Filtruj terminy

Lekarz Rodzinny Opole

lekarz Anna Buczek

Armii Krajowej 16a lok. 2
45-071 Chwałkowice, Opole

Niestety lekarz z tej Pani bardzo kiepski i jako człowiek też zupełnie bez empatii. Diagnosta najgorszy z jakim miałam do czynienia. Wydaje mi się, że tylko ze względu na współudział w spółce Polimed jest również na etacie lekarskim. Generalnie przychodnia ta schodzi na psy. Najczęściej lekarze tam są nieprzychylni do kierowania na badania a już szczególnie gdy chcesz je zrobić w ramach profilaktyki. No cóż taka ich polityka, zawsze wychodzi ...
Opinia dodana przez: Agata

lekarz Małgorzata Domańska

Reymonta 3
99-150 Chwałkowice, Opole

Pano doktor Domańska jest w 100% godna polecenia. Ja ze swoim synek jeżdżę do niej już kilka lat. Obecnie mój syn alergik wogóle nie choruje choć w szkole styka się z chorymi dziećmi. Nawet gdy chorował to antybiotyki były podawane w ostateczności. Oczywiście koszt leczenia u pani doktor jest dość wysoki ale na dziecku nie warto oszczędzać.

mgr Ewa Król

Przychodnia NZOZ "ZWM-Malinka" w Opolu
Szarych Szeregów 72
45-285 Opole

Leczę się u pani dr Ewy Krol już parę lat i jestem bardzo zadowolona.To wspaniała,kompetentna oddana pacjentowi osoba.W 100% zgadzam się ze wszystkimi
powyższymi komentarzami.

Bożena Kubik

skautów Opolskich
45-286 Chwałkowice, Opole

Na temat Pani Doktor nie trzeba się szczególnie rozpisywać - wielometrowe kolejki pacjentów mówią wszystko. Jakkolwiek dostać się do Pani Doktor jest bardzo trudno, to bez wątpienia warto spróbować. Jest to profesjonalistka w każdym calu, a jej wiedza jest naprawdę ogromna. Do tego jest niezwykle ciepłą, pełną zrozumienia i piękną kobietą :)

lekarz Kazimierz Karpowicz

Pomoc Doraźna
Walerego Wróblewskiego 46
45-759 Opole

Najlepszy lekarz pod słońcem. Polecam bardzo. Kiedyś leczył mnie jak byłam mała, a teraz moje dzieci. I nie przepisuje antybiotyków jeśli nie ma takiej konieczności.
Opinia dodana przez: Anna

lekarz Krzysztof Lotko

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej "MEDICUS" s.c. w Opolu
Krakowska 32a
45-075 Opole

To wyjątkowo kompetentny i zaangażowany lekarz, a także bardzo miły człowiek. Potrafi wysłuchać pacjenta, zrozumieć jego problemy oraz autentycznie stara się pacjentowi doradzić i pomóc, kierując na niezbędne badania lub do lekarza specjalisty. zawsze ma czas i chęć do niesienia pomocy. Wyróżnia się pośród lekarzy, z którymi miałem do czynienia.

lek. dent. Hubert Raducki

Chwałkowice, Opole

Bardzo dobry, wnikliwy lekarz. Nie ignoruje pacjentów, nie bagatelizuje problemów, ale sprawdza dokładnie wszystkie możliwości. Doradza w wyborze tanich leków. Polecam bardzo

lekarz Marcjanna Lotko

Pomoc Doraźna
Walerego Wróblewskiego 46
45-759 Opole

Wspaniały lekarz! Rzadko spotyka się lekarza który łączy kompetencje i wiedzę ze zwykłą ludzką życzliwością. Poświęca dużo czasu pacjentowi uważnie słuchając co ma do powiedzenia. Bardzo się stara pomagać każdemu, natychmiast podejmuje decyzje i chce jak najlepiej dla chorego. Polecam z całego serca!
Opinia dodana przez: Hanna

lekarz Grzegorz Zasański

ulica Stokrotek 24/2
45-219 Opole

Bardzo skrupulatny lekarz, poświęcający dużo czasu pacjentom, potrafi prostym językiem objaśnić pacjentowi dany problem oraz udzielić trafnych wskazówek. Polecam Pana Doktora.

lekarz Elżbieta Baran

ulica Książąt Opolskich 48-50
45-005 Opole

Nie polecam tej Pani jako lekarki rodzinnej. Jest skupiona wyłącznie na procedurach, kompletnie ignoruje pacjenta. Podczas teleporady wyłącznie skierowała mnie na test na covid-19 i w ogóle nie udzieliła pomocy. Powiedziała, że trzeba poczekać na wynik testu, do tego czasu miałam chyba liczyć na cudowne ozdrowienie. Z tego co wiem inni lekarze są w stanie powiedzieć, co przyjmować, żeby lepiej się czuć niezależnie od tego, kiedy i jaki będzie wynik.
Opinia dodana przez: Paulina

Lekarze rodzinni w Opolu