Filtruj terminy

Lekarz Rodzinny Opole

lekarz Anna Buczek

Armii Krajowej 16a lok. 2
45-071 Chwałkowice, Opole

Leczenie-haha u tej pani to jest jakiś absurd. To wejście do innego świata - do "Misia" Barei. A ta pani to bufetowa. Wszystkie powyższe opinie pacjentów się zgadzają. Bufetowa nie słucha, kompletnie nie jest zainteresowana pacjentem. Ciężko ocenić kompetencje, bo ...no jak? Żeby było więcej gwiazdek, należałoby się tej pani przywalenie patelnią przez łeb. Wtedy zobaczyłaby jakieś gwiazdki A tak jest po jednej, bo mniej nie można.
Opinia dodana przez: Karolina

lekarz Małgorzata Domańska

Reymonta 3
99-150 Chwałkowice, Opole

Pano doktor Domańska jest w 100% godna polecenia. Ja ze swoim synek jeżdżę do niej już kilka lat. Obecnie mój syn alergik wogóle nie choruje choć w szkole styka się z chorymi dziećmi. Nawet gdy chorował to antybiotyki były podawane w ostateczności. Oczywiście koszt leczenia u pani doktor jest dość wysoki ale na dziecku nie warto oszczędzać.

mgr Ewa Król

Internista, Lekarz rodzinny

Przychodnia NZOZ "ZWM-Malinka" w Opolu
Szarych Szeregów 72
45-285 Opole

Leczę się u pani dr Ewy Krol już parę lat i jestem bardzo zadowolona.To wspaniała,kompetentna oddana pacjentowi osoba.W 100% zgadzam się ze wszystkimi
powyższymi komentarzami.

Bożena Kubik

skautów Opolskich
45-286 Chwałkowice, Opole

Na temat Pani Doktor nie trzeba się szczególnie rozpisywać - wielometrowe kolejki pacjentów mówią wszystko. Jakkolwiek dostać się do Pani Doktor jest bardzo trudno, to bez wątpienia warto spróbować. Jest to profesjonalistka w każdym calu, a jej wiedza jest naprawdę ogromna. Do tego jest niezwykle ciepłą, pełną zrozumienia i piękną kobietą :)

lekarz Kazimierz Karpowicz

Pomoc Doraźna
Walerego Wróblewskiego 46
45-759 Opole

Najlepszy lekarz pod słońcem. Polecam bardzo. Kiedyś leczył mnie jak byłam mała, a teraz moje dzieci. I nie przepisuje antybiotyków jeśli nie ma takiej konieczności.
Opinia dodana przez: Anna

lekarz Krzysztof Lotko

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej "MEDICUS" s.c. w Opolu
Krakowska 32a
45-075 Opole

To wyjątkowo kompetentny i zaangażowany lekarz, a także bardzo miły człowiek. Potrafi wysłuchać pacjenta, zrozumieć jego problemy oraz autentycznie stara się pacjentowi doradzić i pomóc, kierując na niezbędne badania lub do lekarza specjalisty. zawsze ma czas i chęć do niesienia pomocy. Wyróżnia się pośród lekarzy, z którymi miałem do czynienia.

lek. dent. Hubert Raducki

Chwałkowice, Opole

Bardzo dobry, wnikliwy lekarz. Nie ignoruje pacjentów, nie bagatelizuje problemów, ale sprawdza dokładnie wszystkie możliwości. Doradza w wyborze tanich leków. Polecam bardzo

lekarz Marcjanna Lotko

Pomoc Doraźna
Walerego Wróblewskiego 46
45-759 Opole

Wspaniały lekarz! Rzadko spotyka się lekarza który łączy kompetencje i wiedzę ze zwykłą ludzką życzliwością. Poświęca dużo czasu pacjentowi uważnie słuchając co ma do powiedzenia. Bardzo się stara pomagać każdemu, natychmiast podejmuje decyzje i chce jak najlepiej dla chorego. Polecam z całego serca!
Opinia dodana przez: Hanna

lekarz Grzegorz Zasański

Internista, Lekarz rodzinny

ulica Stokrotek 24/2
45-219 Opole

Bardzo skrupulatny lekarz, poświęcający dużo czasu pacjentom, potrafi prostym językiem objaśnić pacjentowi dany problem oraz udzielić trafnych wskazówek. Polecam Pana Doktora.

lekarz Agnieszka Rzeszotarska - Sordoń

Krakowska 44 lok. 104