Filtruj terminy

lekarz Anna Kokocińska

Przychodnia Lekarska "Annmed"
Ostrowska 27
87-800 Włocławek

Cudowna osoba. Życzliwa, miła, zaangażowana. Poświęca pacjentom czas i energię. Często kosztem swojego własnego czasu. Stara się podejść do pacjenta kompleksowo. Próbuję odnaleźć przyczynę choroby i doprowadzić organizm pacjenta do stanu homeostazy a nie tylko leczy skutki i przepisuje coraz silniejsze leki...Co to- to nie! Antybiotyki w ostateczności. Specjalizuje się też w leczeniu/pomaganiu przy chorobach układu kostnego- kręgosłup, itd. Bardzo polecam! Z pewnością nie zostawi pacjenta na lodzie, jak większość ...

lekarz Katarzyna Pawlak

Konopnickiej 12
87-800 Włocławek

Bardzo dobry, przyzwoity lekarz. Pani Doktor kompetentna, poświęca czas pacjentowi, zainteresowana skutecznością leczenia, wyznacza wizyty kontrolne. Gorąco polecam.

lekarz Maria Dąbrowska

Pediatra, Lekarz rodzinny

MEDYK NZOZ
Fabianki 87 b
87-811 Włocławek

Pierwszy lekarz, który tak naprawdę poważnie potraktował moje dolegliwości. Wystarczyło skierowanie do specjalisty. Choroba, na którą się nie umiera, a bardzo przeszkadza w życiu. Poczułam się wreszcie rozumiana. Patrzy na mnie kompleksowo. Nie jestem przypadkiem chorobowym a człowiekiem z całym bagażem różnych uwarunkowań. Mieszkam teraz dalej, ale wolę zostać przy tym lekarzu.
Opinia dodana przez: Agata

Irena Łukaszewska

Lekarz rodzinny

Eskulap

Włocławek

Pani Doktor jest kompetenta, natychmiast podejmuje decyzje, nie ma problemu z leczeniem pacjentow ubezpieczonych zagranica. Przychodnia Eskulap jest dobrze przez nia zarzadzana, pacjent umowiony na godzine nie czeka dlugo
Opinia dodana przez: Anna

lekarz Anna Nowakowska

Reumatolog, Lekarz rodzinny

Deszczowa 12
87-800 Włocławek

jestem bardzo zadowolona z wizyt u lekarza

Magdalena Jaśkiewicz

NZOZ "Euromed" Magdalena Jaśkiewicz we Włocławku
ulica Kaliska 83D
87-800 Włocławek

Najlepsza Pani Doktor z jaką kiedykolwiek się spotkałam. Wszystko dokładnie wytłumaczy,wysłucha i oczywiście z każdej wizyty wyszłam zadowolona. Oby więcej tak wspaniałych lekarzy.
Opinia dodana przez: Ewelina

lekarz Joanna Kielak-Al-Hosam

Ginekolog położnik, Lekarz rodzinny

Laboratorium Medyczne Synevo Włocławek Kilińskiego
Jana Kilińskiego 16
87-800 Włocławek

Pani doktor że tak pozwolę sobie zażartowac, kompletnie niekompetentna, arogancka, brak kontaktu z pacjentem, na próbę wyrażenia zdania przez pacjenta reaguje atakiem jakiejś nerwicy, trzęsieniem rąk i ogólnym pobudzeniem i niezadowoleniem. Gdy pacjent mówi o swojej sytuacji i schorzeniu bądź stanie w jakim się znajduje pani odpowiada ze to nie jej problem, to jej nie obchodzi. Ostatnia moja wizyta zakończyła się tym że wyszłam dosłownie ze łzami w oczach tak ...
Opinia dodana przez: Kasia89

lekarz Witold Radzikowski

Lekarz rodzinny

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej "OPIEKA" we Włocławku
Jaskółcza 52
87-800 Włocławek

Bardzo dobry specjalista. Profesjonalne podejście do pacjenta. Lekarz wszystko dokładnie wytłumaczy.poświęca dużo czasu dla pacjenta. Służy radą i pomocą. Polecam!
Opinia dodana przez: Mariusz

lekarz Anna Nowakowska