Filtruj terminy

Filtruj oceny

Ocena ogólna
Wyczyść

Lekarze Lekarz rodzinny Wołów

lekarz Jolanta Gwardiak

Internista, Lekarz medycyny pracy

Wołów

Wspaniała lekarz , która uratowała mi życie , jestem Jej bardzo wdzięczna , że w porę zdiagnozowała moją chorobę i skierowała na blok operacyjny w ostatnim momencie. Zawsze Pani Jola wspiera dobrym słowem i pomaga w problemach zdrowotnych. Super mieć Takiego lekarza w okolicy♥️🥰
Opinia dodana przez: Danusia Artynowicz

lekarz Brygida Jabłońska

Wołów

Bardzo sympatyczna pani doktor z rzetelnym podejściem do małego pacjenta , troszczy się o pacjenta ,wszystko szczegółowo opisze.

lekarz Paweł Krzak

Lekarz rodzinny

Wołów

Wizyta trwała jedną minutę! Zostałam „zbadana” na krzesełku. Dosłownie 4 przyłożenia na plecach słuchawką podwijając bluzkę i nie dostając żadnych wskazówek, dostałam kod recepty na Amotaks. Po tygodniu trafiłam do pulmonologa w ciężkim stanie z zapełnienie płuc, grzybicą jakby ustnej, podejrzeniem astmy, powiększonymi węzłami chołonnymi. Kompletem badań w kierunku krztuśca, chlamydii i mykoplazmy! Dostałam łącznie 15 pozycji leków!! Nie polecam a nawet odradzam!! To działanie na szkodę pacjenta a nie ...
Opinia dodana przez: Joanna

lekarz Mirosława Kuliniak

Wołów

Ta kobieta zneca się nad moją kochana córeczka 4 miesieczna. Za mocno ja naciska bada wkładala raz głęboko patyki grubego do gardło potem mi dziecko jeść nie chce i płacze. Drugi raz jak byłam to jej uwagę wróciłam i wyciaglam patyka i jej choroby szuka. Ja tego teraz tak nie zostawię. Poniesie za to konsekwencje i odszkodowanie ma dać. Taki lekarz nie powinien bagac. Pozdo!
Opinia dodana przez: Karolina

lekarz Dorota Borowska-Szczerbiak