Filtruj terminy

lekarz Tadeusz Doros

Szpital Miejski nr 2
Mysłowice, ul. Bytomska 39
41-400 Mysłowice

Pana doktora wcześniej zupełnie nie znałam. Koleżanka podpowiedziala mi, ze kiedyś u niego była i .bardzo jej pomógł. Mam poważne schorzenia dotyczące płuc i serca. Wszędzie się zgłaszalam oględnie piszac, każdy z lekarzy - olewał mnie mówiąc głupoty. Postanowilam zadzwonić do dr Dorosa. Sama rozmowa polegała na tym, ze doktor mnie przeprosił, ze w obecnej chwili nie może rozmawiać, bo jedzie karetka z trudnym pacjentem, ale powiedział mi, ze jak ...

Katarzyna Łozowska-Skalska

Lekarz rodzinny

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Przychodnia Lekarska "Czwórka" Sp. z o.o.
Wyspiańskiego 19
41-400 Mysłowice

Pani doktor jest bardzo miłą i wyrozumiałą osobą ,do swoich obowiązków lekarskich podchodzi z wielką pasją .Jestem bardzo zadowolona że miałam okazję porozmawiać z Panią doktor na temat mojej choroby.Pani Doktor jest godna polecenia jako bardzo dobry Lekarz
Opinia dodana przez: Teresa

Ilona Pawełczak

Lekarz rodzinny, Pediatra

Euromed-poz
Mysłowice ul B. Świerczyny 1
41-400 Mysłowice

Zgadzam się z poprzednimi opiniami w 100%. Najlepszy lekarz pediatra jakiego znam. Kompetentna bardzo miła. Przepisuje leki w sam raz nie za mocne nie za słabe. Kiedy można unika antybiotyku. Bardzo polecam Panią doktor.
Opinia dodana przez: Wioletta

Magdalena Salamon-Perzyńska

Ginekolog położnik, Lekarz rodzinny

41-408 Wesoła, Mysłowice

Pani doktor to specjalista jakich mało, do tego bardzo życzliwa kobieta. Zero skrępowania podczas wizyty.

Andrzej Zarzecki

41-400 Mysłowice

Najlepszy lekarz u którego się leczyłam. Kompetentny i godny zaufania. Nie bagatelizuje problemów pacjenta. Polecam wszystkim
Opinia dodana przez: Ania

lekarz Leszek Krzywdziński

Lekarz rodzinny

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Przychodnia Lekarska "Czwórka" Sp. z o.o.
Wyspiańskiego 19
41-400 Mysłowice

To najgorszy lekarz jakiego w życiu miałem. Mnie i wszystkim znajomym na wszystko przepisuje beztrosko doxycyklinę - antybiotyk (a wiadomo jak one niszczą organizmy). Dodatkowo notorycznie spóźnia się na swoje godziny przyjęć, np. o godzinę. Brat miał zapalenie płuc to ten superspecjalista powiedział mu, że symuluje. Po kilku dniach brat poszedł do innego lekarza i dowiedział się, że zbliżał się szybko do śmierci. Radzę omijać tego Pana bardzo szerokim łukiem.
Opinia dodana przez: Anatol

lekarz Jarosław Lenart

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej EUROMED-POZ
ulica Świerczyny 1
41-400 Mysłowice

LEKARZ z powołania. Konkretny, bardzo uprzejmy, trafne leczenie, dobrze pamięta swojego pacjenta i jego schorzenie, a przychodząc na wizytę do tego doktora stres znika, a człowiek ma wrażenie, że jest u dobrego znajomego. Polecam
Opinia dodana przez: Daniel

lekarz Natasza Pałamarz

Boliny 16 c/67
41-400 Mysłowice

Najlepsza Pani doktor jaką poznałam. Fachowo i cierpliwie podchodzi do pacjenta, Niezmiernie miła i oddana chorym. Nie mam słów uznania i wdzięczności dla tak wspaniałej lekarki.

lekarz Bogdan Jany

ul. Elizy Orzeszkowej 29