Filtruj terminy

Lekarz Rodzinny Piła

lekarz Wiesława Wasilczyk

64-920 Piła

Zdecydowanie najbardziej nieuprzejmy człowiek, na jakiego trafiłam. Wizyta przebiega w zależności od humoru pani doktor. Pacjentów, w szczególności młodych, traktuję z wyższością i brakiem szacunku. Jeśli ktoś leczy się psychicznie, w pierwszej kolejności wypytuje się o stan psychiczny i o zażywanie leków, jakby stawiała, że pacjent wymyśla choroby. Ma ogromny problem z wypisywaniem leków, które należy brać na stałe od lekarzy specjalistów, a jeśli chodzi o wypisanie skierowania, to nie ...
Opinia dodana przez: Nikola

lekarz Adam Gronowski

NZOZ LOTNICZA
Lotnicza
Piła

Znam lekarza od prawie 17 lat. Od momentu wprowadzenia medycyny rodzinnej zajmuje się całą naszą 4 osobową rodziną. W razie chorób jedengo z członków rodziny myśli o innych (w przypadku bardzo zaraźliwych chorób). Bez problemu kieruje na badania diagnostyczne i do specjalistów. POLECAM!!!!!!!!!!!!!!

lekarz Małgorzata Ozgowicz

64-920 Piła

Od ponad 20 lat jestem pacjentką Pani Doktor. Polecam ją każdemu. Pani jest miła i konkretna. Bez problemu kieruję na dodatkowe badania.
Opinia dodana przez: Klaudia

lekarz Dariusz Nowakowski

64-920 Piła

Lekarz natarczywy, czułam się nieswojo. Bardzo nieswojo, myślę że powinien Pacjenta traktować z większym uszanowaniem dla poczucia prywatności.
Opinia dodana przez: Magda

lekarz Krzysztof Bobkiewicz

Internista, Lekarz rodzinny

Witam,

Nie przypuszczałem, że będę musiał wystawić opinię, ale robię to w celu przestrogi dla potencjalnych pacjentów.
Po zapisaniu się do tego lekarza w pewnym momencie padło podejrzenie choroby, która nieleczona kończy się śmiercią w ciągu kilku lat od wystąpienia objawów. Pan doktor nie zlecił żadnych badań w kierunku choroby, nawet nic nie zasugerował, co zrobić. Dalsze badania wykonane na własną rękę potwierdzały chorobę, jednak Pan doktor stwierdził, ...
Opinia dodana przez: Robert

lekarz Wiesław Banaś

ulica Łączna 49
64-920 Piła

Jest empatyczny i nie zarozumiały, nie leczy ciągle tak samo, widać oznaki refleksji nad sposobem leczenia za każdym razem.

lekarz Laura Kostencka

64-920 Piła

Wychodzę od lekarki zadowolona mam zawsze rozpisane czytelnie jak brać leki. Jestem alergiczką więc nie wszystkie leki mogę stosować. Wytłumaczy jakie mają uboczne działania,podchodzi do pacjenta z dużą empatią . Mogę ją .w ciemno polecić jako dobrą lekarkę

lekarz Ewa Mucke

ulica Łączna 49
64-920 Piła

Kompetentna poświęcajaca odpowiednią ilość czasu dla córki i synka. Potrafi laikowi wytłumaczyć przyczyny choroby i sposób walki z chorobą. :-)
Opinia dodana przez: Jarosław

lekarz Maria Murawska-Bregar

Żeromskiego 3 D/45
64-920 Piła

WITAM.NIE SPOTKAŁAM SIĘ W SWOIM ŻYCIU LEPSZEJ SPECJALISTKI Z TAKIM PODEJSCIEM DO PACJENTA,NIGDY NIE BYŁA OBOJETNA PRZEPROWADZA BARDZO SZCEGÓŁOWY WYWIAD,JEST BARDZO MIŁA I UPRZEJMA.JEST WSPANIAŁYM LEKARZEM I CZŁWIKIEM . SMIAŁO POWIEM TO LKARZ WIELOPOKLOLENIOWY .POD OPIEKA PANI DOKTOR JESTEM JA Z RODZINĄ MOJA MAMA MOJ BRAT Z RODZINĄ .WZYSCY JESTESMY BARZO ZADOWOLENI Z OPIEKI MEDYCZNEJ POD KTÓRĄ JSTESMY..
M.K.
Opinia dodana przez: Monika

Danuta Nikiel-Czekała

NZOZ LOTNICZA
Lotnicza
Piła

Tylko takich lekarzy na swojej drodze życia - Każdemu życzę. Uczynna, kompetentna, wrażliwa, serdeczna osoba. Wykraczająca poza swoje obowiązki - co niestety to już ginący odruch ludzki. Nigdy się na niej nie zawiodłem - solidność w każdym calu = PROFESJA!!!
Opinia dodana przez: lech

Lekarze rodzinni w Pile