Lekarze Lekarz rodzinny Piła

Danuta Nikiel-Czekała

Piła

Tylko takich lekarzy na swojej drodze życia - Każdemu życzę. Uczynna, kompetentna, wrażliwa, serdeczna osoba. Wykraczająca poza swoje obowiązki - co niestety to już ginący odruch ludzki. Nigdy się na niej nie zawiodłem - solidność w każdym calu = PROFESJA!!!
Opinia dodana przez: lech

lekarz Beata Kasprzak

Lekarz med. paliatywnej, Neurolog

Ars Medical Sp. z o.o.
al. Wojska Polskiego 43
64-920 Piła

Bardzo jesteśmy wdzięczni za wspaniałą opiekę i pełni podziwu dla doskonałej organizacji i profesjonalizmu personelu Oddziału Paliatywnego Ars Medical w Pile.
Opinia dodana przez: Irena i Grzegorz

lekarz Beata Nowak-Krupińska

Lekarz medycyny ratunkowej, Anestezjolog

Szpital Specjalistyczny w Pile im. Stanisława Staszica
ul. Ludwika Rydygiera 1
64-920 Piła

Pani dr Beata Nowak-Krupinska to swietna specjalistka. Uratowala zycie mojego narzeczonego. Poswiecala duzo uwagi i czasu zarowno jemu jak i rodzinie tlumaczac przebieg choroby, leczenie, rowniez wspierajac w trudnych chwilach. Odwiedzala go tez na innym oddziale kiedy opuscil OIOM. Bardzo kompetentna, uprzejma i po prostu ludzka. Bedziemy jej wdzieczni do konca zycia za okazana pomoc, niesamowite podejscie do drugiego czlowieka i wsparcie.
Opinia dodana przez: Karina i Darek

lekarz Maria Oszczyk

Piła

Kompleksowa wiedza i profesjonalizm, zarówno na etapie diagnozy jak i leczenia. Pełna informacja i cierpliwość dla pacjenta. Godna polecenia
Opinia dodana przez: Pacjentka

lekarz Danuta Miazgowska

Piła

Lekarz idealny. Jest moim lekarzem rodzinnym od urodzenia i naprawdę nie mam żadnych zastrzeżeń. Jest to lekarz, którego polecam.
Opinia dodana przez: Jakub

lekarz Dariusz Ścierwicki

Lekarz medycyny ratunkowej

Szpital Specjalistyczny w Pile
ulica Rydygiera 1
64-920 Piła

Pan Doktor Dariusz Ścierwicki to Bardzo Dobry Fachowiec Specjalista w swojej dziedzinie .Miałam osobiście mieć przyjemność poznać Zacnego Pana Doktora,gdy Pan Doktor pracował w Poradni w Zgierzu.Pan Doktor Dariusz po godzinach swojej pracy zawodowej Przyjechał do mojej mamy w celu ustalenia przyczyn jej złego samopoczucia..Pan Doktor jest Lekarzem Kompetentnym,Kompleksowo Tłumaczy na czym polega choroba,Jest Uprzejmy,Empatyczny,Pan Doktor Dariusz Umie słuchać człowieka potrzebującego pomocy,Pan Doktor Respektuje kartę praw pacjenta to Człowiek o ...
Opinia dodana przez: Dorota

lekarz Ewa Mucke

64-920 Piła

Kompetentna poświęcajaca odpowiednią ilość czasu dla córki i synka. Potrafi laikowi wytłumaczyć przyczyny choroby i sposób walki z chorobą. :-)
Opinia dodana przez: Jarosław

lekarz Maria Puka

Roosevelta 29 B
64-920 Piła

Rewelacyjny człowiek, lekarz rodzinny i pediatra. Zawsze znajdzie czas i pomoże. Tak trzymać Pani doktor
Opinia dodana przez: wiesław

lekarz Adam Gronowski

Piła

Najlepszy lekarz , nie wyobrażam sobie innego. Od ponad 40 lat należę do tej przychodni, a do doktora Gronowskiego od ponad 20. Zawsze dobrze i szczegółowo wyjaśni, skieruje na badania jak trzeba . Najlepszy lekarz rodzinny.

lekarz Bożena Mokrzycka

64-920 Piła

Bardzo konkretny lekarz. Kobieta konkretna i konsekwentna w leczeniu.godna polecenia
Opinia dodana przez: ANTOSIA11

lekarz Alicja Małysa

64-920 Piła

Wysoka wachowosc i troska o pacjenta. Zaangazowanie i kultura osobista. Przyklad lekarza z powolaniem.

