Filtruj terminy

Lekarze Lekarz rodzinny Świnoujście

lekarz Anetta Stempel

ul. Krzywa 1G/16
72-600 Świnoujście

Lekarz o niespotykanej zbyt często ostatnio empatii, podejmuje chorego z ogromnym profesjonalizmem a porady medycznej udziela zawsze w sposób bardzo przyjazny i zrozumiały. Każda wizyta w gabinecie Pani doktor w moim przypadku kończy się porażką choroby. Z całego serca i czystym sumieniem, gorąco polecam Panią Doktor Anette Stempel. Wdzięczny pacjent
Opinia dodana przez: Jerzy

lekarz Mariusz Pacan

NovaMed
ul.Dabrowskiego4
72-600 Świnoujście

Specyficzny w obyciu, wydaje się chłodny. Ale jako lekarz diagnostyk świetny. Od kilku lat jestem do nego zapisa

lekarz Małgorzata Walerian

72-600 Świnoujście

Nieporozumienie. I to byłoby na tyle.. Pani doktor przepisuje te same medykamenty od lat. Skierowanie na podstawowe badania są wymuszone i nie podparte zapobieganiem a brakiem alternatyw na odmowę pacjenta. Polecam stanowczo poświęcenie czasu i poszukanie kogoś innego. Obiektywnie. Z szacunku dla własnego zdrowia

Anna Koper-Feliks

Lekarz rodzinny, Pediatra

72-600 Świnoujście

Ta dr. Jest bez jakichkolwiek kompetencji dawno powinna już być na emeryturze zaszczepiła chore dziecko które po szczepieniu trafiło w ciężkim stanie do szpitala. Napewno sprawy tak nie zostawię a was ostrzegam przed zapisaniem do niej swojego dziecka . U nas o mały krok a doszłoby do tragedii tacy ludzie nie powinni pracować jako lekarze .
Opinia dodana przez: Sylwia

Anna Natalli

72-600 Świnoujście

Byłam raz u tej pani i zdecydowanie nie polecam, ja sama napewno się do niej juz nie wybiorę. Nie dziwię się że do niej jedynej nie było kolejki. Nic mi nie pomogła tylko dała wykład na temat swojego zdania o ciężarnych. Jakaś paranoja

lekarz Maria Wojszko-Stefaniak

72-600 Świnoujście

Pani lekarz, stwierdziła że nie ma czasu czytać przepisów odnośnie wystawiania recept a pacjent ma prawo zmienić lekarza. To ostatnie bardzo POLECAM. Nie spełniony lekarz, którego praca polega na przepisywaniu leków z karty pacjenta....
Opinia dodana przez: Łukasz

lekarz Anna Wernicka-Natalli

Lekarz medycyny pracy

72-600 Świnoujście

Nie polecam pani "doktor" zero podejścia do pacjenta,pyta po 3 razy to samo zachowuje się jakby nie słuchała. Nie potrafiła zdiagnozować mojej choroby, chociaż mówiłam bolą mnie stawy i mięśnie olala to przez co teraz mam problem z chodzeniem. Na kolejnej wizycie pod nosem parskala że nie ma czasu sprawdzić moich wyników, a o zwolnienie lekarskie trzeba się upominac. Nie polecam.tej kobiety.
Opinia dodana przez: Sylwia

lekarz Zdzisława Ziemczyk