Filtruj terminy

Lekarz Rodzinny Jawor

GZZOP

Jawor

PRZEMIŁA PANI DOKTOR.ODDANA PACJENTOWI,BARDZO DUŻO ROZMAWIA Z PACJENTEM O CHOROBIE I METODACH LECZENIA.JA AKURAT LECZĘ U NIEJ DZIECI I JESTEM BARDZO ZADOWOLONA.PORAD UDZIELI CI PRZEZ TEL.JEŚLI JEST TAKA POTRZEBA O KAŻDEJ GODZINIE BEZ KONIECZNOŚCI PŁACENIA ZA WIZYTĘ.PIENIĄDZE DLA NIEJ TO NIE WSZYSTKO NAJWAZNIEJSZE POMÓC CHOREMU.POLECAM
'

'

Praktyka Lekarza Rodzinnego Krzysztof Maruszczak
Św. Marcina 2/1
59-400 Jawor

bardzo dobry lekarz, wystawia trafne diagnozy i nie robi problemów ze skierowaniem do specjalisty jeśli jest taka konieczność

lekarz Marek Załuski

Wizyty domowe, Lekarz rodzinny

Jawor

Bardzo dobry lekarz chorób wewnętrznych.Leczę się u niego od początku jego praktyki.Ma bardzo dobre zadatki na specjalistę kardiologa.Trafne diagnozy i trafione leczenie.Moja opinia jest wiarygodna bo choruję na serce.
Obecnie jestem po transplantacji serca.

Obecnie jestem po transplantacji serca.

Opinia dodana przez: Andrzej

lekarz Liliana Nowak

Lekarz rodzinny, Internista

59-400 Jawor

Jedna z najlepszych lekarek jakie znam!!!!
Rewelacyjna, konkretna, sympatyczna i miła. W powszechnej nieudolności systemu ochrony zdrowia odnalazła sposób na rzetelne podejście do pacjenta. Brawo !!!

Jedna z najlepszych lekarek jakie znam!!!!

Opinia dodana przez: eS

Wyspiańskiego 7