lekarz Laura Kostencka

64-920 Piła

Wychodzę od lekarki zadowolona mam zawsze rozpisane czytelnie jak brać leki. Jestem alergiczką więc nie wszystkie leki mogę stosować. Wytłumaczy jakie mają uboczne działania,podchodzi do pacjenta z dużą empatią . Mogę ją .w ciemno polecić jako dobrą lekarkę

lekarz Wiesław Banaś

64-920 Piła

Jest empatyczny i nie zarozumiały, nie leczy ciągle tak samo, widać oznaki refleksji nad sposobem leczenia za każdym razem.

lekarz Małgorzata Ozgowicz

64-920 Piła

Bardzo się cieszę, że pani Ozgowicz praktycznie od początku gimnazjum mnie leczy. Zawsze uprzejma, zawsze przywita się ze mną po imieniu (mi nie wypada......) Normalny człowiek który faktycznie chciał być lekarzem bo chciał powiedzieć magac ludziom. A że ludzie to dziwny gatunek, to i pani doktor czasem ma gorsze dni (jak ktos nie ma niech wezmie kamie.......i ****dolnie się nim w łeb.
Opinia dodana przez: Luchino

lekarz Maria Murawska-Bregar

Żeromskiego 3 D/45
64-920 Piła

WITAM.NIE SPOTKAŁAM SIĘ W SWOIM ŻYCIU LEPSZEJ SPECJALISTKI Z TAKIM PODEJSCIEM DO PACJENTA,NIGDY NIE BYŁA OBOJETNA PRZEPROWADZA BARDZO SZCEGÓŁOWY WYWIAD,JEST BARDZO MIŁA I UPRZEJMA.JEST WSPANIAŁYM LEKARZEM I CZŁWIKIEM . SMIAŁO POWIEM TO LKARZ WIELOPOKLOLENIOWY .POD OPIEKA PANI DOKTOR JESTEM JA Z RODZINĄ MOJA MAMA MOJ BRAT Z RODZINĄ .WZYSCY JESTESMY BARZO ZADOWOLENI Z OPIEKI MEDYCZNEJ POD KTÓRĄ JSTESMY.. M.K.
Opinia dodana przez: Monika

lekarz Dariusz Nowakowski

64-920 Piła

Lekarz natarczywy, czułam się nieswojo. Bardzo nieswojo, myślę że powinien Pacjenta traktować z większym uszanowaniem dla poczucia prywatności.
Opinia dodana przez: Magda

lekarz Krzysztof Bobkiewicz

Piła

Witam, Nie przypuszczałem, że będę musiał wystawić opinię, ale robię to w celu przestrogi dla potencjalnych pacjentów. Po zapisaniu się do tego lekarza w pewnym momencie padło podejrzenie choroby, która nieleczona kończy się śmiercią w ciągu kilku lat od wystąpienia objawów. Pan doktor nie zlecił żadnych badań w kierunku choroby, nawet nic nie zasugerował, co zrobić. Dalsze badania wykonane na własną rękę potwierdzały chorobę, jednak Pan doktor stwierdził, że to ...
Opinia dodana przez: Robert

lekarz Wiesława Wasilczyk

64-920 Piła

Zdecydowanie najbardziej nieuprzejmy człowiek, na jakiego trafiłam. Wizyta przebiega w zależności od humoru pani doktor. Pacjentów, w szczególności młodych, traktuję z wyższością i brakiem szacunku. Jeśli ktoś leczy się psychicznie, w pierwszej kolejności wypytuje się o stan psychiczny i o zażywanie leków, jakby stawiała, że pacjent wymyśla choroby. Ma ogromny problem z wypisywaniem leków, które należy brać na stałe od lekarzy specjalistów, a jeśli chodzi o wypisanie skierowania, to nie ...
Opinia dodana przez: Nikola

lekarz Tomasz Gaworowski

64-920 Piła

Straszny, nie polecam nikomu, nie leczy tylko "odfajkowuje" pacjentów. Specjalizuje sie w przepisywaniu Cholineksu i ewentualnie jakis leków ale najdroższych. Dla tego Pana każdy jest zdrowy nawt jak się człowiek słania na nogach. Porażka.

lekarz Sylwia Karabasz-Radowiecka

Roosevelta 29 B
64-920 Piła

Kpi ze swoich pacjentów, wręcz wyśmiewa choroby o których słyszała tylko .Wizyty telefoniczne i brak czasu to norma . Kompletny mój brak zaufania. Wolę zapłacić za poradę u innego lekarza rodzinnego ,niż być wyśmiewany prosto w oczy . Naruszanie praw pacjenta z pielęgniarką. W czasie badania ,pielęgniarką wchodzi na rozmowę o innym palecie, norma i pełna zgoda lekarza . Diagnoza i zapisane leki , doprowadziły mnie na SOR . Próba ...