Lekarz Rodzinny Kołobrzeg

Szpital Uzdrowiskowy "WILLA FORTUNA" s.p.z.o.z.
ulica Rafińskiego 3
78-100 Kołobrzeg

Pani Doktor jest naprawdę FACHOWCEM w swojej dziedzinie. Jeśli jakiś diabetyk ma problem, Pani Doktor na pewno jest skutecznym ratunkiem.

Opinia dodana przez: Vic

Kołobrzeg

Bardzo dobry lekarz,dobrze dobiera leki, cierpliwa, rzetelna. Wszyscy lekarze powinni mieć takie podejście do pacjenta.Duże uznanie. Irena

Opinia dodana przez: Irena

lekarz Ewa Hryniewicz

Pediatra, Lekarz rodzinny

NZOZ HIPOKRATES
Zapleczna 9A/13
78-100 Kołobrzeg

Jest nie tylko dobrym pediatra ale tez lekarzem dla osob starszych.Mila kompetentna.Nigdy sie nie zawiodlem polecam wszystkim.

Opinia dodana przez: Jacek

lekarz Monika Bronny

Pediatra, Lekarz rodzinny

Kołobrzeg

Nie polecam! Niekompetentna, notorycznie spóźniona. Zle diagnozy, dziecko po wizycie u pani doktor, wylądowało na izbie przyjęć. Skończyło się na antybiotyku, groziło zapaleniem płuc. Wg pani doktor dziecko było zdrowe. Odbyliśmy kilka wizyt z żadnej nie byliśmy zadowoleni, nic nie pomogła, straciliśmy tylko czas a najbardziej szkoda w tym wszystkim dziecka. Omijać z daleka.

Opinia dodana przez: Franek

Paderewskiego Jana 10
78-100 Kołobrzeg

Lekarz w sanatorium mewa.Podejście do pacjenta zostawia wiele do życzenia. Będąc w tym sanatorium starać się o innego lekarza prowadzącego. Panią doktor nie polecam.

lekarz Krzysztof Długoński

Lekarz rodzinny, Kardiolog