Filtruj terminy

Pediatra, Lekarz rodzinny

Euromed-poz
Mysłowice ul B. Świerczyny 1
41-400 Mysłowice

Zgadzam się z poprzednimi opiniami w 100%. Najlepszy lekarz pediatra jakiego znam. Kompetentna bardzo miła. Przepisuje leki w sam raz nie za mocne nie za słabe. Kiedy można unika antybiotyku. Bardzo polecam Panią doktor.

Opinia dodana przez: Wioletta

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej EUROMED-POZ
ulica Świerczyny 1
41-400 Mysłowice

LEKARZ z powołania. Konkretny, bardzo uprzejmy, trafne leczenie, dobrze pamięta swojego pacjenta i jego schorzenie, a przychodząc na wizytę do tego doktora stres znika, a człowiek ma wrażenie, że jest u dobrego znajomego. Polecam

Opinia dodana przez: Daniel

Szpital Miejski nr 2
Mysłowice, ul. Bytomska 39
41-400 Mysłowice

Pana doktora wcześniej zupełnie nie znałam. Koleżanka podpowiedziala mi, ze kiedyś u niego była i .bardzo jej pomógł. Mam poważne schorzenia dotyczące płuc i serca. Wszędzie się zgłaszalam oględnie piszac, każdy z lekarzy - olewał mnie mówiąc głupoty. Postanowilam zadzwonić do dr Dorosa. Sama rozmowa polegała na tym, ze doktor mnie przeprosił, ze w obecnej chwili nie może rozmawiać, bo jedzie karetka z trudnym pacjentem, ale powiedział mi, ze jak będzie trochę wolny to zadzoni na numer który mu się wyświetli, czyli mój. Umówiliśmy się na wstępna rozmowę w kawiarni, a doktor był po dyżurze. Przyjechał prosto z pracy, jeszcze w pogotowianych ciuchach, zaprosił na herbatę i przy stoliku kawiarnanym, wysłuchał mnie i zaprosił na popołudniowych spotkanie. W jego gabinecie bardzo uważnie wysłuchał mnie, przebadal, stwierdził, ze prawdopodobnie mam przewlela, nieliczna niewydolność krazeniowo oddechowa a po EKG miałam kiedyś zawał serca. Natychmiast zadzwonił do swojego kolegi z kardiologii i załatwił mi w tym momencie przyjęcie do szpitala. Prosił o przewóz karetkę ale odmówiono mu a więc, po prostu swoim samochodem, na własna odpowiedzialność zawiózł mnie, mówiąc, mam w dupie głupie procedury! Doktorze! Ze mną było złe a teraz jestem normalna, wiem, musze się dalej leczy ale tylko u pana. Wszystkim państwu polecam doktora Tadeusza - lekarz naprawdę z powołania, miły, dowcipny, oddany pacjentowi, znający swój fach a przede wszystkim człowiek, na którym zawsze można polegać! To doktor nie z tej epoki! Dziękuje doktorze Tadku! Kazimiera Peczk.

41-400 Mysłowice

Najlepszy lekarz u którego się leczyłam. Kompetentny i godny zaufania. Nie bagatelizuje problemów pacjenta. Polecam wszystkim

Opinia dodana przez: Ania

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Przychodnia Lekarska "Czwórka" Sp. z o.o.
Wyspiańskiego 19
41-400 Mysłowice

To najgorszy lekarz jakiego w życiu miałem. Mnie i wszystkim znajomym na wszystko przepisuje beztrosko doxycyklinę - antybiotyk (a wiadomo jak one niszczą organizmy). Dodatkowo notorycznie spóźnia się na swoje godziny przyjęć, np. o godzinę. Brat miał zapalenie płuc to ten superspecjalista powiedział mu, że symuluje. Po kilku dniach brat poszedł do innego lekarza i dowiedział się, że zbliżał się szybko do śmierci. Radzę omijać tego Pana bardzo szerokim łukiem.

Opinia dodana przez: Anatol

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Przychodnia Lekarska "Czwórka" Sp. z o.o.
Wyspiańskiego 19
41-400 Mysłowice

PANI DOKTOR ŁOZOWSKA-SKALSKA JEST OSOBĄ KULTURALNĄ B. KOMPETENTNĄ , DOKŁADNĄ ,ZA KAŻDYM RAZEM BARDZO DOKŁADNIE BADA , POŚWIĘCA CHOREMU TYLE CZASU ILE WYMAGA,ŚWIETNY DIAGNOSTA,NIE OSZCZĘDZA NA BADANIACH,SKIEROWANIACH JAK WIDZI TAKĄ POTRZEBĘ, SAMA ROBI USG.JEST TO LEKARZ Z POWOŁANIA.
A NEGATYWNE OPINIE SĄ OD TYCH OSÓB KTÓRE CHCĄ BYĆ MĄDRZEJSZE OD LEKARZY.ALE TO ICH STRATA. POLECAM

Opinia dodana przez: Iwona

Magdalena Salamon-Perzyńska

Lekarz rodzinny, Ginekolog położnik

41-408 Wesoła, Mysłowice

Pani doktor to specjalista jakich mało, do tego bardzo życzliwa kobieta. Zero skrępowania podczas wizyty.

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej "SALUS-NOVA" Sp. z o. o.
ulica 11-go Listopada 1
41-408 Mysłowice