Filtruj terminy

mgr Aleksandra Bołdys

Poradnia Medycyny Rodzinnej
Fredry 17
43-143 Lędziny

Podczas wizyty spotkałem się z miłym, ludzkim nastawieniem do pacjenta, mojemu problemowi poświęcono dużo uwagi, a ja sam pomimo początkowych oporów otworzyłem się na pomoc Pani doktor. Młodość i chęć do działania - czyli to co jest rzadkością. Lekarz godny polecenia.

lekarz Janusz Kaliński

Internista, Lekarz rodzinny

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej - CENTRUM MEDYCZNE AMICUS
ulica Łanowa 5
41-140 Lędziny

Lekarz,który zawsze mnie wyleczył co najważniejsze niewielkim kosztem.Polecam go wszystkim z całego serca.
Opinia dodana przez: Mirosława

dr Krystyna Nowrocka

Lekarz rodzinny

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej "MEDIX" Sp. z o. o.
ulica Lędzińska 1
43-143 Lędziny

Leczę się u Pani Nowrockiej już od kilku lat. Co do przepisywania skierowań na badania, czy diagnozowania i tłumaczenia choroby nie mam zarzutów, chociaż na początku traktowała mnie chyba jak symulantkę, bo młoda, to pewnie mi się wydaje, ale kiedy zobaczyła że naprawdę mam problem, jest w porządku. Czasami jak mówię, że przeczytałam w Internecie to i tamto, wzburza się, ale czasami się te informacje przydają, wtedy dyskutujemy. I dużo ...

lekarz Mieczysława Maślisz-Pęksa

Lekarz medycyny pracy, Chirurg ogólny

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej "MEDIX" Sp. z o. o.
ulica Lędzińska 1
43-143 Lędziny

Mój tata po wizycie u dwóch lekarzy pierwszego kontaktu został skierowany na konsultację do chirurga. Od kilku dni cierpiał na bóle w pachwinie, które uniemożliwiały mu funkcjonowanie. Ostry ból powodował, że nie przespał kilku nocy. Pierwsze pytanie Pani doktor Mieczysławy Maślisz-Pęksa brzmiało: po co Pan do mnie przyszedł. Po czym lekarka nie zbadała go w ogóle i skierowała na USG. Wizyta trwała 2 minuty. Zdecydowanie nie polecam.
Opinia dodana przez: Małgorzata

lekarz Grażyna Homańczyk-Dubiel

PRIM s. c.
ul. Zakole 18
43-140 Lędziny

Lekarz wprost genialny. Bada bez użycia stetoskopu osobę, którą dusi jak fiks . Diagnozy nie było. Ale antybiotyk przepisany;) medycyna 21 wieków. Badanie telapatyczne.
Opinia dodana przez: Katarzyna

lekarz Antoni Dzido