Lekarz Sportowy Kraków

Lekarz sportowy Kraków lek. med. Jan Paradowski

lek. med. Jan Paradowski

Traumatolog, Specjalista leczenia bólu

ul. Karola Szymanowskiego 4/8

Po dotkliwym upadku cierpiałam na bóle w kolanie. Ponieważ ból nie ustępował zlecono mi niestety nie przynoszącą rezultatów rehabilitacją. Dopiero niedawno trafiłam na Pana Doktora, który po wnikliwym przeanalizowaniu mojego przypadku stwierdził, że niestety kolano musi zostać zoperowane. Okazało się, że rzepka jest uszkodzona. Muszę przyznać, ze Pan doktor jest świetnym specjalistą i zarazem wspaniałym człowiekiem. Podejscie do pacjenta rewelacyjne, a po operacji wspaniała opieka. Dziękuje bardzo.

Opinia dodana przez: Marysia

lekarz Mariusz Urban

Ortopeda, Lekarz sportowy

Centrum Ortopedyczno-Rehabilitacyjne ARTROMED
ulica Reymonta 22

Zdecydowanie polecam. Swietnie podejscie do pacjenta! Wnikliwa analiza problemu. Wg mnie bardzo dobry fachowiec w swojej dziedzinie.

ulica Zachodnia 5/7a

BYŁEM U DOKTORA ZE SWOIM 8 LETNIM SYNKIEM,I JESTEM CAŁKOWICIE SPOKOJNY,O JEGO ZDROWIE BO ZOSTAŁ BARDZO SZCZEGÓŁOWO PRZEBADANY ZA NIM DOSTAŁ OPINIĘ OD DOKTORA O MOŻLIWOŚCI UPRAWIANIA DALEKOWSCHODNICH SZTUK WALKI
POLECAM DOKTORA JEST BARDZO SKRUPULATNY I RZECZOWY

POLECAM DOKTORA JEST BARDZO SKRUPULATNY I RZECZOWY

Opinia dodana przez: arek45 aagunieczka

lekarz Małgorzata Jawor-Bugajska

Wizyty domowe, Choroby zakaźne

Gabinety Lekarskie Medico

Kraków

świetne podejście do dzieci, ogromna wiedza, polecam, nie ma lepszego lekarza w okolicy, a wszędzie szukałam.

Opinia dodana przez: Monika

Lekarz sportowy, Internista

Centrum Medyczne iMed24
ul. prof. Michała Życzkowskiego 29

FIZJOTERAPIA PANACEUM Paweł Czarnocki
ul. Długa 38/118 (I piętro)

Lekarze sportowi w mieście Kraków