Filtruj terminy

Lekarz Rodzinny Nowy Targ

dr Izabela C-Pajerska

ul. Szaflarska 73
34-400 Nowy Targ

"Gdzie ty się chłopie ukrywałeś tak długo z taką alergią".- Cytuję słowa specjalisty z Instytutu Jana i Ireny Rudników w Rabce, wypowiedziane do mojego 16-letniego syna.
Jestem wdzięczny dr Pajerskiej za to że mój syn przestał być
"faszerowany" antybiotykami kilka razy w roku.
Jako jedynego lekarza zastanowiła przyczyna tak częstych wizyt mojego dziecka w przychodni.
Dzięki fachowości dr Izabeli C-Pajerskiej mój syn trafił w ręce specjalistów dowiadując się ...
Opinia dodana przez: alek746

Jadwiga Gad

Lekarz rodzinny, Pediatra

NZOZ
Kopernika 7
Nowy Targ

doskonały lekarz rodzinny; kontroluje całokształt leczenia przez innych specjalistów. W jej pieczy jest panowanie nad lekami przepisywanymi przez innych specjalistów , czy te leki nie kolidują ze sobą.

lekarz Izabela Pajerska

34-400 Nowy Targ

Najlepszy lekarz na świecie pod każdym względem! Bardzo dobry specjalista i człowiek, lekarz z powołania. Życzę każdej osobie leczyć się u takiego lekarza rodzinnego jak pani dr!
Opinia dodana przez: pacjentt

lekarz Brak Grzywacz

MEDICUSVITA
PODTZTRZANSKA
34-400 Nowy Targ

polecam dobry lekarz,dokladny, wypyta,przebada, pomysli. widać ze umie co robi

lekarz Dorota Korocińska

Internista, Lekarz rodzinny

Podhalański Szpital Specjalistyczny im. Jana Pawła II w Nowym Targu
Szpitalna 14
34-400 Nowy Targ

Pani doktor jest bardzo uprzejma, ponieważ powiedziała dzień dobry i do widzenia. Na tym się uprzejmość kończy. Arogancja, ignorancja, brak kompetencji. Pracuje w szpitalu uniwersyteckim w przychodni i do niej przychodzą pacjenci jak wszyscy inni lekarze odmówią przyjęcia... jako ostatnią deskę ratunku a okazuje się gwoździem do trumny. Na pytanie o złe wyniki badań zrobionych prywatnie nie odpowiedziała kompetentnie. Na szczęście są jeszcze inni lekarze którzy sprawy nie zignorowali...
Opinia dodana przez: Adam

lekarz Małgorzata Hrehorowicz

Internista, Kardiolog

ulica Krzywa 14
34-400 Nowy Targ

Pani Doktor jest rewelacyjną specjalistką! po kilku latach męczarni i prób leczenia przez innych kardiologów trafiłam do Pani Hrehorowicz. Od roku biorę tylko jedną tabletkę dziennie (a nie 3 jak przedtem bez efektów) i moje życie zmieniło się na dużo bardziej komfortowe. Polecam wszystkim ze szczerego serca
Opinia dodana przez: Agnieszka

Alicja Piszcz

Nowy Targ

Bardzo niemiło wspominam wizytę u p. Piszcz. Źle postawiona diagnoza skutkowała otarciem się o szpital i miesięczną chorobą. Z powodu nieobecności mojego rodzinnego lekarza musiałam udać się do p. Piszcz i mam nadzieję, że był to ostatni raz..

lekarz Teresa Krośniak-Czapińska

Internista, Lekarz rodzinny