Filtruj terminy

Lekarz Rodzinny Zamość

22-400 Zamość

po moich nieprzyjemnych przejściach z nieuprzejmością lekarzy rodzinnych, mogę powiedzieć, że Pani doktor jest najlepszym lekarzem rodzinnym w Zamościu.

Elizy Orzeszkowej 45
22-400 Zamość

tu nie ma co komentować trudno o takiego drugiego lekarza na ścianie wschodniej, jest nie do przebicia, mam porównanie ponieważ pracuję z lekarzami, a ona jest moim lekarzem rodzinnym, i co może jest niewiarygodne w dzisiejszych czasach ale nie parzy na punkty tylko na człowieka

Zamość

świetny lekarz polecam bardzo byłam kilkakrotnie u niej z moimi dwiema córkami które często chorują ma bardzo dobry kontakt z małymi dzieccmi

22-400 Zamość

Trafiłam do tego lekarza przypadkiem, gdyż mojej Pani dr nie było, ale co za szczęśliwy traf. Rzeczowy, konkretny lekarz z powołania, a przy tym ma się poczucie, ze na prawdę interesuję Pana doktora to co mówię, takiego lekarza to ze święcą szukać. Polecam serdecznie i dziękuje Panu doktorowi za opiekę :)

prymasa Wyszyńskiego 43 lok. 26
22-400 Zamość

Bardzo miła , cierpliwa i widać ,że zależy jej na pacjętach.

prymasa Wyszyńskiego 43 lok. 26
22-400 Zamość

Pani Doktor jako były pediatra ma niesamowite podejście do dzieci, tym bardziej do dorosłych...
Lekarz z powołaniem i dużą wiedzą. Widać, że lubi to co robi!

22-400 Zamość

Pani doktor jest osobą miłą i wg mojej oceny kompetentną. Umie uważnie słuchać, potrafi wyjaśnić przebieg leczenia w sposób zrozumiały dla pacjenta. Z wizyty wychodzi się z poczuciem, że zostało się potraktowanym fachowo i kompleksowo. Jest moim lekarzem rodzinnym od wielu lat, teraz również mojego męża. Polecam!

22-400 Zamość

barzdzo dobry specjalista, godny polecenia, bardzo mi pomógł

Zakład Endoskopii
al. Aleje Jana Pawła II 10