Śląskie Lekarz Rodzinny

Parazytolog, Lekarz rodzinny

Klinika Biorezonansu
Ul. Lubczyńska 6
Osiedle-Załom, Szczecin

Super lekarz .wypisuje skierowania .nie bagatelizuje problemu -nie lekceważy pacjenta -wizyty są bez stresowe
Lekarz rodzinny Zabrze dr Aneta Sacher

dr Aneta Sacher

Pediatra, Lekarz rodzinny

Śląski Ośrodek Onkologii "Sanivitas" Sp. z o.o.
św. Barbary 1
41-800 Zabrze

Po piątkowej wizycie w poradni rejonowej, lekarz stwierdził, że nasz 11 miesięczny syn jest zdrowy, niestety niepokojący kaszel nie dał nam spokoju i w sobotni poranek trafiliśmy do Pani Doktor, która od razu zdiagnozowana zapalenie oskrzeli z dusznością wydechowa. Dostosowala leki, wszystko jasno wytlumaczyla. Jestem zachwycona podejściem Pani Doktor, więc chyba przeniesiemy się z synem do jej poradni.
Opinia dodana przez: Magda

Sportowa 1
43-430 Skoczów

Pan Doktor Kuźnik, jeszcze zanim pojechaliśmy na pierwszą wizytę, mailowo "wypytał" o historię choroby, zalecił badania. Pierwsza wizyta trwała 3 godziny, kolejne około 1. Pan Doktor jest niezwykle wnikliwym lekarzem, dokładnie analizuje wyniki badań i zleca tylko takie, które są dobrane do konkretnego schorzenia. Odpowiada na każde pytanie, nie z "automatu" ale zawsze najpierw pomyśli. Cały personel jest bardzo sympatyczny i uśmiechnięty. W porównaniu z innymi lekarzami, cena wizyty nie ...
Opinia dodana przez: Ola

Wojewódzka 7 (Euromed)
40-026 Katowice

Nie znam lepszego lekarza .sympatyczny,potrafi wysłuchać i zawsze trafnie postawi diagnozę. Człowiek o dużym serduszku dla ludzi

Specjalistyczna Opieka Domowa - Oddział Śląski
Karliczka 2
40-486 Katowice

Jestem emerytem i powiem Wam, że dr Jacek Przybyła jest doskonałym lekarzem i CZŁOWIEKIEM. Życzę każdemu spotkać na swej
życiowej drodze tak sympatycznego profesjonalistę. Łączę wyrazy
szacunku.
Opinia dodana przez: zbmaz

Ilona Pawełczak

Pediatra, Lekarz rodzinny

Euromed-poz
Mysłowice ul B. Świerczyny 1
41-400 Mysłowice

Zgadzam się z poprzednimi opiniami w 100%. Najlepszy lekarz pediatra jakiego znam. Kompetentna bardzo miła. Przepisuje leki w sam raz nie za mocne nie za słabe. Kiedy można unika antybiotyku. Bardzo polecam Panią doktor.
Opinia dodana przez: Wioletta

NZOZ "Junior - Med" Spółka Partnerska lekarzy Anna Stelmach i Partnerzy
ulica Batorego 14A
44-113 Gliwice

Serdecznie polecam panią doktor. Miła, uprzejma, zawsze uśmiechnięta. Wszystko wytłumaczy, doradzi, pomoże. Dobiera leki tak, aby uniknąć skutków ubocznych. Poświęca tyle czasu ile trzeba. Odpowiada na wszystkie pytania i wątpliwości.
Opinia dodana przez: Sonia

Medyczne Centrum Specjalistyczne "Polimed" sp. z o.o.
Sandomierska 4/3
41-216 Katowice

Pani Doktor super człowiek , wspaniały lekarz prowadzi całą moją rodzinę. Faktycznie prawdziwy rodzinny lekarz, tłumaczy wspaniale dobiera leki.
Jest tylko problem to z dostaniem się do P.Doktor bo ma b. dużo pacjentów (emerytów)którzy blokują dostęp ludziom pracującym
Opinia dodana przez: Iwona

Salus

Lubliniec

Bardzo dobry lekarz,z zaangażowaniem podchodzi do pacjenta,bardzo uprzejma Pani i przede wszystkim zawsze stawia trafne diagnozy,polecam

Przychodnia Lekarska RAD-MED Sp. z o.o.
Gajdasa 1 i 4
41-922 Radzionków

Wspaniała, kompetentna osoba. Lekarz z doskonałym podejściem do dzieci. Wszystko dokładnie i starannie tłumaczy. Gorąco polecam.