Lekarz Rodzinny

Parazytolog, Lekarz rodzinny

Klinika Biorezonansu
Ul. Lubczyńska 6
Osiedle-Załom, Szczecin

Super lekarz .wypisuje skierowania .nie bagatelizuje problemu -nie lekceważy pacjenta -wizyty są bez stresowe

Lekarz rodzinny Twardogóra lek. med. Beata Kowalska

lek. med. Beata Kowalska

Lekarz rodzinny, Internista

wizyta już od 100

PRYWATNA PRAKTYKA LEKARSKA
tel. 697 355 703
56-416 Twardogóra

Bardzo dobra, dokładna i rzetelna Pani doktor. Każde badanie jest wykonane dokładnie i bardzo szczegółowo. Polecam

Opinia dodana przez: Paweł Kosiński
Lekarz rodzinny Piaseczno lekarz Konrad Michalski

lekarz Konrad Michalski

Centrum Medyczne CMP Piaseczno
Puławska 49
05-500 Piaseczno

Przecudowny lekarz.Wspaniałe podejście do dzieci i do osób starszych. Zawsze można na niego liczyć.Naprawdę godny polecenia.

Opinia dodana przez: Karolina
Lekarz rodzinny Warszawa dr Katarzyna Mudel

dr Katarzyna Mudel

Medycyna estetyczna, Lekarz rodzinny

grupa lux med
racławicka 132 b

Do Pani doktor trafiłam za namową przyjaciółki i bardzo się cieszę, ponieważ przede wszystkim efekt jest taki, jak chciałam, usta wyglądają naturalnie są w sam raz poza tym Pani doktor bardzo miła i uprzejma i też widać,że nie robi wszystkiego w pośpiechu, tylko wszystko dokładnie, precyzyjnie. Obsługa na recepcji klinice ArsEstetica też na plus. Polecam!

Opinia dodana przez: Luiza
Lekarz rodzinny Piaseczno dr Anna Karpińska

dr Anna Karpińska

Centrum Medyczne CMP Piaseczno
Puławska 49
05-500 Piaseczno

Ja również polecam Panią dr Karpińską, która opiekuje się praktycznie całą nasza rodziną, dziecmi i dorosłymi. Patrzy na pacjenta całościowo, na wszystkie jego problemy zdrowotne, a nie tylko na problem z którym w danym dniu pacjent przyszedł. Ma świetny kontakt z pacjentem.

Lekarz rodzinny Zabrze dr Aneta Sacher

dr Aneta Sacher

Pediatra, Lekarz rodzinny

Śląski Ośrodek Onkologii "Sanivitas" Sp. z o.o.
św. Barbary 1
41-800 Zabrze

Po piątkowej wizycie w poradni rejonowej, lekarz stwierdził, że nasz 11 miesięczny syn jest zdrowy, niestety niepokojący kaszel nie dał nam spokoju i w sobotni poranek trafiliśmy do Pani Doktor, która od razu zdiagnozowana zapalenie oskrzeli z dusznością wydechowa. Dostosowala leki, wszystko jasno wytlumaczyla. Jestem zachwycona podejściem Pani Doktor, więc chyba przeniesiemy się z synem do jej poradni.

Opinia dodana przez: Magda
Lekarz rodzinny Wrocław lek. med. Katarzyna Luch

lek. med. Katarzyna Luch

Wizyty domowe, Medycyna estetyczna

Manufaktura Piękna
Świętej Jadwigi 9/1a
51-649 Wrocław

Widzę, że większość opinii dotyczy medycyny estetycznej, dlatego chciałem się przyłączyć.
W dziedzinie medycyny rodzinnej, z której korzystałem rodzinnie, nie znam równie dobrego, zaangażowanego i dokładnego lekarza. Szczerze POLECAM!

Opinia dodana przez: Jacek
Lekarz rodzinny Mierzyn lekarz Joanna Iskra-Trifunović

Agmed
Grafitowa 4 72-006 Mierzyn
Mierzyn

Bardzo miła i kompetentna. młoda lekarka. Prowadzi szeroki wywiad , nie bagatelizuje określonych dolegliwości. Polecam z przyjemnością.

Opinia dodana przez: Marzena

dr n. med. Patrycja Grabowska-Krawiec