Filtruj terminy

Lekarz Rodzinny Piła

lekarz Wiesława Wasilczyk

64-920 Piła

Nie polecam tej Pani. Robi problemy, nie chce kierować na specjalistyczne badania, w chorobie potrafi wypisać receptę na leki ogólnodostępne bez recepty. Do tego ta Pani jet niemiła.
Opinia dodana przez: Przemek

lekarz Adam Gronowski

NZOZ LOTNICZA
Lotnicza
Piła

Znam lekarza od prawie 17 lat. Od momentu wprowadzenia medycyny rodzinnej zajmuje się całą naszą 4 osobową rodziną. W razie chorób jedengo z członków rodziny myśli o innych (w przypadku bardzo zaraźliwych chorób). Bez problemu kieruje na badania diagnostyczne i do specjalistów. POLECAM!!!!!!!!!!!!!!

lekarz Bogumiła Krüger-Politowska

Bydgoska 81
64-920 Piła

Potwierdzam pozostałe niepozytywne opinie. Od dłuższego czasu czułam się zakłopotana kiedy musiałam prosić o każde skierowanie na badanie czy do specjalisty. Nawet w ciąży nie dostałam skierowanie na badanie krwi mimo złego samopoczucia. Najlepiej żebym brała tylko recepty albo w ogóle nie zawracała głowy. Właściwie to każda wizyta była problemem. Nie można umówić się dzień wcześniej. Można dzwonić tylko przed 8 rano bo potem nie ma szans się dostać. Mimo, ...

lekarz Małgorzata Ozgowicz

64-920 Piła

Od ponad 20 lat jestem pacjentką Pani Doktor. Polecam ją każdemu. Pani jest miła i konkretna. Bez problemu kieruję na dodatkowe badania.
Opinia dodana przez: Klaudia

lekarz Dariusz Nowakowski

64-920 Piła

Byłam pacjentką tego lekarza około 10 lat i wszystko było dobrze dopóki nie zaczęłam chorować. Niestety, lekarz lekceważył mój problem, nie znalazłam u niego pomocy. Myślę że nie potrafi poprowadzić pacjenta - jako pacjent sam musisz sugerować rozwiązania... w dodatku lekarz jest arogancki a jego żarty nie są na miejscu.
Lekarze są dla nas - zmieniłam przychodnię i jestem zadowolona.
Opinia dodana przez: Samosiejka

lekarz Krzysztof Bobkiewicz

Neurolog, Lekarz rodzinny

Piła

Witam,

Nie przypuszczałem, że będę musiał wystawić opinię, ale robię to w celu przestrogi dla potencjalnych pacjentów.
Po zapisaniu się do tego lekarza w pewnym momencie padło podejrzenie choroby, która nieleczona kończy się śmiercią w ciągu kilku lat od wystąpienia objawów. Pan doktor nie zlecił żadnych badań w kierunku choroby, nawet nic nie zasugerował, co zrobić. Dalsze badania wykonane na własną rękę potwierdzały chorobę, jednak Pan doktor stwierdził, ...
Opinia dodana przez: Robert

lekarz Wiesław Banaś

ulica Łączna 49
64-920 Piła

Jest empatyczny i nie zarozumiały, nie leczy ciągle tak samo, widać oznaki refleksji nad sposobem leczenia za każdym razem.

lekarz Laura Kostencka

64-920 Piła

Wychodzę od lekarki zadowolona mam zawsze rozpisane czytelnie jak brać leki. Jestem alergiczką więc nie wszystkie leki mogę stosować. Wytłumaczy jakie mają uboczne działania,podchodzi do pacjenta z dużą empatią . Mogę ją .w ciemno polecić jako dobrą lekarkę

lekarz Ewa Mucke

ulica Łączna 49
64-920 Piła

Kompetentna poświęcajaca odpowiednią ilość czasu dla córki i synka. Potrafi laikowi wytłumaczyć przyczyny choroby i sposób walki z chorobą. :-)
Opinia dodana przez: Jarosław

lekarz Maria Murawska-Bregar

Żeromskiego 3 D/45
64-920 Piła

WITAM.NIE SPOTKAŁAM SIĘ W SWOIM ŻYCIU LEPSZEJ SPECJALISTKI Z TAKIM PODEJSCIEM DO PACJENTA,NIGDY NIE BYŁA OBOJETNA PRZEPROWADZA BARDZO SZCEGÓŁOWY WYWIAD,JEST BARDZO MIŁA I UPRZEJMA.JEST WSPANIAŁYM LEKARZEM I CZŁWIKIEM . SMIAŁO POWIEM TO LKARZ WIELOPOKLOLENIOWY .POD OPIEKA PANI DOKTOR JESTEM JA Z RODZINĄ MOJA MAMA MOJ BRAT Z RODZINĄ .WZYSCY JESTESMY BARZO ZADOWOLENI Z OPIEKI MEDYCZNEJ POD KTÓRĄ JSTESMY..
M.K.
Opinia dodana przez: Monika