodzinny, Pediatra

Zakład Opieki Zdrowotnej "ARS MEDICA" Spółka Partnerska Lekarzy Medycyny: Grzegorza Orchela, Jana Bałajewicza, Roberta Tenerowicza, Krzysztofa Wojciechowskiego
Władysława Jagiełły 10
38-300 Gorlice

Jak na Gorlice lekarz wporządku Leczę sie kilka ładnych lat i nie miałem okazji by powiedzieć złe słowo

lekarz Maria Michalik

ul. Węgierska 10
38-300 Gorlice

Pani doktor bardzo uprzejma, kompetentna, poświęca dużo uwagi pacjentowi, który czuje się leczony profesjonalnie. Z czystym sumieniem serdecznie polecam Panią doktor Michalik.
Opinia dodana przez: Bartosz

lekarz Cecylia Abram

Broniewskiego 9
38-300 Gorlice

Całkowity brak wiedzy. Nie przyjęłą i nie wydała skierowania do urologa dla mojej matki(w podeszłym wieku) po przedłożeniu wyników świadczących o ciężkim stanie (krwiomocz, erytrocyty 250/ul przy normie max.5/ul białkomocz 1440 mg/dl przy normie max.25 mg/dl, itd.) ponieważ... moja "mama się nie wykrwawi" a poza tym jest spoza rejonu (150 km) a przyjezdni to tylko jak maja grypę albo anginę,ponadto pieniądze za nią z nfz otrzymałaby dopiero w listopadzie.(!) Czy ...

lekarz Tadeusz Smolonski

Gorlice

Doktor leczyl moje dzieciaki oraz mnie i moich najblizszych.Obecnie jestem w USA jednak moge zasiegnac jego opin i
Opinia dodana przez: leszekh

lekarz Grażyna Mroczek-Kiszka

Przychodnia Lekarska "ECHO MED" w Gorlicach
Biecka 11
38-300 Gorlice

Lekarz kompetentny i doświadczony, jednak zbyt dokładny. Pacjenta potrafi umęczyć trzymaniem 1,5 godziny w gabinecie, badaniami i swoją ostrożnością. Lubiana przez starszych ludzi, którzy chcą być bardzo dokładnie zbadani lub pogadać i wyżalić się. Jeśli nie masz czasu i zależy Ci na szybkiej, konkretnej wizycie to nie polecam.

lekarz Franciszek Pietrusza

Internista, Lekarz rodzinny